Grid 2 | PC

uhb676u2leo8qeidpjzt.png

امروز کمپانی کدمسترز با نشان دادن ویدیوی در یوتیوب خبر از ساخت Grid 2 داد . تاریخ عرضه ی این ریسینگ فوق العاده تابستان 2013 مشخص شده و باید منتظر تریلر جدید و اطلاعات بیشتر که در تاریخ 8 آگوست منتشر میشه باشیم .

خب روز موعود فرا رسید و امروز کدمسترز تریلر رسمی Grid 2 رو منتشر کرد . تاکنون لوکیشنهای پاریس و شیکاگو که در تصاویر هم مشخصه تایید شده اند . موتور بازی از ورژن ارتقا یافته ی EGO Engine استفاده میشه که قابلیت های فیزیک و تخریب (damage) بمراتب بهتری رو نسبت به گذشته میتونیم شاهدش باشیم . Grid 2 برای هر 3 پلتفرم PS3/XBox360 و PC تایید شده و بصورت همزمان عرضه میشه . و در ضمن بازی از سیستم split-screen هم پشتیبانی میکنه .

Grid 2 بروی Steam منتشر میشه و از تمام قابلیتهای این شبکه نظیر (Achievements/State/Leaderboards/...) پشتیبانی کامل میکنه .

امتیازات Grid 2 :

سایت رسمی :

تصاویر جدید منتشر شده :

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,465
نام
نیما
سلام. متاسفانه تاپیک مشکلات رو پیدا نکردم! موقع اجرای بازی این ارور برای من میاد!

01961919500552200141.jpg

برنامه هایی مثل DirectX یا نت فریموورک هم رو سیستمم نصبه! مشکل چیه؟!:(
باید آخرین directx و framework نصب کنی. اگه نشد این فایل رو دانلود کن http://uploadtak.com/images/c8476_msvcp100d.rar
بعدش از حالت فشرده خارج کن.
بعد برو تو cmd این رو تایپ کن:regsvr32 msvcp100d.dll
ببین کار میده؟
اگه نداد این کارو کن روی بازی کلیک راست کن
Troubleshoot compatibility رو بزن و ادامه بده. باید درست شه :D

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
سلام. متاسفانه تاپیک مشکلات رو پیدا نکردم! موقع اجرای بازی این ارور برای من میاد!

01961919500552200141.jpg

برنامه هایی مثل DirectX یا نت فریموورک هم رو سیستمم نصبه! مشکل چیه؟!:(

اين جديدا تو خيلي بازيها مياد كه دليلش پاك شدن بعضي فايلهاي كرك هست. آنتي ويروست رو خاموش كن، كرك جديد رو دانلود كن و بريز و بازي رو از پوشه بازي اجرا كن نه شرت كات.

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
سلام.

باید آخرین directx و framework نصب کنی.
DX 2011 و NET Freamwork 4.5 نصب ـن! :(

گه نشد این فایل رو دانلود کن http://uploadtak.com/images/c8476_msvcp100d.rar
بعدش از حالت فشرده خارج کن.
بعد برو تو cmd این رو تایپ کن:regsvr32 msvcp100d.dll
ببین کار میده؟
یه فایل میاد که وقتی روش کلیک میکنم این ارور میاد:

68012933019689168579.jpg

:(

اگه نداد این کارو کن روی بازی کلیک راست کن
Troubleshoot compatibility رو بزن و ادامه بده. باید درست شه :biggrin1:
ایندفعه بعد از اعمال تغییرات بازی اصلا بالانمیاد. هیچ اتفاقی نمیفته.

اين جديدا تو خيلي بازيها مياد كه دليلش پاك شدن بعضي فايلهاي كرك هست. آنتي ويروست رو خاموش كن، كرك جديد رو دانلود كن و بريز و بازي رو از پوشه بازي اجرا كن نه شرت كات.
کرک رلودد رو که حجمش 30 مگ بود دانلود کردم، بازهم همون ارور میاد! اگه کرک بهتر و جدیدتری هست بی زحمت معرفی کنید.

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
دوستان چه طور میشه بازی رو دو نفره بازی کرد؟ یعنی صحفه به دو قسمت تقسیم بشه و ....
پ.ن: دوستان اگه میشه سیو کامل بازی رو آپلود کنین و برا دانلود بزارین !حتی اگه میشه بهم پ.خ کنین ...
با تشکر !

براي دو نفره بازي كردن كافيه وارد اون قسمتي كه تحت عنوان Split screen هست بشين و مي تونين از اونجا دو نفره بازي كنين !

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این تریلر هم امروز codemasters توی فیسبوک و یوتیوب Grid منتشر کرده. تا 5 روز دیگه معلوم میشه که چیه, ممکنه Grid 3 باشه. :-?

لینک : Brace Yourselves...Racing is Coming

[video=aparat;aLrcy]http://www.aparat.com/v/aLrcy[/video]

ایول. اگه بشه چی میشه :D میخوره که Grid باشه چون اون آرمش شبیه آرم Grid هستش...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
من که میگم یک DLC خیلی مهمه که میخوان واسه 2 بدن! و اگرم بحث تایید GRID 3 باشه مطمئنم یک نمایش خیلی کوتاه داره و تاریخ انتشارش میره واسه 2016

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
شوخی نکن باو :p اینطوری بشه که آخره حالگیریه...

من که خیلی پایه ام نسخه 3 معرفی بشه با آنچنان گرافیک فک براندازی که نمونه اش رو ندیدیم + موتور نسل جدید کدمسترز، اما هیچ نشونه ای ندادن اینا، حتی یه شات هم ندادن که آدم بدونه موتوری برای نسل جدید تعبیه کردن.
اینکه انقدر روی نسل بعد بودنش تاکید می کنم به خاطر اینه که موفقیت این بازی توی رفتن از نسل هشتم ـه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
من که خیلی پایه ام نسخه 3 معرفی بشه با آنچنان گرافیک فک براندازی که نمونه اش رو ندیدیم + موتور نسل جدید کدمسترز، اما هیچ نشونه ای ندادن اینا، حتی یه شات هم ندادن که آدم بدونه موتوری برای نسل جدید تعبیه کردن.
اینکه انقدر روی نسل بعد بودنش تاکید می کنم به خاطر اینه که موفقیت این بازی توی رفتن از نسل هشتم ـه
موافقم! منم با این نسخه دوم حال کردم! نمیدونم چرا هر جور به بازی های ریسینگ نگاه میکنم میبینم GRID 2 یک سر و گردن از همشون از نظر گرافیکی بالاتره و خیلی نرم و عالی هست و از نظر بهینه بودن هم کیلومتر ها با بقیه بازی ها فاصله داره! :D با همین کارت راحت روی الترا 1080 بازی میکردم بدون افت فریم! جلوه های بصری و فیزیکشم تا الان من توی هیچ ریسینگی ندیدم :| فوق العاده بود! :D

امیدوارم تایید بشه ولی اگه میخواد ریلیز بشه بره واسه 2 سال بعد حداقل چند سال روش کار کنن :x

Death Shadow

کاربر سایت
Jul 3, 2012
18
من اگرچه GRID رو دوست دارم و خوشحال می شم اگه نسخه سومش تایید بشه ولی امیدوارم کار بعدی کدمسترز DIRT 4 باشه. انصافاً DIRT یه حال و هوای دیگه ای داشت. بهترین بازی ریسینگی که تا حالا کردم DIRT 3 بوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر