اعلام برترین طرح های مسابقه طراحی لوگو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با سلام

حدود 250 طرح از سوی کاربران عزیز در تاپیک مسابقه طراحی لوگوی بازی سنتر ارسال شده بود که پس از بررسی کلیه کارا ها در روز های گذشته به ترتیب بهترین لوگو های طراحی شده رو در اینجا قرار می دم. همچنین طرح های ارائه شده توسط مرتضی گرافیست سایت رو هم رو می گذارم تا دوستان ببین. این طرح ها، در واقع طرح های اصلی سایت و مد نظر مدیران بود و کماکان در اولویت برای انتخاب لوگوی سایت هستن.
این موضوع رو هم باید عنوان کنم که من در روز اول مسابقات اعلام کردم که چون این لوگو قرار است لوگوی اصلی سایت شود، مسابقه در صورتی برنده خواهد داشت که طرح انتخابی مورد موافقت مدیران سایت قرار بگیره نه اینکه صرفاً بهترین طرح در بین طرح های ارائه شده باشه.
در حال حاضر ما برای طرح سایت به توافق نهایی نرسیدیم و احتمالاً با امیر حسین عزیز که طرح هاش مقام اول و دوم رو بدست اورده صحبت هایی رو می کنیم و نهایتا یا از طرح ایشون یا از طرح های مرتضی یک عنوان برنده خواهد شد.
طرح های برگزیده به ترتیب عبارتند از:

1. 1.jpg
طراح: Insomniac

2. 2.jpg
طراح: Insomniac

3. 3.jpg
طراح: Cookie Master

4. 4.png
طراح: uk.1990

5. 5.png
طراح: perna

6. 6.jpg
طراح: .:MAFIA:.

طرح های ارائه شده توسط :Morteza
m3.jpg

m5.jpg

و در آخر باید بگم که بهترین افکت های گرافیکی در طرح ها مال جناب Black Roz بود که خوب متاسفانه طرحاشون به درد لوگوی سایت نمی خورد.
با تشکر از همه دوستانی که در این زمینه شرکت و همفکری کردن.

موفق باشید

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
با عرض درود و خسته نباشید ...

لوگوی آقا مرتضی هم خوبه و امیر حسین

ولی ماله امیر حسین هم کلمه " پیوندی به دنیای بازی " رو دارا هست ...

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
ممنون اشكان جان به همه عزيزاني كه زحمت كشيدن و هم چنين تيم مديريتي تبريك ميگم واقعا كارشون عالي بود;)

من خودم از طرح هاي جناب مرتضي اول از همه و بعد از ايشون از طرح جناب اميرحسين خان خوشم اومد;)

بازم ممنون.

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
ممنون از مدیران عزیز
به برنده ها مخصوصا امیرحسین عزیز تبریک میگم

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
با اینکه با عوض شدن لوگوی سایت اصلا موافق نیستم، اما اگه بخوام انتخاب کنم، اول طرح uk.1990 و بعد طرح Cookie Master رو انتخاب میکنم!
البته باز هم میگم، از همون اول با عوض شدن لوگو مخالف بودم و هستم!

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
تبریک میگم واقعا طرح اقا مرتضی و امیرحسین زیبا هستند و همینطور Cookie Master.

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
به نظرم طرح Perna خیلی زیباست. چون دسته ی بازیه و به بازی بیشتر مربوطه. بعد از این طرح هم طرح دوم آقا مرتضی بسیار زیباست.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بدون هيچ شكي ميگم كه طرح perna بهترين طرح بين تمامي طرح هاست !! فوق العاده عالي و با ظرافت هست !! . بيه طرح ها يجورايي معمولي و خيلي شبيه هم هستند ولي اين طرح بسيار خلاقانه و زيباست . به اميد انتخاب اين طرح !!!

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
با اینکه با عوض شدن لوگوی سایت اصلا موافق نیستم، اما اگه بخوام انتخاب کنم، اول طرح uk.1990 و بعد طرح Cookie Master رو انتخاب میکنم!
البته باز هم میگم، از همون اول با عوض شدن لوگو مخالف بودم و هستم!

آره ولی با توجه به حضور بازیسنتر در نمایشگا هایه مرتبط با بازی در ایران داشتن یک لوگوی فارسی از اوجبه واجبات هست ...

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
طرح های انتخابی عالی هستند...به نظر من کار مرتضی وحشتناک قشنگه..:d

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
با تمامی احترامی که برای دوستانی که در این زمینه زحمت کشیدند قائلم طرح آقا مرتضی در بین برنده ها بهترین هستش و طرح آقای Black Roz بیشتر از همه میپسندم ولی حیف که مناسب لوگو نبودن و من امید بسیاری به ایشون داشتم وزحمت تمام دوستان و ایشون رو قابل تحسین میدونم.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

طراح: perna

6.
طراح: .:MAFIA:.

طرح های ارائه شده توسط :Morteza

اقا اشکان خداییش اینها مناسب لوگوی بازی سنتر هست از نظر شما ؟! مخصوصا 2 تای اول ! اهانتی به طراحانشون نمیکنم بهشون خسته نباشید میگم به خاطر زحمتشون . اما خوب به نظرم شلخته و جلف هستن و مثل لوگوی رسمی نیستن .

در باره طرح مرتضی هم فکر کنم که ت رو دربایستی افتادی ! چون 2 ، 3 تا طرح اول خیلی بهتره از طرح مرتضی .

Dark_soul

کاربر سایت
Jul 8, 2012
37
نام
امیر
سلام خسته نباشید به نظر من بهترین لوگو ها اول از همه لوگوی شماره 3 (cookie master) بعد طرح شماره 4 ( uk.1990 )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر