هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
سلام .
یه هارد 1 ترا اکسترنال دارم داخلش 700 گیگ پر هست . یه پارتیشن بهش اضافه کردم 100 گیگش رو میخوام اختصاص به بازی ps3 بدم با کامپیوتر fat32 کردم ولی دستگاه نشناخت چکارش کنم که بشناسه .
نمیخوام اطلاعات 700 گیگ یه درایو دیگه بپره .
بعید میدونم دستگاه بشناسه دوست عزیز باید هاردتون یه پارچه fat32 باشه تا دستگاه بشناسه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,630
نام
milad
دوستان من وقتی میخوام یبازی مثلا 12 گیگی رو از psn یه لیست دانلود اضافه کنم یه 4 دقیقه ای طول میکشه بعد اینکه بازی دانلود شد تازه شروع میشه ی 40 دقیقه هم نصب کردنش بنظرتون هاردش رو تعویض کنم 320گیه؟؟؟؟؟؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من وقتی میخوام یبازی مثلا 12 گیگی رو از psn یه لیست دانلود اضافه کنم یه 4 دقیقه ای طول میکشه بعد اینکه بازی دانلود شد تازه شروع میشه ی 40 دقیقه هم نصب کردنش بنظرتون هاردش رو تعویض کنم 320گیه؟؟؟؟؟؟؟
نه عادی به نظر من چون منم همین طوری طول میکشه چیز خاصی نیست

• Like
Reactions: rezab and Democracy

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,630
نام
milad
نه عادی به نظر من چون منم همین طوری طول میکشه چیز خاصی نیست
ممنون من نمیدونستم اینطوری چون از 3 سال پیشی که برای اولین بار ps3 super slim خریدم تموم بازی ام فیزیکی بود اما فکر کنم سرعتش از اسلیم زیاد بود
اینجوری هم که خیلی بد میشه گیریم من الان خدای جنگ : معراج رو خریدم گیریم دانلود کردم با psx انتقال دادم 2 ساعت عیبی نداره صبر می کنم اما دیگه نصبش میره رو 4 ساعت

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
ممنون من نمیدونستم اینطوری چون از 3 سال پیشی که برای اولین بار ps3 super slim خریدم تموم بازی ام فیزیکی بود اما فکر کنم سرعتش از اسلیم زیاد بود
اینجوری هم که خیلی بد میشه گیریم من الان خدای جنگ : معراج رو خریدم گیریم دانلود کردم با psx انتقال دادم 2 ساعت عیبی نداره صبر می کنم اما دیگه نصبش میره رو 4 ساعت
از لحاظ نصب بازی سوپر اسلیم زیاد تفاوتی نداره با اسلیم ها من تست کردم/ولی دوست عزیز از psx استفاده میکنی از کابل LAN به کنسولت و PC وصل کردی؟؟انتقال دیتا زمانبره یا نصبت؟؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
سلام<br />دوستان کنسول من 4.78 ferrox هست میشه بدون اپدیت به 4.80 انلاین بازی کنم ؟<br />بن نمیشم ؟ چه برنامه هایی باید نصب کنم <br />مرسی<br/>
توی بخش کپی پرسیدم کسی جواب نداد

• Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,630
نام
milad
از لحاظ نصب بازی سوپر اسلیم زیاد تفاوتی نداره با اسلیم ها من تست کردم/ولی دوست عزیز از psx استفاده میکنی از کابل LAN به کنسولت و PC وصل کردی؟؟انتقال دیتا زمانبره یا نصبت؟؟
از طریق کابل lan انتقال میدم انتقال دیتا مثلا 14 گیگ 40 دقیقه اما نصبش هم 35 الا 40 دقیقست

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان ;
کسی psid اختصاصی داره؟
سلام بله داره باید براش یه دونه جدا بسازی و وقتی که ساختی برای کنسول های پلی3 و پلی4 و ویتا و پی اس پی سازگار همه با هم میشه با همون ایدی که ساختی بازی کنی

کسی جواب ما رو نمیده؟
من احتمال میدم مشکل از هارد کنسول باشه یه مرتب سازی کن ببین ردیف نمیشه

• Like
Reactions: safir_filth

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر