هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
مرسی از راهنمایی
با کابل av , hdmi تست کردم ، رو دو تی وی مختلف
دستم رو پاور نگه میدارم ، فقط یه بوق میزنه و خاموش میشه.....
خواهش میکنم
خوب دوباره روشن کن ببین تصویر میاد یا نه

• Like
Reactions: mohsen2014

majid@222

کاربر سایت
May 25, 2008
2
ببرش به حالت سیف مود از اونجا نصب کن
ممنون دوست عزیز میشه توضیح بیشتر راجع به سیف مود یا تاپیک معرفی کنه که کامل آموزشش رو داشته باشه؟
با توجه به اینکه آپدیت رسمی ریختم یعنی کپی خور بودن دستگاه نپریده؟
از جائی شنیدم باید دانگریت بشه صحت داره
لطفا کمک کنید

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
ممنون دوست عزیز میشه توضیح بیشتر راجع به سیف مود یا تاپیک معرفی کنه که کامل آموزشش رو داشته باشه؟
با توجه به اینکه آپدیت رسمی ریختم یعنی کپی خور بودن دستگاه نپریده؟
از جائی شنیدم باید دانگریت بشه صحت داره
لطفا کمک کنید

سیف مد چیزی تو تاپیک ها نبود یه سرچ بزنی پیدا میکین
باید ببری برات دانگرید کنن البته یه تعمیر کار خوب

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دیسک های بلوری خش بدون خط ممکنه به لنز ps3 اسیب بزنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر بدون خش باشه نه مشکلی ایجاد نمیکنه

باز هم مثه قبله.....

با دسته دستگاه روشن نمیشه ، اما قبلا با روشن می شد ....
والا دیگه نمیدونم باید ببریش بیرون تا برات تستش کنن
خوب چون دستگاه ریستارت کارخانه ای شده و دیگه با سیم دسته رو میشناسه البته برای بار اول بعد دوباره میتوانی بدون سیم هم امتحان کنی
ولی من بهت میگم که ببری بیرون شاید جای فیشیش خراب شده
شما که همه چیز رو تست کردی دیگه راهی نیست که من بلد باشم اگر میتوانی ببرش بیرون
مرسی

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
سلام
امروز تو تخفیفات خدای جنگارو گرفتم به یه مشکلی برخوردم یه خدای جنگ کالکش بود که توش نسخه 1 و 2 بود یه از همین واسه ps vita هم بود من نسخه ps3 رو خریدم توی کتابخانم هم 1 و هم2 اومد نسخه کالکشن ویتا هم اومده تصویرشو گزاشتم اما توی شبه که وقتی کالکشن رو نشون میده واسه ویتا که ننوشته خریده شد و کماکان پولی نشون میده رو نسخه پی اس 3 هم چیزی نیست وقتی میزنم روش میگه نسخه رو انتخاب یکیش همون پولیه یکیش هم رایگان انخاب هم نمیکنه ارور میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی به چنین مشکلی بر خورده

Attachments

• photo_2017-03-23_21-24-51.jpg
    photo_2017-03-23_21-24-51.jpg
    123.1 KB · مشاهده: 10
  • sa.PNG
    sa.PNG
    93.7 KB · مشاهده: 8
  • asd.PNG
    asd.PNG
    494.6 KB · مشاهده: 9
  • s.PNG
    s.PNG
    41.7 KB · مشاهده: 8
آخرین ویرایش:
  • Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
امروز تو تخفیفات خدای جنگارو گرفتم به یه مشکلی برخوردم یه خدای جنگ کالکش بود که توش نسخه 1 و 2 بود یه از همین واسه ps vita هم بود من نسخه ps3 رو خریدم توی کتابخانم هم 1 و هم2 اومد نسخه کالکشن ویتا هم اومده تصویرشو گزاشتم اما توی شبه که وقتی کالکشن رو نشون میده واسه ویتا که ننوشته خریده شد و کماکان پولی نشون میده رو نسخه پی اس 3 هم چیزی نیست وقتی میزنم روش میگه نسخه رو انتخاب یکیش همون پولیه یکیش هم رایگان انخاب هم نمیکنه ارور میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی به چنین مشکلی بر خورده
میلاد ایمل رو چک کردی ببینی توی ایمل برات چی فرستاده چون موقعی که میخری یه ایمل هم بهت میزنن که میگن اینا رو خریدی یه نگاهی بی انداز خبرشو بده

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
میلاد ایمل رو چک کردی ببینی توی ایمل برات چی فرستاده چون موقعی که میخری یه ایمل هم بهت میزنن که میگن اینا رو خریدی یه نگاهی بی انداز خبرشو بده
نه هنوز چک نکردم امروز چک می کنم میگم
تونستم خدای جنگ های 1 و2 واسه ps3 رو نصب کنم اما اون بازی ویتا که تو پی اس ان پولی نشون میده لینکش برام اومده
مجبورم یه ویتا بخرم تا چند ماه دیگه چون البته اگه سونی کنسول دستی جدید معرفی نکنه

دوستان اگه بخوام 6 تا خدای جنگ 1 و2 و3 ،معراج ، اسپارتا ، اولمپیوس رو به ترتیب داستان بازی کنم باید از کدوم نسخه شروع کنم و به ترتیب بعدش کدومارو برم ؟؟؟؟؟؟
بر اساس تاریخ چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Last edited by a moderator:
  • Like

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
604
نام
احمد رضا
سلام دوستان. بنده میخوام مدل سوپر اسلیم بخرم با ظرفیت 60 گیگابایت. اورجینال خور
چندتا سوال داشتم.

تا جایی متوجه شدم بازیها باید روی هارد نصب بشن. حالا این کنسول 40 گیگ جا بهم بده بازی ای مثل metal gear 4 که. پنجاه گیگ جا میگیره رو ومیتونم بازی کنم؟ اگر هار اکسترنال usb 2 500 گیگ وصل کنم میتونم روی اون بازی نصب کنم مستقیم؟ هارد مثلا 200 گیگ جای خالی داشته باشه کنسول چقدر رو بهم اجازه دسترسی میده. تشکر

• Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
سلام دوستان. بنده میخوام مدل سوپر اسلیم بخرم با ظرفیت 60 گیگابایت. اورجینال خور
چندتا سوال داشتم.

تا جایی متوجه شدم بازیها باید روی هارد نصب بشن. حالا این کنسول 40 گیگ جا بهم بده بازی ای مثل metal gear 4 که. پنجاه گیگ جا میگیره رو ومیتونم بازی کنم؟ اگر هار اکسترنال usb 2 500 گیگ وصل کنم میتونم روی اون بازی نصب کنم مستقیم؟ هارد مثلا 200 گیگ جای خالی داشته باشه کنسول چقدر رو بهم اجازه دسترسی میده. تشکر
سلام
تا جایی که من میدونم سوپر اسلیم فقط در 3 مدل عرضه شده 12 ، 250 ، 500 گیگ همشون هم اورجینال خورن
اگه بازی ها رو دیجیتالی بخری طبیعتا تو هارد نصب میشن اما اگه فیزیکی باشه بجز دیتا که بعضی بازی ها ندارن جایی اشغال نمیکنه در مورد هارد اکسترنال هم فکر کنم جواب بده

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
604
نام
احمد رضا
سلام
تا جایی که من میدونم سوپر اسلیم فقط در 3 مدل عرضه شده 12 ، 250 ، 500 گیگ همشون هم اورجینال خورن
اگه بازی ها رو دیجیتالی بخری طبیعتا تو هارد نصب میشن اما اگه فیزیکی باشه بجز دیتا که بعضی بازی ها ندارن جایی اشغال نمیکنه در مورد هارد اکسترنال هم فکر کنم جواب بده
تشکر. نه چون الان ps4 دارم چون هر بازی باید نصب بشه گفتم که شاید نصب اجباری بخوان. این مدل که برای فروش هست 60 گیگ نوشته حالا نمیدونم جچوری هست

• Like

vahedmig

کاربر سایت
Feb 16, 2014
3
سلام
آقا ی جون مرد هست کمکم کنه؟
چرا هارد اکسترنال wd may passport یک ترابایت رو با usb 3 و usb 2 نمیشناسه ولی چراغ هارد روشن میشه
دستگاه فت 32
هارد رو دوتا پارتیشن کردم ntfs و fat32 بازهم نمیشناسه ورژن دستگاه هم 4.80
و مولتی من هم آخرین آپدیت

• Like

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام
آقا ی جون مرد هست کمکم کنه؟
چرا هارد اکسترنال wd may passport یک ترابایت رو با usb 3 و usb 2 نمیشناسه ولی چراغ هارد روشن میشه
دستگاه فت 32
هارد رو دوتا پارتیشن کردم ntfs و fat32 بازهم نمیشناسه ورژن دستگاه هم 4.80
و مولتی من هم آخرین آپدیت

با سلام
شما باید حتما fat32 حتما باید پارتیشن اول باشه
برای وصل کردن هارد حتما باید از یه هاب استفاده کنی از اینهایی که چند ورودی usb داره و یک خروجی
یادت باشه هر هابی هم جواب نمیده اگه گرفتی به فروشنده بگو که اگه جواب نداد برات تعویض کنه

vahedmig

کاربر سایت
Feb 16, 2014
3
چ جوری میتونم به عنوان پارتیشن اول معرفی کنم
و چ usb هابی جواب میده؟
Usb3 هاب جواب میده؟
و اینکه چرا این نوع هارد ها این شکلی
از این هابها
Hub Usb 3.0 4PORTS P-218

البته با usb که اجرا میکنم ntfs هست

Last edited by a moderator: