هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان من می خوام یه PS3 اسلیم بگیرم، با اینکه PS4 دارم اما چند تا عنوان نسل قبل هست می خوام تجربه کنم
سری ساخت و سریال نامبر و این ها تفاوت خاصی داره که بهشون دقت کنم؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
دوستان من می خوام یه PS3 اسلیم بگیرم، با اینکه PS4 دارم اما چند تا عنوان نسل قبل هست می خوام تجربه کنم
سری ساخت و سریال نامبر و این ها تفاوت خاصی داره که بهشون دقت کنم؟
اگر اریج میخوای بازی بکنی ، باتوجه به اینکه بازیهای اریجینالش الان زیر 50 تومن قیمت دارند ( پول بلوریشم نمیدی) که با 400 تومن میشه سوپر اسلیم بخری و سوپر اسلیم 250 گیگ بخر. ولی اگر میخوای کپی خور بخری اسلیم بخر و دقت کن هک شده باشه و مولتی من حتما روش نصب باشه چون الان یک عده اریج خور رو با روش بایپس چهارتا بازی روش ریختن به اسم کپی خور میفروشن ولی مولتی من داشته باشه خیالت راحته.مورد خاص دیگه ای نداره.

• Like
Reactions: -7- and se.phi.roth

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
سلام دوستان من یک پلی استیشن ۳ اسلیم ۱۲۰ گیگابایت دارم ورژن ۴/۷۸ هستش میخوام هارد اکسترنال بگیرم لطفا راهنمایی کنید
من سی گیت یک ترابایت expansion گرفتم خوب جواب داد و مشکلی نداشت.
قیمتش هم خوبه ، الان هارد یک ترا لبتاب رو به این قیمت (یا گرونتر) میفروشند.
فقط یادت نره که Fat32 بکنی که مشکل کمتری داشته باشی و اگر بلد نیستی ببر بده بیرون برات فرمت کنن.

https://www.digikala.com/Product/DK...xpansion-Portable-STEA1000400-ظرفيت-1-ترابايت

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با سلام احترام به همه اساتید
چطور میشه یه هدست بلوتوث به کنسول وصل کرد و صدای بازی نیز پخش شود؟(هدست وصل میشه فقط میشه چت کرد)
سلام
هدست های معمولی نمیشه و فقط با انها میشه چت کرد و این نوع هدست که لینکش رو زیر گذاشتم با اینا هم میشه چت کرد و هم میشه صدا بازی رو داخلش چک کرد
PlayStation® Gold Wireless Stereo Headset
منم دقیقا همین نمونه رو دارم ازش راضیم خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر