راهنمای قدم به قدم تمام سری بازی های Assassin'S CreeD

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
تو Assassins creed Revelation یه برج بود که بلندترین برج توی بازی بود و اسمش هم Galata بود اگه اشتباه نکنم.. وقتی تا نوکش رفتم یه چیزی گرفتم و بعدش یه نوشته اومد که اگه 10تا از اینا بگیری یه ماموریت مخفی باز میشه.. من دیگه از اون چیزا پیدا نکردم . کسی پیدا کرده همه رو؟؟؟!

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
سلام دوستان
تو اساسین کرید 4 حدود 6 و7 درصد بازی رو رفتم در یک مرحله به یک جزیره ی بزرگ میرسم که باید یک سری از برده ها رو که دارند اعدامشون میکنند رو ازاد کنیم اونارو ازاد میکنم و اخریشونو هم دارن با دار میزنند بعد میرم پیش دوستانم و بعد از تو کشتی میاد اینجا هیچ جایی نزده که باید چیکار کنیم

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام دوستان
تو اساسین کرید 4 حدود 6 و7 درصد بازی رو رفتم در یک مرحله به یک جزیره ی بزرگ میرسم که باید یک سری از برده ها رو که دارند اعدامشون میکنند رو ازاد کنیم اونارو ازاد میکنم و اخریشونو هم دارن با دار میزنند بعد میرم پیش دوستانم و بعد از تو کشتی میاد اینجا هیچ جایی نزده که باید چیکار کنیم

فکر کنم همون قسمتی رو میگی که زنه سیاه پوسته میاد صدات میزنه میگه ادوارد کمک کن بعد میره اعدامش میکنن ببین قبل از درگیری از دور با اسلحه به طنابش بزن تا بیافته پایین و نمیره بعد حمله کن چون اول حمله کنی اونو میکشن فرصت نمیکنی نحاتش بدی اول به طتابش شلیک کن بعد بهشون حمله کن

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
فکر کنم همون قسمتی رو میگی که زنه سیاه پوسته میاد صدات میزنه میگه ادوارد کمک کن بعد میره اعدامش میکنن ببین قبل از درگیری از دور با اسلحه به طنابش بزن تا بیافته پایین و نمیره بعد حمله کن چون اول حمله کنی اونو میکشن فرصت نمیکنی نحاتش بدی اول به طتابش شلیک کن بعد بهشون حمله کن
اره همونجاشم اونو نجات میدم
و بعدش سوار کشتی میشه و نمیدونم باید چیکار کنم
یعنی نمیدونم چطوری باید به معموریت جدید برم

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
اره همونجاشم اونو نجات میدم
و بعدش سوار کشتی میشه و نمیدونم باید چیکار کنم
یعنی نمیدونم چطوری باید به معموریت جدید برم

یعنی علامت کشتی رو نشون میده میگه سوار شو بعد هیچی نشون نمیده اگه اینطور باشه مشکل از کرکت هست داداش یه کرک سالم بریز بعدشم سعی کن تمامی ابدیت های بازی رو نصب کنب تا باگت هم پایین بیاد

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
یعنی علامت کشتی رو نشون میده میگه سوار شو بعد هیچی نشون نمیده اگه اینطور باشه مشکل از کرکت هست داداش یه کرک سالم بریز بعدشم سعی کن تمامی ابدیت های بازی رو نصب کنب تا باگت هم پایین بیاد
دادا من رو PS4 بازی میکنم و اونجاشو رد کردم ولی به هر حال دستت درد نکنه جواب دادی

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
دادا من رو PS4 بازی میکنم و اونجاشو رد کردم ولی به هر حال دستت درد نکنه جواب دادی

ولی من این مشکل رو نداشتم تو PS4 به هر حال اینجا معمولا با مشکلات PC رو به رو هستیم چون بازی های کنسول ها هیچ مشکلی ندارن

sawt

کاربر سایت
May 23, 2014
1
سلام.من تو یه مرحله assassins creed revelations گیر افتادم.اکه کسی این بازی رو تا آخر رفته لطفأ راهنمایی ام کنه؟
توی سیزن چهارم یه مرحله هست که باید رقاص هارو از دست نیروهای مزدور نجات بدیم و اونارو خلع سلاح کنیم من نمیدونم که چجوری باید خلع سلاحشون کنم.کسی میدونه؟

eshghe_dvd

کاربر سایت
Jul 8, 2011
37
نام
علي
خوبی داداش ؟؟/
داداش من به یه مشکل برخوردم تو بازی آساسین

من اون قسمتی که تو دریاست و همش مرحله مرله از کتی پیاده میشم و همه رو فتح کردم یه قسمت هست که یه کشتی غرق شده داره نمیدونم با اون یه تیکه چوب دماغه کشتی که از آب بیرونه چیکار کنم

ممنون میشم راهنمایی کنین
همه مراحل و جزایر اون جارو فتح کردم اما هیچ چیز جدیدی بهم نمیده میرم جلو همون حالت طوفان میاد اجازه پیشروی نمیده
فکر کنم به خاطر همون یه تیکه هست راهنمایی میکنی چیکار نم ؟؟؟
ممنون

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
سلام.من تو یه مرحله assassins creed revelations گیر افتادم.اکه کسی این بازی رو تا آخر رفته لطفأ راهنمایی ام کنه؟
توی سیزن چهارم یه مرحله هست که باید رقاص هارو از دست نیروهای مزدور نجات بدیم و اونارو خلع سلاح کنیم من نمیدونم که چجوری باید خلع سلاحشون کنم.کسی میدونه؟

تو كامپيوتر، كليك راست موس رو ميگيري و همينكه خواستن بهت ضربه بزنن، كليك چپ رو ميزني، اسلحه ات رو هم روي مشت ميذاري

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
خوبی داداش ؟؟/
داداش من به یه مشکل برخوردم تو بازی آساسین

من اون قسمتی که تو دریاست و همش مرحله مرله از کتی پیاده میشم و همه رو فتح کردم یه قسمت هست که یه کشتی غرق شده داره نمیدونم با اون یه تیکه چوب دماغه کشتی که از آب بیرونه چیکار کنم

ممنون میشم راهنمایی کنین
همه مراحل و جزایر اون جارو فتح کردم اما هیچ چیز جدیدی بهم نمیده میرم جلو همون حالت طوفان میاد اجازه پیشروی نمیده
فکر کنم به خاطر همون یه تیکه هست راهنمایی میکنی چیکار نم ؟؟؟
ممنون

من نتونستم اين بازي رو انجام بدم، ولي بازي رو نگه دار حتماً توي منو يه توضيحاتي داده..

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
درود
در نسخه ي ريوليشن اون لباسي كه به دست مياري به اسم (پاشا..) خيلي خوبه هم قشنگه هم قوي تره
ولي اين ماسك رو صورت ايتزيو خيلي مزخرفه و زشت هست ، راهي هست كه بشه اون ماسك رو برداشت
براي كامپيوتر..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر