اعلام برترین طرح های مسابقه طراحی لوگو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
هیچ کدوم در حد لوگوی الان نیستن... لوگو های خوبی هستن ولی کلاس سایت رو با تعویض ییهویی نیارید پایین

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
طرح های خیلی قشنگی انتخاب شده ، تبریک میگم به طراحاشون مخصوصا امیرحسین و مرتضی ؛
با نظر جناب Black Roz هم کاملا موافقم ، بعضی طرح ها در حین اینکه بسیار زیبا هستن اما از فونت آماده به همراه تغییر و ویرایش تو فتوشاپ استفاده کردن. من تا حالا ندیدم برای لوگو از فونت رایجی مثل mj_color استفاده بشه، نمیدونم حالا شاید من دارم اشتباه می کنم!:-/ اما خیلی بهتره تک تک حروف و فونت لوگو کاملا منحصر بفرد باشه . مثل این لوگوی ضمیمه کلیک روزنامه جام جم که یکی از زیبا ترین لوگوهایی هست که تا به حال دیدم :
0mvupqoz5s6st7cjqkzm.jpg

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
سلام.
تبریک میگم به همه دوستانی که طرحشون به عنوان طرحهای برتر انتخاب شد.
و اما اون لوگویی که اشکان از من گذاشته کاملا استوک هستش. قرار شد بعد مسابقات روی لوگو کار کنم. نمیدونستم اشکان میخواد اون رو بذاره.
این لوگو خیلی ساده هست فقط یه تم سه بعدی بهش دادیم و یه رنگ قرمز به نقطه هاش. قطعا بهتر از اینها خواهد بود. پس دیگه هی نگید تایپوگرافی :D

McSαturdαy

کاربر سایت
Aug 10, 2012
3
طرح های خیلی قشنگی انتخاب شده ، تبریک میگم به طراحاشون مخصوصا امیرحسین و مرتضی ؛
با نظر جناب Black Roz هم کاملا موافقم ، بعضی طرح ها در حین اینکه بسیار زیبا هستن اما از فونت آماده به همراه تغییر و ویرایش تو فتوشاپ استفاده کردن. من تا حالا ندیدم برای لوگو از فونت رایجی مثل mj_color استفاده بشه، نمیدونم حالا شاید من دارم اشتباه می کنم!:-/ اما خیلی بهتره تک تک حروف و فونت لوگو کاملا منحصر بفرد باشه . مثل این لوگوی ضمیمه کلیک روزنامه جام جم که یکی از زیبا ترین لوگوهایی هست که تا به حال دیدم :
0mvupqoz5s6st7cjqkzm.jpg
اتفاقاً یکی از بدترین لوگوهایی هست که تاحالا دیدم :D خونده می‌شه کلنک :D باید رمزگشایی کرد تا فهمید نوشته شده کلیک :D

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
اتفاقاً یکی از بدترین لوگوهایی هست که تاحالا دیدم :D خونده می‌شه کلنک :D باید رمزگشایی کرد تا فهمید نوشته شده کلیک :D
چی میگی تو!:d
عالی هست این لوگو
یه کم دقت کن هم انگلیسی و هم فارسی نوشته کلیک
خیلی زیباست
من هم با این که از فونت رایج استفاده نشه موافقم میگم مثلا با illustrator یه طرح بزنید بهتره که فونت نباشه
هیچ کدوم در حد لوگوی الان نیستن... لوگو های خوبی هستن ولی کلاس سایت رو با تعویض ییهویی نیارید پایین
کدوم لوگو؟این رو میگی با اون بازی سنتر فارسی قرمز ضایع اش:dانگلیسیش خوبه ولی اون فارسی بالا lolـــه:p
09579547756572142265.png

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
کی طرح نهایی میاد پس
ما منتظریم ببینیم بازی سنتر چیکار میکنه

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
من از طرح آقا مرتضی خوشم اومد ولی خدایی Black Roz عزیز هم بسیار زحمت کشید

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
سلام. راستی چی شد این قضیه طراحی لوگو و انتخاب لـوگوی اصلی از بین لوگوهای برتر؟!:-/

نکات اضافی:

• محدودیتی در زمینه تعداد طرح های ارسالی از سوی یک شخص وجود ندارد.
  • از آنجایی که این لوگو به منزله لوگوی رسمی سایت در نظر گرفته خواهد شد، حق تصمیم گیری برای انتخاب یا عدم انتخاب لوگو ها به صورت کامل برای صاحبان سایت محفوظ است به این معنی که اگر کیفیت کارهای ارائه شده در حد مورد انتظار نباشد مسابقه هیچ برنده ای نخواهد داشت!

به نظر من که کلا انگار یا مدیران طبق این نوشته آقا اشکان از طرح ها اصلا خوششون نیومده(حتی این لوگو هایی که برتر اعلام شدند) یا به کل قضیه تعویض لوگو منتفی شد یا منتظرن سال تحویل شه یا مناسبت خاص دیگه ای برای سـورپرایز کاربران... یا...!:d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
بالاخره این لوگو ها تا کی قراره عوض بشن ؟! الکی بود این مسابقه !

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اقا شما این همه زحمت کشیدیدن
یه لوگو هم برای من بدبخت بسازین دلم اب افتاد
من بیچاره من بدبخت من فلک زده:d
ای از نمونه کار مرتضی برای ohfun.ir هم بود در جا هدرش میکردم باسه سایت

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
بالاخره این لوگو ها تا کی قراره عوض بشن ؟! الکی بود این مسابقه !

سره کاری که نه! نبود! :D

فقط احساس میکنم طرحی ساخته نشد که ارزشش 50 هزار تومن باشه واسه همینه که هنوز خبری نشده! البته همه ی طرح ها عالیه و مطمئنآ خیلیا از روی علاقه کار کردن اما خب لوگوی برگزیده قراره لوگوی دائم سایت باشه و باید خیلی دقیق و بی نقص طراحی شده باشه و از همه ی جهات باید تست بشه.

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
نکات اضافی
از آنجایی که این لوگو به منزله لوگوی رسمی سایت در نظر گرفته خواهد شد، حق تصمیم گیری برای انتخاب یا عدم انتخاب لوگو ها به صورت کامل برای صاحبان سایت محفوظ است به این معنی که اگر کیفیت کارهای ارائه شده در حد مورد انتظار نباشد مسابقه هیچ برنده ای نخواهد داشت
http://forum.bazicenter.com/thread63317/

-------

این موضوع رو هم باید عنوان کنم که من در روز اول مسابقات اعلام کردم که چون این لوگو قرار است لوگوی اصلی سایت شود، مسابقه در صورتی برنده خواهد داشت که طرح انتخابی مورد موافقت مدیران سایت قرار بگیره نه اینکه صرفاً بهترین طرح در بین طرح های ارائه شده باشه.
http://forum.bazicenter.com/thread66057/

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر