صفحه اول سایت

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
علی جان دستتون در نکنه .
واقعا دارین برا سایت زحمت میکشین .
بازی ها رو در چه سطحی معرفی میکنین ؟
توصیه ای هم برا اینکه بازی رو از کدوم شرکت بگیریم دارین یا چون تبلیغ میشه این کار رو نمیکنین ؟
( منظورم اینه که مثلا بگین فلان بازی رو از فلان شرکت بگیرید چون هم دمو هاش کاله و هم صداش مشکلی نداره . )

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
آقا من نمیدونم چنبار اینو گفتم ولی چرا تو صفحه اول هیچ کمکی نمی کنین؟این همه آدم ماشالا قبل از ریلیز بازیها رو میگیرن بازی میکنن دریغ از یه نقد؟یه پیشنما؟جای دوری نمیره هااا!!

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
من يک برسي کامل سري هاي پرنس تحويل آقا علي دادم حدود 9 صفحه نمي دونم چرا قرار نگرفت!!!!
گفتند باشه براي مجله اما فکر کنم براي صفحه اول هم خوب باشه
حالا که قرار نگرفت پس صبر کنيد داشتان کامل پرنس 3 هم بنويسم همراه با هم قرار بگيره;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

من هنوز مكاني براي تبليغات نديدم....

اگه بشه راهنمايي كنيد ممنون....چون تبليغات و اسپانسر رو در صفحه اول كم داريم

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام

من هنوز مكاني براي تبليغات نديدم....

اگه بشه راهنمايي كنيد ممنون....چون تبليغات و اسپانسر رو در صفحه اول كم داريم
مکان تبلیغات که جاش آمدس ولی چون کسی تبلیغی نکرده ما هم چیزی نزاشتیم. این سایت تازه تاسیس هست و هنوز وقت لازم داره تا بتونه اسپانسر بگیره!

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
مکان تبلیغات که جاش آمدس ولی چون کسی تبلیغی نکرده ما هم چیزی نزاشتیم

يعني ميشه تليغ داد؟

خوب اگه ميشه تبليغات بايد در چه زمينه اي باشه.....مثلا حتما بايد به گيم يا كامپيوتر ربط داشته باشه

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
توصیه ای هم برا اینکه بازی رو از کدوم شرکت بگیریم دارین یا چون تبلیغ میشه این کار رو نمیکنین ؟
( منظورم اینه که مثلا بگین فلان بازی رو از فلان شرکت بگیرید چون هم دمو هاش کاله و هم صداش مشکلی نداره . )

نه پرهام جان در اين زمينه كمكي نميتونيم بكنيم (فعلا)

من يک برسي کامل سري هاي پرنس تحويل آقا علي دادم حدود 9 صفحه نمي دونم چرا قرار نگرفت!!!!
گفتند باشه براي مجله اما فکر کنم براي صفحه اول هم خوب باشه
حالا که قرار نگرفت پس صبر کنيد داشتان کامل پرنس 3 هم بنويسم همراه با هم قرار بگيره

شما همونطور كه خودتون گفتيد داستان شماره 3 رو هم اماده كنيد و به متن اصلي اضافه كنيد تا در شماره بعدي مجله يا صفحه اول قرار بگيره

يعني ميشه تليغ داد؟

خوب اگه ميشه تبليغات بايد در چه زمينه اي باشه.....مثلا حتما بايد به گيم يا كامپيوتر ربط داشته باشه

نه بهزاد جان هيچ محدودتي وجود نداره

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
البته اینی که من نوشتم دیگه هر کی نیاد بگه چیکار کرده!به صورت کلی گفتم!هر کی یه کاری میکنه داره واسه سایت خودش اینکارو میکنه.مگه یادتون نیست....؟

EBLISER

عضو جدید
Oct 6, 2005
42
نام
علی
ببخشید این صفحه ی اول سایت یکم شبیه بازیکده نشده البته بخش گیم های پرطرفدارش فکر نکنم زیاد جالب باشه.

pandora tomorrow اما از نظر من این قسمتش خیلی خوبه !
البته نمیدونم هر کس نظر خودشو داره.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ببخشید این صفحه ی اول سایت یکم شبیه بازیکده نشده البته بخش گیم های پرطرفدارش فکر نکنم زیاد جالب باشه.
نمی دونم چرا اکثرا وقتی این قسمت بازی های پرطرفدارو می بینن اولین چیزی که می گن اینه که این شبیه سایت بازیکده شده! خوب این حرف درست ولی مگه بازیکده این طرحو از خودش داده که بخوایم از روی اون کپی کرده باشیم. بازیکده این طرح را از روی گیم اسپات برداشته بنابراین یه طرح اختصاصی نیست که مخصوص بازیکده باشه و خود من هم اینو از روی گیم اسپات ساختم. (حالا اگه بازیکده هم استفاده نمی کرد فرقی نداشت چون من باز همینو می ساختم!) تازه اگه یه بررسی بکنید می بینید امکانات اینی که الان در سایت است بیشتر از مال بازیکده می باشد و به سایت گیم اسپات نزدیکتر است. به عنوان مثال طرح بازیکده امتیاز بازی ها رو نشون نمی ده ولی اینی که ساختم نشون می ده. بنابراین اگر ما بخوایم بحث حقوق و کپی رایت طراحی رو پیش بکشیم پای گیم اسپات این وسط باز می شه نه بازیکده.
در هر صورت من فکر نمی کنم اضافه کردن این امکان به سایت یک نوع تقلید از بازیکده باشه و بودنش در سایت می تونه با ارزشتر از نبودنش باشه.

با تشکر

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
حالا چرا میزنی بابا قبول البته حق با شما است چون بازیکده از روش کپی کرده دلیل نمیشه که دیگه هیچ کی از روش کپی نکنه.
در ضمن دست همتون درد نکنه من خیلی وقته به صفحه ی اول سر نزده بودم دمتون گرم خیلی با حال شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر