Grid 2 | PC

uhb676u2leo8qeidpjzt.png

امروز کمپانی کدمسترز با نشان دادن ویدیوی در یوتیوب خبر از ساخت Grid 2 داد . تاریخ عرضه ی این ریسینگ فوق العاده تابستان 2013 مشخص شده و باید منتظر تریلر جدید و اطلاعات بیشتر که در تاریخ 8 آگوست منتشر میشه باشیم .

خب روز موعود فرا رسید و امروز کدمسترز تریلر رسمی Grid 2 رو منتشر کرد . تاکنون لوکیشنهای پاریس و شیکاگو که در تصاویر هم مشخصه تایید شده اند . موتور بازی از ورژن ارتقا یافته ی EGO Engine استفاده میشه که قابلیت های فیزیک و تخریب (damage) بمراتب بهتری رو نسبت به گذشته میتونیم شاهدش باشیم . Grid 2 برای هر 3 پلتفرم PS3/XBox360 و PC تایید شده و بصورت همزمان عرضه میشه . و در ضمن بازی از سیستم split-screen هم پشتیبانی میکنه .

Grid 2 بروی Steam منتشر میشه و از تمام قابلیتهای این شبکه نظیر (Achievements/State/Leaderboards/...) پشتیبانی کامل میکنه .

امتیازات Grid 2 :

سایت رسمی :

تصاویر جدید منتشر شده :

آخرین ویرایش:

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
دوستان Grid 2 یا Grid :autosport ؟ کدومو بازی کنم به نظرتون ؟؟؟ (یا کلا بازی دیگه ای ؟) من سبک ریسینگ و تقریبا شبیه ساز زیاد خوشم نمیاد . میخوام ببینم اینا میتونن نظرمو عوض کنن ! :d

S H 4 H 4 i3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
219
دوستان موقع تصادف با ماشینای دیگه شمام افت فریم شدید دارین؟
من تنظیمات رو اوردم پایین تا موقع تصادف فریمم از ۳۰ کمتر نشه
تنظیمات خاصی داره ؟یا ورژن جدیدی چیزی؟

Sent from my GT-P6210 using Tapatalk

Ms613j

کاربر سایت
May 2, 2016
18
نام
محسن
هر کی میخواد مولتی بازی کنه این id استیم منه:Ms613
توجه داشته باشین که بازیو از استیم اجرا کنین
راستی اگه ۵ نفر شدیم بازی بیشتر مزه میده

Ms613j

کاربر سایت
May 2, 2016
18
نام
محسن
دوستان Grid 2 یا Grid :autosport ؟ کدومو بازی کنم به نظرتون ؟؟؟ (یا کلا بازی دیگه ای ؟) من سبک ریسینگ و تقریبا شبیه ساز زیاد خوشم نمیاد . میخوام ببینم اینا میتونن نظرمو عوض کنن ! :d
دوست عزیز شما nfs carboneرو بازی کردین؟؟؟؟؟
nfs mw1 رو چی؟؟؟؟؟
بهترین بازی تو سبک ریسینگ nfs هست اما اگه یه بازی کامل میخوای که اخرت گرافیک باشه مظمعنا grid 2 بهتره تا grid atousport
ولی توصیه من به شما اینه که بازی f1 2013 یا16رو به صورت انلاین با دوستاتون بازی کنین.
تفاوت این سه تا بازی اینه که nfs خیلی جذابه مطمعنا از بازی بیرون نمیای.grid همه نوع مدلی داره ولی یکم اعصاب میخواد تا بازی کنی.f1 که دیگه باید خدای اعصاب باشی تا بازیش کنی چون حوصلت سر میره ولی خدای گرافیکه.
nfs mw2 بازی قشنگیه ولی هیچ بازی تو سبک ریسینگ به nfs carbone نمیرسه و نخواهد رسید.اگر خواستی بازی کنی nfs carbone رو بازی کن. بعدش nfs mw1 و بعد اون grid.اینجور مزش ۱۰ برابر میشه و از این به بعد عاشق بازیای ریسینگ میشی.
فقط اگ رفتی تو انلاین یه موقع نزنی منو داغون کنی :c اسم من:MS613J

Ms613j

کاربر سایت
May 2, 2016
18
نام
محسن
منظورم از اعصاب خوردکن بودن اینه که توی بازیایی مثل GRID 2 یا REAL RACING 3توی اندرویدُهمه و همه دو تا عنصر اصلی دارن.وقتی که بازی میکنین شما به جز صدای موزیک و صدای گاز چیز دیگه ای نمیشنوید و از یه طرف هم خوشحالین و هیجان دارین تا هم اول بشید و روی بقیه رو کم کنین و از یه طرف خیلی هیجان دارین که ماشینتونو ا\گرید کنین یا ماشین بهتری بخرین.اما چون هیجان خرید ماشین و ا\گرید آن بیشتر از طرف های دیگه هست مجبور میشین که بازیو ادامه بدین و ببینین ته بازی چی میشه.ولی حقیقت اینه که شما فکر میکنین اون بازی خیلی باحال و قشنگه در واقع غلط فکر میکنین چون چیزی جز وقتتون هدر نمیره و اینطوری میگم که اعصابتون خورد میشه.
اما یه بازی مثل carbone یا nfs mw1بازیایی هستن که داستان جذابتری دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر