هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
چطور مرتب سازی کنم؟
باید هارد رو در بیارم و وصل کنم به pc؟

هارد هم در آوردم ، و تست کردم ، باز هم ریست میشه
ببین اگر اینم هم انجام دادی و نشد بدون که هاردت ضربه خورده و نیم سوز شده و باید یه هارد دیگه بخری متاسفانه
شما این عمل رو انجام بده خطر پاک کردنش نداره فقط تنها چیزی رو که پاک میکنه مسیج ها هستن که میرن
Rebuild Database
برای رفتن به Recovery Menu باید وقتی کنسول رو روشن میکنید دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید همینطور نگه دارید تا کنسول خاموش بشه باز دوباره دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید تا صدای 2 تا بوق پشت سر هم بشنوید دستتون رو از روی دکمه پاور بردارید .
سومی گزینه هستش

• Like
Reactions: rezab

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام،
کابل vga پنج فیش وصل کنیم به tv چه کیفیتی میده؟720p میده ایا؟
بستگی به سازنده و کیفیت کابل داره ولی از نظر تئوری تا 1080i رو میده :D میتونی تست کنی نتیجه رو اعلام کنی

The Demon King

کاربر سایت
Jan 13, 2015
17
سلام بر برادران بسیجی:D
اقا ما یه هارد اکسترنال Silicon power Stream S03 داریم پدر مارو در اورده:D
وسط بازی یهو میپره بیرون تحقیق کردم فهمیدم این بی صحاب یه حالت امینتی داره به اسم اسلیپ مود یا همون حالت خواب حالا من از وقتی اینو فهمیدم کل نتو زیر و رو کردم راهی پیدا نکردم از جمله کارهایی که انجام دادم جواب نداد اینا هستن:
کابل هارد دوستمو ازش قرض گرفتم ببینم مشکل از کابله یا نه که نبود:|
نرم افزار Nosleep hd رو تست کردم که نبود:|
نرم افزار Keep Alive HD رو تست کردم اینم نبود:|
از طریق Device managment چند تا کار روش انجام دادم که اینم چــــــــــــــــــــــــــی؟افرین نبود:|
از طریق Power option سعی کردم غیر فعالش کنم که طبق معمول اینم نبود:|
نرم افزار Crystal Disk info رو تست کردم که باز نبود:|
مرگ بر امریکا:D
راهی برای غیرفعال کردنش پیدا کردین بگین لطفا خیلی ممنون\m/

سلام بر برادران بسیجی:D
اقا ما یه هارد اکسترنال Silicon power Stream S03 داریم پدر مارو در اورده:D
وسط بازی یهو میپره بیرون تحقیق کردم فهمیدم این بی صحاب یه حالت امینتی داره به اسم اسلیپ مود یا همون حالت خواب حالا من از وقتی اینو فهمیدم کل نتو زیر و رو کردم راهی پیدا نکردم از جمله کارهایی که انجام دادم جواب نداد اینا هستن:
کابل هارد دوستمو ازش قرض گرفتم ببینم مشکل از کابله یا نه که نبود:|
نرم افزار Nosleep hd رو تست کردم که نبود:|
نرم افزار Keep Alive HD رو تست کردم اینم نبود:|
از طریق Device managment چند تا کار روش انجام دادم که اینم چــــــــــــــــــــــــــی؟افرین نبود:|
از طریق Power option سعی کردم غیر فعالش کنم که طبق معمول اینم نبود:|
نرم افزار Crystal Disk info رو تست کردم که باز نبود:|
مرگ بر امریکا:D
راهی برای غیرفعال کردنش پیدا کردین بگین لطفا خیلی ممنون\m/
بازم سلام:D
دوستان من این هاردی که گفته بودمو ردش کردم رفت یکی دیگه گرفتم نیازی نیست جواب بدین B-)
مبارکم باشه:D
البته اگه راه حلی که واقعا تست شده باشه و جواب بده میدونید بگید تا بچه ها فیض ببرن:>

Last edited by a moderator:

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
دوستان میگم اگه سوالی درمورد چراغ زرد شدن ps3 دارم اینجا باید بپرسم؟
چون ps3 ام وقتی روشن میشه چراغ سبزش به چراغ زرد چشمک زن تبدیل میشه ولی هیچ اروری نمیاد که بگه دستگاه داغ کرده.دیروز بازی هایی مثل Battlefield 4 و Yakuza Dead Souls هم تست کردم و هیچ اروری نداد و صدای فن هم معمولی بود.ولی چند شب پیش وقتی God Hand رو نصب کردم و یکم بازی کردم صدای فن یدفعه خیلی بلند شد و ps3 چراغ زرد نشون داد:|
الآن نمیدونم مشکل چراغ زرد داره یا نه:|

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان میگم اگه سوالی درمورد چراغ زرد شدن ps3 دارم اینجا باید بپرسم؟
چون ps3 ام وقتی روشن میشه چراغ سبزش به چراغ زرد چشمک زن تبدیل میشه ولی هیچ اروری نمیاد که بگه دستگاه داغ کرده.دیروز بازی هایی مثل Battlefield 4 و Yakuza Dead Souls هم تست کردم و هیچ اروری نداد و صدای فن هم معمولی بود.ولی چند شب پیش وقتی God Hand رو نصب کردم و یکم بازی کردم صدای فن یدفعه خیلی بلند شد و ps3 چراغ زرد نشون داد:|
الآن نمیدونم مشکل چراغ زرد داره یا نه:|
بله میتونی
فقط یه امتحان دیگه هم بکن مثلا بازی های انحصاری چون انحصاری فشار زیاد میاره اگر باز این طوری شد یعنی ذستگاه شما چراغ زرد شده متاسفانه

• Like
Reactions: R@OUF

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
بله میتونی
فقط یه امتحان دیگه هم بکن مثلا بازی های انحصاری چون انحصاری فشار زیاد میاره اگر باز این طوری شد یعنی ذستگاه شما چراغ زرد شده متاسفانه
همون شبی که اینطور شد همه ی کابل ها رو از دستگاه کشیدم و نزدیک نیم ساعت دستگاه رو خاموش گذاشتم و بعدش وقتی روشن کردم چراغ زرد نشون نداد.TLOU هم نزدیک به نیم ساعت تست کردم هیچ اروری نداد و صدای فن هم معمولی بود.اما وقتی دستگاه رو روشن میکنم چراغ زرد چشمک زن میشه برا چند ثانیه و صدای فن هم معمولیه.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
همون شبی که اینطور شد همه ی کابل ها رو از دستگاه کشیدم و نزدیک نیم ساعت دستگاه رو خاموش گذاشتم و بعدش وقتی روشن کردم چراغ زرد نشون نداد.TLOU هم نزدیک به نیم ساعت تست کردم هیچ اروری نداد و صدای فن هم معمولی بود.اما وقتی دستگاه رو روشن میکنم چراغ زرد چشمک زن میشه برا چند ثانیه و صدای فن هم معمولیه.
خب دیگه اگر این طوری شده کنسول شما خراب شده ببرش تعمییرکار راهه دیگری نداره

• Like
Reactions: R@OUF

Sina 99

کاربر سایت
Jun 8, 2016
6
سلام
من دستگاهم چند روزه دوتا بازی رو اجرا نمیکنه یعنی هنگ میکنه
یکی brothers:tale of two sons که اصلا یکبارهم نتونستم بیارمش همن اول هنگ کرد
یکی هم مورتال کمبات که بدون مشکل اجراش میکردم ولی الان تو قسمت select player هنگ میکنه
و هی مجبور میشم restore کنم سیستمو چون با کلیدش خاموش میکنم
یه بارم rebuild کردم ولی بازم خرابه چکار کنم ؟ ممنون
بقیه بازی هارو هم امتحان نکردم
ولی فیفا که امد
bored.gif

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من دستگاهم چند روزه دوتا بازی رو اجرا نمیکنه یعنی هنگ میکنه
یکی brothers:tale of two sons که اصلا یکبارهم نتونستم بیارمش همن اول هنگ کرد
یکی هم مورتال کمبات که بدون مشکل اجراش میکردم ولی الان تو قسمت select player هنگ میکنه
و هی مجبور میشم restore کنم سیستمو چون با کلیدش خاموش میکنم
یه بارم rebuild کردم ولی بازم خرابه چکار کنم ؟ ممنون
بقیه بازی هارو هم امتحان نکردم
ولی فیفا که امد
bored.gif
سلام
مشکل از هاردت هست هارد کنسول ضعیف شده برای همین هنگ میکنه

• Like
Reactions: Democracy

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
سلام
یه هارد WD Elements 1TB گرفتم فرمتش رو از NTFS به exFAT تغییر دادم اما کنسول نمیشناسه اصن
به FAT32 هم نمیشه تبدیل کرد
چیکار کنم؟ ممنون
سلام
exFAT که فرمت قابل شناسایی در ویندوز هست
فکر کنم شما روی همون ntfs بزارید بعد اگه کنسولتون اورجینال هست طبق همون نسخه فریمورتون فایل فریمور روی یه فلش بریزید
باید بزارید خود کنسول فرمت مخصوص ps3 روی هارد اعمال کنه

در مورد کپی خور توی بخش خودش بپرسید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر