صفحه اول سایت

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اگه شکلی قراره طراحی کنید رو میزاشتید تو نظر سنجی بهتر نبود . البته مطمئنن طراح هاتون که قشنگه
تمامی طراحی صفحه اصلی تمام شده و آمدس، الانم که می بینین سایت بستس نه به خاطر اینکه مثل بعضی سایتا بخوایم سایتو دان کنیم تازه فکر کنیم ببینیم چیکار می خوایم بکنیم. این برای اینکه اطلاعات قبلی رو در سایت جدید قرار بدیم و تغییرات لازم رو روش اعمال کنیم!

موفق باشید

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
آقایونه مدیرا خسته نباشید .
قبلا تو انتخاب قالبها نشون دادین که خوش سلیقه هستین .
امیدوارم این بار نشون بدین که هنوز خوش سلیقه هستین
76.gif
39.gif

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با سلام خدمت همه دوستان عزیز

صفحه اول سایت تمامی اشکالاتش رفع شد و اینک باز می باشد و شما می توانید از آن استفاده نمایید. در مورد تغییراتش فکر نمی کنم احتیاج به توضیح خاصی باشه فقط اینو بگم که سعی شده تا حد امکان فقط کار های اساسی و تغییراتی که می بایست انجام می شد انجام شود و از ایجاد یسری امکانات اضافی که از طریق خود vb خیلی راحتر می شه اونا رو برای کاربر حاضر کرد خودداری کرده ایم! البته هر دفعه امکانات به مرور زمان اضافه و تکمیل خواهند شد!

اولین چیزی که ممکنه با باز کردن صفحه بهش بربخورید اینکه صفحه نسبت به قبل کمی سنگین تر شده است دلیلشم عکس هایی متنوع و البته لازمی که در صفحه اول به کار رفته است.

صفحات برروی آخرین ورژن های ie و opera و firefix به طور کامل تست شده اند و هیچ گونه مشکلی با هر یک از این 3 مرورگر وجود ندارد. فقط تنها اشکالی وجود داره در قسمت بازی های برتر می باشد که مرورگر opera آنرا به شکل خراب نشان می دهد! سعی می کنیم هر چه زودتر این مشکل را رفع نماییم!
تصویر ایراد صفحه در opera:
problem1231157389066.JPG

یک توضیحی هم در مورد برنامه نویسی صفحات بدم تا سوالی در این باره برای کسی ایجاد نشود! پایه و مبنابی برنامه نیوسی سایت مال MKPortal CMS می باشد که در ورژن قبلی از آن استفاده می شد ولی با این تفاوت که تمامی قسمت ها و بخش ها تغییر کرده و اکثرا دارای یک صفحه کاملا جدیدی می باشند که به صورت کاملا شخصی توسط خود من ساخته و نوشته شده است!

یک مشکل دیگری که ممکنه بعضی از user ها با آن مواجه شوند در قسمت امتیاز اعضا به بازی است که ممکنه بدون اینکه شما امتیازی را داده باشید سیستم از شما ارور بگیرد و بگوید که شما قبلا به این بازی امتیازه داده اید. این قسمت هنوز به طور کامل درست نشده و ممکنه ایراداتی توش ببینید!

موفق باشید

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با عرض پوزش از دوستان الان که سایتو باز کردم و یک تست مجدد روی oprea کردم دیدم هیچ کدام از دستورات java scripts (فقط روی این مرورگر) اجرا نمی شوند و به همین دلیل بعضی از قسمت های سایت به هم می ریزه! مجددا صفحه اول رو من بستم تا به این موضوع سریعا رسیدگی شود!

واقعا از این جریان ایجاد شده که خودمم نمی دونم از چیه و الان سری می رم دنبالش متاسفم!

***مشکل حل شد***
اگه با opera مشکلی داشتید حتما اینجا عنوان نمایید!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
ممنون اشکان جان

لود شدن صفحه و صفحات داخلی اون سریع هستش و حتی سریعتر از اون قالب قبلی
ولی فقط یه چیزی نمیشه یه بخشی هم باشه که مثلا کل نقد ها رو پشت سر هم نشون بده
مثلا من یه دو هفته ای سر نزدم بعد باید برای نگاه کردن پیش نمایش ها و نقد ها باید یازده
صفحه باز کنم که ببینم چی ها رو دارم و چی رو ندارم

بعد این فهرست آخرین اخبار وقتی نگاهش میکنم انگار تیک میزنه
اگه بشه به صورت چرخشی باشه و بعد از اتمام آخبار یه فاصله و یه عنوان و از نو شروع کنه
منظورم اینه که دیگه برنگرده به اول .؟

بعد لوگوی بازی سنتر یه خورده ساده هستش فونتش فکر کنم فارکرای هستش که جالبش کرده

ولی در کل خیلی زیبا هستش من که از قالب های سیاه خوشم نمیاد از این قالب خیلی خوشم
امده دستتون درد نکنه

تا بعد

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
طراحی صفحه ی اول خیلی عالی شده...واقعا دستتون درد نکنه.

یه سری چیزا هست که اگه مشکلی نیست بگم...

- اول راجب قسمت اخبار ، همون طور که خلیل جان اشاره کردن بگم که این وضعیتش 2 تا مشکل ایجاد می کنه.یکی اینکه تیک داره و یکی دیگه اینکه اولین خبرو ( بالاترین ) نمیشه خوند چون آدم نمیدونه که اخبار کی تموم میشه که می پره. ( گرچه می شه جدید ترین خبرو تو وسط صفحه دید.)

- یه مشکل دیگه هم که هست ( هر چند خیلی خیلی کوچیکه ) اینه که توی منوی انجمن های پلتفورم ها ، آخرین دکمه یعنی pc با عکس سمت چپش که ادامش هست ، یه اختلاف رنگ کوچیک داره.( الان میگن ایراد بنی اسرائیلی می گیری !)

- در قسمت AD دو تا مسطیل در دو طرف آگهی وجود داره که به نظر من یکیش کافیه ( همون سمت چپی )

- دکمه ی "برو" در قسمت جستجو ، اگه با فونت Tahoma بود بهتر می شد.

- برای لوگو از نظر من فونت Farcry مناسب نیست.به 2 دلیل. یکی اینکه به نظر من فونتی که کلمه ی BaziCenter رو نشون میده باید خاص باشه...نه متعلق به یه بازی . همون فونت قبلی ( که الان پایین صفحه هم هست) از این نظر بهتر بود ( از نظر شکلش نه...از نظر خاص بودنش)
یه دلیل دیگه که خوب نیست هم اینه که به علت شکل خاص این فونت به نظر میاد که فاصله ی بین حروف هم اندازه نیست(گر چه در واقعیت هست) یعنی با اینکه فاصله ی B با A همون اندازه ی فاصله ی Z تا I هستش اما به خاطر کج بودن A به نظر میاد که فاصلش بیشتره.
یا یه دلیل دیگه این که باز هم به خاطر شکل فونت به نظر میاد که ارتفاع حرف C از E بیشتره ...اون هم از طرف پایین.
درباره ی عبارت Link To The Gaming World هم بگم که به نظر من فونتش خیلی ساده ست. اگه از فونت های پیکسلی - مثل همونی که توی Logo ی قالب Sattelite هست - استفاده می کردید ، خیلی بهتر میشد.یه چیز دیگه اینکه این عبارت خوب تو Stage نمیاد ( یعنی جذاب وارد صحنه نمیشه.)(فقط همین عبارت ...نه کلمه ی BaziCenter )

- اگه اون اون قسمتی که نوشته شده "فهرست آخرین اخبار" ( عکس ) دور عکس Outline نداشته باشه ، خیلی بهتره.در ضمن رنگش هم با رنگ نارنجی Header ( که از نظر من خیلی قشنگه) ست نیست.

- برای کسی که برای اولین بار سایتو می بینه ، صفحه یکم دیر لود می شه و باعث میشه اون عکس سمت راست لوگو که ادامش هم هست ، یکم دیرتر بیاد که باعث میشه لوگو قشنگی خودشو از دست بده.

- به نظر من رنگ بندی قسمت بازی های برتر خوب نیست(همونی که عکسش بالا هست) رنگ دکمه ها و همچنین اون Bar پایینشون خیلی مرده ست.

به غیر از این چیزایی که نوشتم ، طراحی صفحه واقعا شاهکاره و همه چیز در جای مناسبش قرار داره. دکمه های فارسی منو هم که با Flash ساخته شده ، خیلی خیلی قشنگه.
البته این چند تا نکته ی آخر که نوشتم ، نظر شخصیم بود.شاید بقیه جور دیگه دوست داشته باشن.( بقیه هم مجبور نیستن این چیزایی که گفتم خوششون بیاد)

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام به همگی و از انتقاداتتون مشتکرم

ولی فقط یه چیزی نمیشه یه بخشی هم باشه که مثلا کل نقد ها رو پشت سر هم نشون بده
مثلا من یه دو هفته ای سر نزدم بعد باید برای نگاه کردن پیش نمایش ها و نقد ها باید یازده
صفحه باز کنم که ببینم چی ها رو دارم و چی رو ندارم
این قابلیت وجود نداره ولی سعی می کنم تا چند وقت دیگه اینو به سایت اضافه کنم!
بعد این فهرست آخرین اخبار وقتی نگاهش میکنم انگار تیک میزنه
اگه بشه به صورت چرخشی باشه و بعد از اتمام آخبار یه فاصله و یه عنوان و از نو شروع کنه
منظورم اینه که دیگه برنگرده به اول .؟
اول راجب قسمت اخبار ، همون طور که خلیل جان اشاره کردن بگم که این وضعیتش 2 تا مشکل ایجاد می کنه.یکی اینکه تیک داره و یکی دیگه اینکه اولین خبرو ( بالاترین ) نمیشه خوند چون آدم نمیدونه که اخبار کی تموم میشه که می پره. ( گرچه می شه جدید ترین خبرو تو وسط صفحه دید.)
این مشکل تیک زدن یا پشت سر آمدن در قسمت فهرست در واقع باگ مرورگر firefox با تگ marquee می باشد! شما صفحه را با ie باز کنید متوجه منظور من می شوید!
یه مشکل دیگه هم که هست ( هر چند خیلی خیلی کوچیکه ) اینه که توی منوی انجمن های پلتفورم ها ، آخرین دکمه یعنی pc با عکس سمت چپش که ادامش هست ، یه اختلاف رنگ کوچیک داره.( الان میگن ایراد بنی اسرائیلی می گیری !)
من توجه نشدم کجا رو می گی اگه ممکنه یه عکس از اون تیکه بگیر بزار!
- در قسمت AD دو تا مسطیل در دو طرف آگهی وجود داره که به نظر من یکیش کافیه ( همون سمت چپی )

- دکمه ی "برو" در قسمت جستجو ، اگه با فونت Tahoma بود بهتر می شد.
به اینا می گن ایرادات بنی اسرائیلی:)
برای لوگو از نظر من فونت Farcry مناسب نیست.به 2 دلیل. یکی اینکه به نظر من فونتی که کلمه ی BaziCenter رو نشون میده باید خاص باشه...نه متعلق به یه بازی . همون فونت قبلی ( که الان پایین صفحه هم هست) از این نظر بهتر بود ( از نظر شکلش نه...از نظر خاص بودنش)
یه دلیل دیگه که خوب نیست هم اینه که به علت شکل خاص این فونت به نظر میاد که فاصله ی بین حروف هم اندازه نیست(گر چه در واقعیت هست) یعنی با اینکه فاصله ی B با A همون اندازه ی فاصله ی Z تا I هستش اما به خاطر کج بودن A به نظر میاد که فاصلش بیشتره.
یا یه دلیل دیگه این که باز هم به خاطر شکل فونت به نظر میاد که ارتفاع حرف C از E بیشتره ...اون هم از طرف پایین.
درباره ی عبارت Link To The Gaming World هم بگم که به نظر من فونتش خیلی ساده ست. اگه از فونت های پیکسلی - مثل همونی که توی Logo ی قالب Sattelite هست - استفاده می کردید ، خیلی بهتر میشد.یه چیز دیگه اینکه این عبارت خوب تو Stage نمیاد ( یعنی جذاب وارد صحنه نمیشه.)(فقط همین عبارت ...نه کلمه ی BaziCenter )
در مورد لوگو یه توضیحی بدم که سعی شده تا حد امکان ساده ی ساده باشه مطمئن باشید لوگوی ساده هم شیکتره هم زیباتر! در مورد فونت که farcry می باشد به نظر خودم این فونت قشنگ اومد. اون فونت قبلی که برای بازی سنتر ازش استفاده میشد وقتی توی این فلش می یومد اصلا جذابیت نداشت! در مورد ساده بودن شعار سایت هم فکر نمی کنم احتیاج باشه که کار خاصی براش انجام داد چون فلش هم اگه بیخودی شلوغ شه از جذابیتش کم می شه. فقط تنها تغییری که ممکنه بکنه اینه که ممکنه لوگوی سایت هم به اون قسمت اضافه شه! در مورد فونت هم اگه نظرات اکثر افراد مخالف بود عوضش می کنیم!
اگه اون اون قسمتی که نوشته شده "فهرست آخرین اخبار" ( عکس ) دور عکس Outline نداشته باشه ، خیلی بهتره.در ضمن رنگش هم با رنگ نارنجی Header ( که از نظر من خیلی قشنگه) ست نیست.
چقدر نسبت به نوشت های تو من گنگ هستم فرهنگ:) این outline یعنی چه؟! در مورد رنگشم اگه رنگ خوبی فکر می کنه باحالترش می کنه توصیه کن!
برای کسی که برای اولین بار سایتو می بینه ، صفحه یکم دیر لود می شه و باعث میشه اون عکس سمت راست لوگو که ادامش هم هست ، یکم دیرتر بیاد که باعث میشه لوگو قشنگی خودشو از دست بده.
درسته خودمم گفتم که صفحه یک مقدار سنگین شده البته این فقط برای دفعه اول هست و دفعات بعدی خیلی رون تر لود می شه! در مورد اینکه ممکنه چیزی لود نشه خوب دیگه اینو کاریش نمی شه کرد فکر هم نمی کنم ارزش داشته باشه تا فلش ها رو بر داریم.
به نظر من رنگ بندی قسمت بازی های برتر خوب نیست(همونی که عکسش بالا هست) رنگ دکمه ها و همچنین اون Bar پایینشون خیلی مرده ست.
نمی دونم این نظر خودمم بود و به نظرم قشنگ میومد و می خواستم جوری باشه که دیگه صفحه بیش از این شلوغ نشه چون یکم واقعا شلوغ شده! که البته همشون به دردر بخور و مفید هستن!
خيلي زيبا و جذاب شده فقط يكم خبرها قديمي هستن.
خوب عزیز من سایتی که حدود 3 هفته بسته بود خوب معلومه خبراشم قدمیه چون به روز نشده!

به غیر از این چیزایی که نوشتم ، طراحی صفحه واقعا شاهکاره
مگه دیگه چیز دیگری هم موند که شما ازش ایراد نگیری:) شوخی!
یه چیزی فقط من با موزیلا که باز میکنم بخشه بازیهای برتر با آخرین ارسال یه ادغام داره. اون هم اگه برطرف بشه عالیه.
مشکلاتی از قبیل ادغام یا نصفه لود شدن و یا قاطی شدن نوشته ها فقط به خاطر خراب لود کردن صفحه توسط مرورگر شماست و خود سایت در این باره ایرادی نداره!

موفق باشید

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
من توجه نشدم کجا رو می گی اگه ممکنه یه عکس از اون تیکه بگیر بزار!

چه حالی میده...با این تصویر مشکل رو خیلی بزرگ جلوه میدم:)
4cacspe.jpg

البته تو عکس خوب معلوم نمیشه چون کیفیت PrintScreen پایینه...با چشم بهتر معلومه.

به اینا می گن ایرادات بنی اسرائیلی:)
نگفتم...:):)
اولی رو بگم که خیلی فرق نمی کنه یعنی تقریبا اصلا فرق نمی کنه.ولی ببینید...جای دور نریم...همین انجمن BaziCenter ، بالای صفحه قسمت تبلیغات اونطوری که من گفتم هست.
دومی ولی خداییش با Tahoma یا فونت هایی مثل Yekan اگه اشتباه نکنم خیلی خیلی بهتر میشه.

در مورد لوگو یه توضیحی بدم که سعی شده تا حد امکان ساده ی ساده باشه مطمئن باشید لوگوی ساده هم شیکتره هم زیباتر! در مورد فونت که farcry می باشد به نظر خودم این فونت قشنگ اومد. اون فونت قبلی که برای بازی سنتر ازش استفاده میشد وقتی توی این فلش می یومد اصلا جذابیت نداشت! در مورد ساده بودن شعار سایت هم فکر نمی کنم احتیاج باشه که کار خاصی براش انجام داد چون فلش هم اگه بیخودی شلوغ شه از جذابیتش کم می شه. فقط تنها تغییری که ممکنه بکنه اینه که ممکنه لوگوی سایت هم به اون قسمت اضافه شه! در مورد فونت هم اگه نظرات اکثر افراد مخالف بود عوضش می کنیم!
گفتم...اون فونت قبلی بی ریخت بود...ولی لا اقل خاص بود.
اینو من ساختم:

2uijj1k.jpg

فونتش قشنگ هم نیست...ولی خاصه.جای دیگه نیست.

منظورم هم از "عبارت Link To The Gaming World قشنگ وارد صحنه نمیشه" هم این نبود که جنگولک بازی در بیاره...معلق بزنه ( بخونید "ملق") یا تکنو بزنه:)الان میاد تا آخر بعد میره سمت راست ، بعد انگار سکته می کنه.اگه وقت کردم(که ایشالا می کنم ) براتون یه مورد می فرستم.

درسته خودمم گفتم که صفحه یک مقدار سنگین شده البته این فقط برای دفعه اول هست و دفعات بعدی خیلی رون تر لود می شه! در مورد اینکه ممکنه چیزی لود نشه خوب دیگه اینو کاریش نمی شه کرد فکر هم نمی کنم ارزش داشته باشه تا فلش ها رو بر داریم.
قصدم از اون قسمت ایراد گیری نبود...فقط گفتم که گفته باشم:)

چقدر نسبت به نوشت های تو من گنگ هستم فرهنگ:) این outline یعنی چه؟! در مورد رنگشم اگه رنگ خوبی فکر می کنه باحالترش می کنه توصیه کن!
:):)

منظورم از Outline همون Stroke ــه ( مثلا بهترش کردم:) ) همون خط سیاه دورش
رنگش هم همون رنگ Header ، خوبه که میشه FB6800 یا EC3500 ( که پر رنگ تره)

نمی دونم این نظر خودمم بود و به نظرم قشنگ میومد و می خواستم جوری باشه که دیگه صفحه بیش از این شلوغ نشه چون یکم واقعا شلوغ شده! که البته همشون به دردر بخور و مفید هستن!
منظورم این بود که رنگش یکم شاد تر شه.همون Header مثلا.یه رنگ نارنجی تند و قشنگ داره.اما پایین رنگش مرده ست.نمی دونم منظورمو رسوندم یا نه.(که البته همونطور که خودتون میدونید حجم هم زیاد نمیشه;))

مگه دیگه چیز دیگری هم موند که شما ازش ایراد نگیری:) شوخی!
:):)
فک کنم حرفی که من زدم با حرف بقیه قاطی شد.من فقط اون جمله ی آخر رو گفتم.
یه چیزی...ببینید وضعیت سایت چجوری شده که هر وقت یکی یه چیزی میگه ، سریع آخرش می نویسه شوخی که برداشت بد نشه:):)ولی من از همین جا ( اینجا تهران است;)) اعلام می کنم به من یکی هر کی هر چی خواست بگه...ناراحت نمیشم.;)

در آخر هم بگم که تمام چیزایی که گفتم فقط برای بهبود سایت بود ( آخه مگه کسی ازت خواهش کرده ایراد بگیری؟!! ) و به من هیچی نمیشه اگه حتی سایت در زشت ترین حالت ممکنش باشه.
از این جمله هم بد برداشت نکنید;)

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
74.gif
74.gif
74.gif
74.gif

سلام.
اشکان دستت درد نکنه خیلی عالی شده:love:
من خودم شاهد زحماتت بودم:cool:
دیروز که داشتم بهت عکس میدادم یه چیزی گفتم بگو
39.gif

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اشکان من هم چندتا پیشنهاد بدم:
اخبار گیم اسپات رو کاری کنین که اگه ماوس بره روشون وایسن و اگه ماوس بره بالا برن بالا و اگه بره پایین برن پایین(گرفتی که چی میگم؟)
عجیبه که لینک برنامه مضحکی مثل Game Gain رو گذاشتین توی سایت.
بازم میچرخم ایراد میگیرم!!!(عقده ای!!)
باتشکر....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر