هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سلام.دوستان من دیسک اورجینال آنچارتد 3 رو خریدم ولی اجرا کردنی نوشته اول که میاد صفحه سیاه میشه هیچی نمیاد مشکل چیه؟؟/2-3 تا دیسک قدیمی داشتم انداختم راحت اجرا شدن.کنسولم 4.41 و مولتی منم 4.66 هستش.خیلی وقته باهاش کار نکردم آبدیت نیست

• Like
Reactions: se.phi.roth

Omidbahrami931

کاربر سایت
Nov 12, 2016
1
سلام
ببخشید من تازه ps3 خریدم.
توی سایت ها دنبال مشکلم گشتم ولی پیدا نکردم.
من کنسول کپی خور مولتی من ۴.۸۰ دارم.
من هارد اکسترنال یک ترا my passbort دارم.توی لب تاب که فرمت کردم به فت۳۲ تبدیل نشد و به exfat تبدیل شد.یکی بهم گفت که چون ظرفیت هارد بالاست به فت ۳۲ تبدیل نمیشه. درسته حرفش؟
من از سایت بازی دانلود کردم که فایل ها زیپ هستند و به پارت های یک گیگ تقسیم شدن... من فایل های زیپ رو اکسترکت کردم ولی همه اون ها هم نام هستن و مجبور شدم اسم هاشون رو تغییر بدم تا اکسترکت بشن... حالا نمیدونم کدوم یکی از این فولدرها رو باید توی هارد اکسترنال کپی کنم تا بازی اجرا بشه. من چندتا موزیک و فیلم و غیره زدم روی هارد و وصل کردم به کنسول ولی اصلا هارد رو نمیشناسه. فکر کنم من بلد نیستم بشناسونمش... توی سایت ها نوشته بود bdemu و usb view و از این چیزا باید نصب کنم ... منم سر در نمیارم بخدا.
من بازی ها رو دان کردم هارد هم دارم ولی حالا نمیتونم بازی کنم.
چکار کنم
تروخدا کمک کنید.
من واقعا نمیدونم که این سوال هارو اینجا باید میپرسیدم یانه
ولی جای دیگه ای پیدا نکردم بپرسم.
عزیزان لطف کنید و کار منو راه بندازید دعاتون می کنم...
سپاسگزارم.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سلام
ببخشید من تازه ps3 خریدم.
توی سایت ها دنبال مشکلم گشتم ولی پیدا نکردم.
من کنسول کپی خور مولتی من ۴.۸۰ دارم.
من هارد اکسترنال یک ترا my passbort دارم.توی لب تاب که فرمت کردم به فت۳۲ تبدیل نشد و به exfat تبدیل شد.یکی بهم گفت که چون ظرفیت هارد بالاست به فت ۳۲ تبدیل نمیشه. درسته حرفش؟
من از سایت بازی دانلود کردم که فایل ها زیپ هستند و به پارت های یک گیگ تقسیم شدن... من فایل های زیپ رو اکسترکت کردم ولی همه اون ها هم نام هستن و مجبور شدم اسم هاشون رو تغییر بدم تا اکسترکت بشن... حالا نمیدونم کدوم یکی از این فولدرها رو باید توی هارد اکسترنال کپی کنم تا بازی اجرا بشه. من چندتا موزیک و فیلم و غیره زدم روی هارد و وصل کردم به کنسول ولی اصلا هارد رو نمیشناسه. فکر کنم من بلد نیستم بشناسونمش... توی سایت ها نوشته بود bdemu و usb view و از این چیزا باید نصب کنم ... منم سر در نمیارم بخدا.
من بازی ها رو دان کردم هارد هم دارم ولی حالا نمیتونم بازی کنم.
چکار کنم
تروخدا کمک کنید.
من واقعا نمیدونم که این سوال هارو اینجا باید میپرسیدم یانه
ولی جای دیگه ای پیدا نکردم بپرسم.
عزیزان لطف کنید و کار منو راه بندازید دعاتون می کنم...
سپاسگزارم.
تا هارد به فت ۳۲ فرمت نشه کنسول غونو نمیشناسه..ربطی به ظرفیت هاردم نداره میتونی غز نرم افزارهای دیگه برای فرمت کردن استفاده کنی.بازی هم یه پارت تبدیل میشه نه چند تا

• Like

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سلام.دوستان من دیسک اورجینال آنچارتد 3 رو خریدم ولی اجرا کردنی نوشته اول که میاد صفحه سیاه میشه هیچی نمیاد مشکل چیه؟؟/2-3 تا دیسک قدیمی داشتم انداختم راحت اجرا شدن.کنسولم 4.41 و مولتی منم 4.66 هستش.خیلی وقته باهاش کار نکردم آبدیت نیست
واقعا کسی نمیدونه؟

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اخه شما اینجا توی پستون زدید مولتی من و یعنی هک نه اروجینال
ربطی به بازیتون نداره چون دستگاهتون رو هک کردید درست اجرا نمیشه منم زیاد از هک سر در نمیارم برو همون توی همون بخش بپرس دوستان جواب شما رو میدند
مرسی

• Like
Reactions: need to fight

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
درود نحوه شیرینگ در ps3 به چه صورت است>؟؟
سلام
اول باید طرف مورد اطمینان باشه چون خیلی ریسک داره
بعد حالا اکانت خوده یا طرف مقابل رو یه بازی میخرید مثلا بعد رمز اکانت خودتو بهش میدی اون اکانت شما رو توی دستگاهش اکتیو میکنه و میتوانید همزمان با هم اون بازی رو انجام بدید
فقط هواست باشه همزمان با یه اکانت انلاین نشید چون سونی میفهمه و بعدش بن میشید خیلی هواستون باشه
همین چیزه خاصی نداره که من بخوان اضافه کنم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان دسته های ps3 ده سانت از دستگاه دور میشه ار کار میفته
قابل تعمبر نیست ؟
الان مجبورم با سیم باری کنم
مشکل هم ار دسته نیست ار دستگاهه
ای اولین بارم همچنین مشکلی رو میبینم
مطمئنی مشکل از دستگاه هست با دسته های دیگه امتحان کردی ببینی کار میکنه یا نه؟

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
دوستان خواهش میکنم پاسخ بدید...
کنسول اورجینال Slim 3k که ورژن فریمور کارخونه اش 3.65 بوده و الان 4.81 شده رو میشه دانگرید کرد به همون 3.65 یا 4.70؟...
میخوام چندتا بازی C00 روش بریزم ولی همه رو دمو اجرا میکنه :((

• Like

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان کدوم عوامل موجب سوختن gpu دستگاه میشه؟
کنسول فت هست؟ معمولا حرارت موجب مشکلاتی میشه مثل از بین رفتن اتصالات و عموامل دیگه ای مثل عملکرد نامناسب بخش تغذیه میتونه به تراشه آسیب بزنه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر