شما از کجا بازی آنلاین انجام میدین؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    15

fr_sdgh

کاربر سایت
Jun 23, 2011
37
اول از همه باید بپورسم مگه این بخش communities همون share game نیست! چرا تاپیک هاش ربطی به بازی های آنلاین نداره؟
لطفا در نظر سنجی شرکت کنید:

shah.ram

کاربر سایت
Mar 4, 2010
169
نام
شهرام
منظورت از این جمله چیست؟ به نظرم می آد ساختار زبان پارسی رو نداره. نخستین چیزی که با دیدنش به ذهنم رسید این بود: از خانه :d

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
اول از همه باید بپورسم مگه این بخش communities همون share game نیست

این بخش(communities) مربوط به طرفداران سبکها و بازیهای مختلف هست، به طور مثال یه تاپیک مربوط به سبک RPG هست که در اونجا طرفداران این سبک به بحث و گفتگو میپردازن!

حالا شما هم میتونی این تاپیک رو به جایی برای مباحث آنلاین قرار بدی!

در کُل اینجا همه چی در همه :d

پ.ن: در ضمن من با کنسول آنلاین میزنم(ps3)

fr_sdgh

کاربر سایت
Jun 23, 2011
37
با توجه به هزینه بالا برای نگهداری سرور، اونم ایران که گرون تر هست / و صرف دانش برای نگهداری سرور و دانش گیم سرور
ایجاد امکان بازی های کرک شده برای جلوگیری از هزینه های بالا
و جالب تر اینکه / پینگ عالی سرور های داخل کشور و غیر قابل مقایسه بودن با کشور های خارجی که مهم ترین مشکل در آنلاین هست / بعد ما بیایم بجای استفاده از سرور های داخلی از سایت های خارجی استفاده کنیم... متاسفم
در یک جمله حیف هزینه و دانش برای این کاربرایی که من میبینم

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
من 5 ساله تو سرورای ایرانی بازی میکنم..توی سه تا تیم ایرانی عضو بودم(cod)...لیگ گذاشتیم و...با 20-30 تا تیم..مسابقات زیادی دادیم با جایزه...کلی با تیمای خارجی مسابقه دادیم...هنوزم بچه ها دارن بازی میکنن توی دهها سرور ایرانی
در یک جمله حیف هزینه و دانش برای این کاربرایی که من میبینم

اخه این حرفا چیه میزنی تو....

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
پینگ عالی سرور های داخل کشور و غیر قابل مقایسه بودن با کشور های خارجی که مهم ترین مشکل در آنلاین هست / بعد ما بیایم بجای استفاده از سرور های داخلی از سایت های خارجی استفاده کنیم... متاسفم
دوستان ایشون این جمله رو جدی گفتن؟:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر