صفحه اول سایت

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
با سلام خدمت همه دوستان

اول باید از علی کسائی عزیز تشکر و قدردانی کنم که زحمت طراحی صفحه اول سایت را بدون هیچ گونه چشم داشتی برای ما انجام دادن و درطول مدت زمانی که مشغول کار بر روی سایت بودیم ما رو از نظرات خوب و بی نقصش بی نصیب نگذاشت.

همانطور که اغلب دوستان اطلاع دارند صفحه اول سایت نیز از امروز اغاز به کار کرد و در ادرس www.bazicenter.com قابل دسترس خواهد بود و در چند روز اینده شاهد قرارگیری جدیدترین اخبار،پیشنما و نقد و بررسی از دنیای بازی های کامپیوتری خواهید بود.امید است با کمک همه دوستان این سایت به قدرتمند ترین مرجع برای گیمر های ایرانی تبدیل شود.

موفق باشید

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
منم افتتاح صفحه اول سایت رو به همه ی بچه های بازی سنتر تبریک میگم (با اینکه یه جای دیگه هم تبریک گفتم)
علی جون دست شما هم خیلی درد نکنه واقعا زحمت کشیدیت و از اقا علی کسایی هم خیلی خیلی تشکر میکنم
72.gif

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام علی جان صفحه اول عالی بود واقعا خوشم اومد واقعا هم دستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدین منم به مدیرای بازی سنتر مخصوصا حامد جان و علی جان افتتاح صفحه اول رو تبریک می گم موفق باشین به امید روزی که بازی سنتر هم بتونه مثله بازی دات همه جا صدا کنه و اسم در کنه به امید موفقیت بیشتر
رضا

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
من هم به نوبه ی خودم افتتاح صحفه ی اول سایت رو به همه ی بازی سنتریها خصوصا مدیران و کسانی که زحمت این کار رو کشیدن تبریک میگم.وهمچنین خسته نباشید

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
علی جان خسته نباشی و همچنین دیگر دوستان
راستی صفحه اول خیلی با حال و کامل هست...
راستی بهتره رو کمک همه دوستانت حساب کنی....

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام علی جان
صفحه ی اول سایت خیلی باحاله دست شما و بقیه درد نکنه واقعا زحمت کشیدین.
درباره نقد و پیش نما هم میتونید رو ما ها هم حساب کنید.

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
علی جون منم افتتاح صفحه اول رو تبریک میگم ولی به نظر من اگه از رنگ ملایمتری برای صفحه اول استفاده کنید بهتره.
در مورد اخرین پست ها هم بجای اسم فرستننده عنوان فرستاده شده رو بزنید فکر کنم بهتر باشه

موفق باشید

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
به نظر من شکله صفحه ی اول با شکل فروم یکی نیست (قاعدتا باید باشه)
منظورم از لحاظ رنگ و قالب هست . اگه بشه که یکی بشن فکر کنم جالب تر بشه
76.gif

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
دوستان کمی کم لطفی می کنن...من فکر می کنم به مرور زمان تمام این مسایل حل بشه...ولی همین که به این سرعن فرم و سایت راه افتاده خودش جای بسی تشکر و قدر دانی داره....تمام این مسایل قابل حل هست.

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
من هم به نوبه خودم تبريك ميگم به همه با معرفت هايي كه بازي دات رو فراموش نكردن ميگم دوستشون دارم.

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
به نظر من شکله صفحه ی اول با شکل فروم یکی نیست (قاعدتا باید باشه)
منظورم از لحاظ رنگ و قالب هست . اگه بشه که یکی بشن فکر کنم جالب تر بشه
76.gif
حالا حتما که نباید شبیه هم باشن ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر