مشکل عجیب با ایکس باکس اسلیم

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
با سلام

یکی از دوستان بهم امروز مراجعه کرد یه مشکل غبر عادی برای دستگاهش رخ داده
مشکلش به این شکله دستگاه بعد از مدتی بازی کردن هنگ میکنه و تصویر فریز میشه و باید دستگاه رو یکبار روشن و خاموش کنه تا دوباره بیاد بالا
مدت این اتفاق برای بازی های مختلف فرق داره و از 10 دقیقه تا 2 ساعت متغیره
از اونجایی که دستگاه تقریبا نو هست و زیاد کار نکرده و از اونجایی که من تا به حال ندیدم دستگاه اسلیم مشکل حرارتی داشته باشه ممنون میشم راهنمایی کنین

dantes 13

کاربر سایت
Jun 15, 2010
80
نام
امید
با سلام

مشکلش به این شکله دستگاه بعد از مدتی بازی کردن هنگ میکنه و تصویر فریز میشه و باید دستگاه رو یکبار روشن و خاموش کنه تا دوباره بیاد بالا
از اونجایی که دستگاه تقریبا نو هست و زیاد کار نکرده و از اونجایی که من تا به حال ندیدم دستگاه اسلیم مشکل حرارتی داشته باشه ممنون میشم راهنمایی کنین

دوست عزیز بازی رو از رو هارد پاک کنید دوباره امتحان کنید اگه حل شد احتملا هارده وگرنه ببرید تعمییر کاره حرفه ای تا از دست نرفته

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
دوست عزیز بازی رو از رو هارد پاک کنید دوباره امتحان کنید اگه حل شد احتملا هارده وگرنه ببرید تعمییر کاره حرفه ای تا از دست نرفته
دوست عزیز دستگاه هارد نداره بعدش هم روی یک بازی اینطوری نمیشه رو اکثر بازی ها این مشکلو داره ولی زمانش تا هنگ یکم فرق داره

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
با سلام

سلام
شاید از برد dvd rom دستگاه هم باشد

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
احتمال داره از درایو باشه؟
از gpu یا cpu چی؟

اگر از درایو بود دستگاه کلا هنگ نمی کرد خیر

دستگاه های اسلیم از یک ملتی پروسیستور استفاده میکند و GPU و CPU در یک واحد هستند خرابی از این نیست.

الان در دفتر 3 مورد مثل مال شما دارم که همگی چیپ ماکروسافت خراب دارند که ندارم که تعویض کنم و گذاشتم که لوازم جانبیش کامل بشه یا اینکه برد خراب بیاد دستم که کم گیر میاد اسلیم خراب

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
من هم یکی از فامیلام همین چند روز پیش یه اسلیم 4 گیگ گرفته .

بعضی بازی ها رو مثلا" حدود 10 دقیقه اجرا می کنه بعد یهو می پره بیرون از بازی . بعدش هم میگه دیسک خرابه یا کثیفه و دیگه اصلا" بازی رو نمیاره حتی اگر کنسول رو خاموش کنه .

مشکل کجاست ؟

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
من هم یکی از فامیلام همین چند روز پیش یه اسلیم 4 گیگ گرفته .

بعضی بازی ها رو مثلا" حدود 10 دقیقه اجرا می کنه بعد یهو می پره بیرون از بازی . بعدش هم میگه دیسک خرابه یا کثیفه و دیگه اصلا" بازی رو نمیاره حتی اگر کنسول رو خاموش کنه .

مشکل کجاست ؟

مشکل دوست شما از درایو هست.

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
آقا من تو کیرز آو وار3اول یه مشکلی داشتم که هنگ میکرد و بعد چند روز ارور کثیفث دیسک داد و چند بار هم مشکلی نداشت و چند روز پیش رو جی تی ای ای وی ارور کثیفی دیسک داد یهبار ارور میده یه بار نه تو گیرز هم بعضی مواقع نمیره یعنی میره میاد بیرون تو ای وی هم بعضی مواقع موزیک پلیر میره مشکل چیه؟دست گاه رو 5/5خریدم

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
آقا من تو کیرز آو وار3اول یه مشکلی داشتم که هنگ میکرد و بعد چند روز ارور کثیفث دیسک داد و چند بار هم مشکلی نداشت و چند روز پیش رو جی تی ای ای وی ارور کثیفی دیسک داد یهبار ارور میده یه بار نه تو گیرز هم بعضی مواقع نمیره یعنی میره میاد بیرون تو ای وی هم بعضی مواقع موزیک پلیر میره مشکل چیه؟دست گاه رو 5/5خریدم

چند تا حالت داره

1- لنز درایو شما ضعیف باشه!

2- بازی های شما کیفیت خوبی ندارند!

متاسفانه به خاطر گرانی دلار همچنین گرانی DVD خام برای تولید کننده بصرفه نیست dvd خوب استفاده کنه و همچنین مشتری هنوز دنبال بازی 2 الی 3 تومانی هست.
کیفیت بازی ها واقعا پایین هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر