Grid 2 | PC

uhb676u2leo8qeidpjzt.png

امروز کمپانی کدمسترز با نشان دادن ویدیوی در یوتیوب خبر از ساخت Grid 2 داد . تاریخ عرضه ی این ریسینگ فوق العاده تابستان 2013 مشخص شده و باید منتظر تریلر جدید و اطلاعات بیشتر که در تاریخ 8 آگوست منتشر میشه باشیم .

خب روز موعود فرا رسید و امروز کدمسترز تریلر رسمی Grid 2 رو منتشر کرد . تاکنون لوکیشنهای پاریس و شیکاگو که در تصاویر هم مشخصه تایید شده اند . موتور بازی از ورژن ارتقا یافته ی EGO Engine استفاده میشه که قابلیت های فیزیک و تخریب (damage) بمراتب بهتری رو نسبت به گذشته میتونیم شاهدش باشیم . Grid 2 برای هر 3 پلتفرم PS3/XBox360 و PC تایید شده و بصورت همزمان عرضه میشه . و در ضمن بازی از سیستم split-screen هم پشتیبانی میکنه .

Grid 2 بروی Steam منتشر میشه و از تمام قابلیتهای این شبکه نظیر (Achievements/State/Leaderboards/...) پشتیبانی کامل میکنه .

امتیازات Grid 2 :

سایت رسمی :

تصاویر جدید منتشر شده :

آخرین ویرایش:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
من NFS Mw2012 رو تا تهشم رفتم خیلیم حال داد!..والا کنترلش اصلا با این بازی یکی نیس.خیلیم باحاله،نمیدونم والا شما میگی mw بدتره ولی واسه من بهتر بود.

خب الان خودت همه جوابایی که میخواستم بدم بهت رو دادی!!!وقتی کنترل NFS که کاملا آرکید هستش میشه ملاک واقعیت معلومه همچنین نظره کارشناسانه ایی میدی دیگه!!!
خوبه حالا با شبیه ساز واقعی طرف نیستیم و Grid همیشه یچیزی بین سیمولیشن و آرکید بوده و گرنه که باید خدا بخیرمون میکرد!!!

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوستان بازی چجوریاست؟.......ارزش بازی کردن داره؟
یه ریسینگ خوش دست، بین آرکید و سیمولیشن، گرافیک عالی، صدا گذاری بسیار با کیفیت. به نظر من شاهکاره. اگه این سبک رو دوست دارید قطعا یکی از بهترین ریسینگ های موجوده.
فقط اکیدا پیشنهاد می شه با دسته بازی کنید که مثل بعضی دیگه از دوستان به "غلط کردم" نیفتید!:ranting:~x(:d

آخرین ویرایش:

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
بازي خيلي خوبه اما مثل همه بازي ها مشكلاتي داره اما خب خيلي خيلي كم هست . يكي اينكه بين مسابقات آهنگ پخش نميشه (البته اگه خيلي به NFs علاقه داشته باشين اذيت ميكنه چون توي NFS هميشه آهنگ پخش ميشد اما نسبت به اينكه اين بازي يك نوع مسابقات جهاني هست پخش آهنگ زياد معنايي نداره ) و دوم اينكه اين خوردن به در و ديوار يك وقتايي خارج از حد تصور يقه گير ميشه ! مثلا همين چند روز پيش كه داشتم دوباره بازي رو ميرفتم با اينكه سپر عقب يك كوچولو گير كرد به حاشيه اما يك دفعه ماشين 150-60 درجه چرخيد !!! :| كه خب به لطف refresh back ي كه سازنده ها تدارك ديدن هيچ چيز خاصي نيست . همين طور كه گفتم ضعف هاي بازي به قدري نيست كه بخوايم خيلي روش مانور بديم . در يك جمله بگم " بازي عاليه و همه ميتونن به راحتي بازي كنن " .

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
یه ریسینگ خوش دست، بین آرکید و سیمولیشن، گرافیک عالی، صدا گذاری بسیار با کیفیت. به نظر من شاهکاره. اگه این سبک رو دوست دارید قطعا یکی از بهترین ریسینگ های موجوده.
فقط اکیدا پیشنهاد می شه با دسته بازی کنید که مثل بعضی دیگه از دوستان به "غلط کردم" نیفتید!:ranting:~x(:d
میشه بگید مشکلش با کیبورد چیه؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
میشه بگید مشکلش با کیبورد چیه؟

کنترلش برای کیبرد بهینه سازی نشده. در واقع دکمه های کیبرد حالت 0 و 1 دارن یعنی یا فرمونو می چخونی یا نمی چرخونی و بازی نمی تونه تشخیص بده که تو می خوای چه قدر بچرخونی. اما وقتی با دسته بازی می کنید می تونید توسط استیک ها مقدار چرخش رو هم مشخص کنید. و این بازی چون کنترل هاش دقیق هست نمی شه با کی برد اون بالانس رو توی پیچ ها حفظ کرد و باید از دسته استفاده کنید.

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
اگه با کنترل همه ی NFS ها مشکلی نداری سمت این بازی نرو که به غلط کردم می افتی

وگر نه بازی خوبیه

باو اونجوري هم نيست ديگه ! الآن من با همه NFS ها كنار آمدم به جز همين Most wanted 2012 كه اون هم فقط به بخش bugatti و aventador محدود ميشه . به نظرم اگه از كنترل hot pursuit 2010 بدتون نمياد اين بازي خوبه !

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
اصلا NFS عددی نیست که بخوایم اینو با اون بسنجیم! در واقع ملاک اینه که گرید چی جوریه نه NFS. اگه گرید و NFS با هم فرق دارن قطعا گرید خوبه و NFS بده!:d

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
طبق چند ساعتی که بازی کردم ازش راضی بودم گرافیکشم خوبه فقط سر پیچ خیلی مشکله کنترل کردنش مثل بادکنک بلند میشه ولی میشه باهاش ساخت ...از همه باحال تر هم این backspace شه :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
اصلا NFS عددی نیست که بخوایم اینو با اون بسنجیم! در واقع ملاک اینه که گرید چی جوریه نه NFS. اگه گرید و NFS با هم فرق دارن قطعا گرید خوبه و NFS بده!:d
اصلا NFS رو نمیشه با این مقایسه کرد چون اون Arcade ولی این نیست و ربطی به هم پیدا نمیکنن!
البته با NFS Shift میشه مقایسش کرد که shift هم خیلی بازی زیبایی بود و موفق ظاهر شد!

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
سلام بچه ها .من بازیو نصب کردم خوب بود اما یه سوال من چندتا مرحله اولو میرم دیگه به من مرحله نمیده کلا 5 تا مسابقه داره چجوری باید مرحله های دیگرو باز کنم؟

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
اصلا NFS رو نمیشه با این مقایسه کرد چون اون Arcade ولی این نیست و ربطی به هم پیدا نمیکنن!
البته با NFS Shift میشه مقایسش کرد که shift هم خیلی بازی زیبایی بود و موفق ظاهر شد!

من باکنترل mostwanter2012خیلی مشکل داشتم واصلابهم نچسبید
ولی خب باshiftخیلی حال کردم وهنوزم دارم بازیش میکنم واقعامحشره
میشه این بازی روباشیفت مقایسه کرد؟کدوم بهتره؟

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دوستان یه جوونمرد میتونه بگه منی که عاشق GT5 هستم از بازی خوشم خواهد اومد یا نه ؟
آرکید به دردم نمیخوره. یه چیزی در حد سیمولیشن میخوام .
ممنون

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
من باکنترل mostwanter2012خیلی مشکل داشتم واصلابهم نچسبید
ولی خب باshiftخیلی حال کردم وهنوزم دارم بازیش میکنم واقعامحشره
میشه این بازی روباشیفت مقایسه کرد؟کدوم بهتره؟
سبک آرکید هم خودش طرفدارای خودشو داره و بعضیا اصلا نمیتونن تحملش کنن!
من یکی خودم بشدت با دست فرمون MW حال کردم! و بنظر من خیلی هم عالی بود ولی در کل بازیش تعریفی نداشت! گرچه حرف بازیی که کلا هیچ ربطی به GRID نداره رو آوردین تو تاپیک:D

در کل اینم مثل SHIFT میمونه ولی Shift حالت خیلی Real تر داشت و خیلی دست فرمون مشکل تری داشت!
من یکی با GRID 2 بیشر حال کردم ولی Shift هم عالی بود!

- - -ویرایش - - -

دوستان یه جوونمرد میتونه بگه منی که عاشق GT5 هستم از بازی خوشم خواهد اومد یا نه ؟
آرکید به دردم نمیخوره. یه چیزی در حد سیمولیشن میخوام .
ممنون
قطعا نمیشه اینو با عناوین ریسینگی که جز شاهکارای نسل هستن مقایسه کرد!
مطمئنن اندازه اون بهت نمیچسبه اما یک بار امتحان کردنش اصلا ضرری نداره و بازی بسیار زیبایی هست! این بازیم بصورت کامل سیمولیشن نیست و همه جاهاش حالت Real نداره! دیگه بستگی به خودت داره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر