PCSX2 | PS2 Emulator

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
مرسی بابت اطلاع رسانی دوست عزیز.
Silent Hill Origins رو باید روی Software ست کنی تا درست بشه (گرچه سرعت و کیفیت کاهش پیدا میکنه)، اما تنها راهش همینه.
----------------------------------------------------------
دوستان ورژن 1.2.2 هم ریلیز شد که مخصوص لینوکس هستش و باگ های ورژن 1.2.0 لینوکس رو رفع میکنه؛ در واقع میشه گفت PCSX2 v 1.2.1 واسه Linux.

ممنون.
درضمن حدسم درست از آب دراومد...، آپدیت نشدن نسخه ی لینوکس بخاطر نداشتن باگ نبود، بخاطر تنبلی بود! :d

Mehran_Ad

کاربر سایت
Oct 17, 2012
6
قسمت های آخر رو که نوشتم در لینک زیر بخون:
World of Emulators & Games

من صفحه شما را خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد فقط گزینه ای به اسم run elf معرفی کرده که وقتی اجرا کردم فایلی با همین پسوند ازم خواست کدهای که من دارم به صورت text هست چطور باید این کدها را وارد اون قسمت کنم
مثلا این کد چطور وارد کنم
EC8533D01445D97C

فایلهای که پسوند elf دارن از کدوم سایت می تونم دانلود کنم توی گوگل سرچ کردم ولی چیزی نتونستم پیدا کنم

یک سوال من با نرم افزار PCSX2 0.9.8 r4600 بدون هیچ مشکلی بازی ها را اجرا می کنم نرم افزار نسخه PCSX2 1.2.1 r5875 را نصب کردم ولی موقع اجرا پیغام خطا زیر می ده و اجرا نمی شه
pcsx2 - r5875.exe - entry point not found

the procedure entry point Getlogical processor information could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll.

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
من صفحه شما را خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد فقط گزینه ای به اسم run elf معرفی کرده که وقتی اجرا کردم فایلی با همین پسوند ازم خواست کدهای که من دارم به صورت text هست چطور باید این کدها را وارد اون قسمت کنم
مثلا این کد چطور وارد کنم
EC8533D01445D97C

فایلهای که پسوند elf دارن از کدوم سایت می تونم دانلود کنم توی گوگل سرچ کردم ولی چیزی نتونستم پیدا کنم

یک سوال من با نرم افزار PCSX2 0.9.8 r4600 بدون هیچ مشکلی بازی ها را اجرا می کنم نرم افزار نسخه PCSX2 1.2.1 r5875 را نصب کردم ولی موقع اجرا پیغام خطا زیر می ده و اجرا نمی شه
pcsx2 - r5875.exe - entry point not found

the procedure entry point Getlogical processor information could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll.

در مورد نحوه استفاده از کد تقلب در شبیه ساز:
نحوه استفاده از Cheat Codes در شبيه ساز PCSX2
در مورد مشکل دوم:
1. نرم افزار VC++ 2013 نصب نیستش احتمالا.
2. یا اسم فولدری که برنامه رو توش نصب کردی فارسیه. انگلیس باید باشه
.

Mehran_Ad

کاربر سایت
Oct 17, 2012
6
در مورد نحوه استفاده از کد تقلب در شبیه ساز:
نحوه استفاده از Cheat Codes در شبيه ساز PCSX2
در مورد مشکل دوم:
1. نرم افزار VC++ 2013 نصب نیستش احتمالا.
2. یا اسم فولدری که برنامه رو توش نصب کردی فارسیه. انگلیس باید باشه
.

سلام
ممنون بابت راهنمایی و فایل pdf
موقع نصب برنامه همون صفحه اول یه لیستی هست که همین برنامه vc++2013 تیک زده که قرار نصب بشه اون برنامه نصب اسم پوشه هم فارسی نیست روی یکی از کامپیوترهای کافی نت امتحان کردم نصب شد و بدون هیچ مشکلی اجرا شد نمی دونم چرا روی سیستم خونه نصب نمی شه

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
مینویسیم که بماند یادگاری:
برای واید اسکرین کردن:
1-از املاتور زون آخرین ورژن PCSX2 رو دانلود کنید.(در حال حاضر 1.2.1) تو خودش یه پوشه cheats_ws داره به اون دست نزنید.
2-املاتور رو طبق دستورات قبلی تنظیم و راه اندازی کنید.
3-از منو Config وارد بخش Emulation settings و در نهایت تَب GS Window را فعال کنید از منو کشویی اول widescreen (16:9) g را انتخاب کنید و Ok کنید و خارج شوید.
4-بازی رو اجرا کنید و به منو آپشن بروید.
5-به بخش Display settings بروید و در اینجا هم Screen ratio را بر روی 16:9 قرار دهید و سیو کنید و به منو اول بیایید.در منو ها و انتخاب پلیر کما فسابق 4:3 هستش ولی تو خود بازی واید اسکرین خواهد شد.
--------------------------
برای باز کردن همه پلیرها:
1-تو نت دنبال سیو 100% تیکن 5 بگردید.
2-احتمالا پسوند سیوی که پیدا کردید Max هستش.
3-تو گوگل سرچ کنید و mymc رو پیدا کنید و دانلود کنید.
4-کار با این برنامه راحته تو پوشه PCSX2 یه پوشه آبی رنگ مموری دارید و تو اون فایلی به نام Mcd001.ps2 دارید ، این فایل رو تو برنامه وارد کنید اگر قبلا سیو کردید سیوها خودتون رو پاک کنید و سیو دانلود شده رو جایگزین کنید و خارج بشوید.(چیزی برای ذخیره کردن تغییرات اعمال شده ندارید هر کاری انجام میدید اعمال میشه.)

Rock_1984

کاربر سایت
Jul 31, 2014
7
سلام دوستان عزیز
بازی NeedForSpeed دو ورژن UnderGround و MostWanted رو با شبیه ساز Pcsx2 1.2.1 اجرا کردم که هر دو بعد از شروع بازی به شدت افت فریم دارن و در حد 10 تا 15 فریم هستند. لپ تاپم Core i3 2.10 GHz و رم4 گیگ و گرافیک Nvidia 1gig هست. موقع اجرای بازی مصرف رم و سی پی یو حتی به نصف هم نمیرسه ولی بازی ها به شدت کندن. لطفا راهنمایی کنید

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام دوستان عزیز
بازی NeedForSpeed دو ورژن UnderGround و MostWanted رو با شبیه ساز Pcsx2 1.2.1 اجرا کردم که هر دو بعد از شروع بازی به شدت افت فریم دارن و در حد 10 تا 15 فریم هستند. لپ تاپم Core i3 2.10 GHz و رم4 گیگ و گرافیک Nvidia 1gig هست. موقع اجرای بازی مصرف رم و سی پی یو حتی به نصف هم نمیرسه ولی بازی ها به شدت کندن. لطفا راهنمایی کنید
طبق راهنما تنظیم کردی؟ Renderer روی Hardware هستش یا Software؟ باید روی Hardware باشه... مدل دقیق کارت گرافیکت رو بنویس. این که میگی زمان اجرا فعالیت CPU پایینه به این خاطر هستش که PCSX2 بیش از اینکه به CPU نیاز داشته باشه نیازمند GPU هستش... واسه همین گفتم مدل کارت گرافیکت رو بنویس... گرچه CPU هم نقش مهمی داره و با این CPU فکر نمیکنم بتونی سرعت زیاد خوبی بگیری... RAM هم چندان اهمیتی نداره...

Rock_1984

کاربر سایت
Jul 31, 2014
7
طبق راهنما تنظیم کردی؟ Renderer روی Hardware هستش یا Software؟ باید روی Hardware باشه... مدل دقیق کارت گرافیکت رو بنویس. این که میگی زمان اجرا فعالیت CPU پایینه به این خاطر هستش که PCSX2 بیش از اینکه به CPU نیاز داشته باشه نیازمند GPU هستش... واسه همین گفتم مدل کارت گرافیکت رو بنویس... گرچه CPU هم نقش مهمی داره و با این CPU فکر نمیکنم بتونی سرعت زیاد خوبی بگیری... RAM هم چندان اهمیتی نداره...

تنظیماتو طبق آموزشها انجام دادم. جدیدترین بازیها رو امتحان کردم راحت اجرا میشن. نمیدونم مشکل از چیه
این مدل کارت گرافیکمه
NVIDIA GeForce GT 525M
ممکنه با اورکلاک مشکل حل بشه؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
تنظیماتو طبق آموزشها انجام دادم. جدیدترین بازیها رو امتحان کردم راحت اجرا میشن. نمیدونم مشکل از چیه
این مدل کارت گرافیکمه
NVIDIA GeForce GT 525M
ممکنه با اورکلاک مشکل حل بشه؟
منظورت از جدیدترین بازیها چه بازی هایی هستن؟ ربطی به جدید بودن و قدیمی بودن نداره... مثلا الان من خیلی از بازی های جدید PS2 رو میتونم با بهترین سرعت بازی کنم، اما توی یه بازی مثل Gran Turismo به شدت افت فریم دارم! من تا به حال این دوتا بازی رو با شبیه ساز اجرا نکردم... دانلود میکنم، تست میکنم نتیجه رو میگم.
CPUت نسبتا ضعیف هستش و کارت گرافیکت متوسط... باز هم میگم، فکر نمیکنم بتونی بیشتر از این سرعت بگیری...
تاپیک رو چک کن.

Rock_1984

کاربر سایت
Jul 31, 2014
7
منظورت از جدیدترین بازیها چه بازی هایی هستن؟ ربطی به جدید بودن و قدیمی بودن نداره... مثلا الان من خیلی از بازی های جدید PS2 رو میتونم با بهترین سرعت بازی کنم، اما توی یه بازی مثل Gran Turismo به شدت افت فریم دارم! من تا به حال این دوتا بازی رو با شبیه ساز اجرا نکردم... دانلود میکنم، تست میکنم نتیجه رو میگم.
CPUت نسبتا ضعیف هستش و کارت گرافیکت متوسط... باز هم میگم، فکر نمیکنم بتونی بیشتر از این سرعت بگیری...
تاپیک رو چک کن.

وقتی رندر رو روی SoftWare میزارن تا 30 فریم بالا میره. احتمال زیاد PCSX2 یا با این مدل از Nvidia سازگاری نداره یا با Need For .
درایور گرافیکو به آخرین ورژن آپدیت میکنم شاید فرجی شد

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
وقتی رندر رو روی SoftWare میزارن تا 30 فریم بالا میره. احتمال زیاد PCSX2 یا با این مدل از Nvidia سازگاری نداره یا با Need For .
درایور گرافیکو به آخرین ورژن آپدیت میکنم شاید فرجی شد
Most Wanted رو گرفتم تست کردم... روی Hardware سرعت پایین هستش و افت فریم زیادی دارم... بازی سنگین و گرافیکش فوق العاده بالا هستش! اصلا قابل مقایسه با خیلی از گیم های دیگه PS2 نیست! من خودم سیستمم ضعیف هستش اما خیلی از بازی های PS2 رو بدون افت فریم میتونم بازی کنم، اما این یکی نه! روی Software میزارم که دیگه افتضاح میشه... همونطور که گفتم با سیستم فعلی بیشتر از این نمیتونی سرعت بگیری.
سیستم من:
Core 2 Quad Q8300
Nvidia GeForce GT240
RAM 4 GB DDR3

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
پست اول آپدیت شد.
- همه لینک ها به روز شدن.
- لینک دانلود ورژن جدید Nvidia Forceware قرار داده شده، اما با توجه به اینکه Nvidia تو ورژن های جدید پشتیبانی از کارت گرافیک های قدیمی رو قطع کرده، لینک دانلود ورژن 301 همچنان موجود هستش و اگه کارت گرافیکتون قدیمی هست میتونید ازش استفاده کنید.
- لینک دانلود PCSX2 برای سیستم عامل های Linux و Mac اضافه شدن (در حال حاضر ورژن Mac نرم افزار فقط روی Lion کار میکنه و نسخه های جدید مانند Mavericks و Yosemite و ... پشتیبانی نمیشن).
- راهنماهای Linux به زودی قرار داده میشن.

-------------------------------------
همچنین اولین فیلم 60 FPS از بازی Kingdom Hearts 2 توسط وبسایت رسمی PCSX2 منتشر شده که از این لینک میتونید ببینید (نیاز به قند شکن). دیدن این فیلم 60 FPS فقط با مرورگر Google Chrome امکان پذیر هستش!

Death King

کاربر سایت
Jun 16, 2012
188
نام
Hamed
دوستان یه سوال من بازی god of war 2 رو اجرا میکنم ولی بازی کند اجرا میشه چه تنظیماتی برای افزایش سرعت میشه انجام داد
کسی بازی فاینال فانتزی 12 رو تست کرده ببینه سرعت فریم بازی چطوره؟

CS

کاربر سایت
Feb 24, 2008
81
نام
جان تراولتا
درود

دوستان ایا میشه از دسته گیم پد XBOX360 در امولاتورها استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میدونم دسته های معمولی مشکلی ندارن ولی دسته وایرلس ایکس باکس که با رسیور به PC هماهنگ شده . قابل استفاده برای امولاتورها هست ؟؟

اگه بنظرتون جواب میده امروز برم یدونه رسیور دسته ایکس باکس بخرم.
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر