دانلود پنجمین شماره ی مجله | PG E Magazine 5 |

MS95

کاربر سایت
Jan 20, 2009
128
نام
محمد
pg-e-mag5-cover.jpg

معمولا در فصل داغ تابستان، تنور بازار بازی های کامپیوتری کم حرارت تر شده و به طور کلی بازیبازان عناوین متنوعی را برای بازی ندارند. برخلاف سال های گذشته استدیوها و ناشران بازی ها ما را غافل گیر کردند، به طوری که می‌توان این فصل را یکی از بهترین فصل های سال از نظر کمی و کیفی بازی ها دانست. به همین منظور تیم PG E Magazine نیز که در این سه سال پله های ترقی را یک به یک بالاتر رفته با رویکردی متفاوت سعی بر آن داشته تا این حجم بازی ها را مورد پوشش کامل خود قرار دهد. در این شماره نیز آخرین بازی های عرضه شده زیر ذره‌بین منتقدان PG رفت و همینطور آخرین اخبار توسط خبرنگاران جمع آوری شد تا خوانندگان عزیز حتی یک لحظه هم از دنیای بازی ها به دور نباشند. به همراه مطالب همیشگی مجله مقالات ویژه ای نیز در این شماره منتشر شده که خواندن آن ها خالی از لطف نیست. لازم به ذکر است که همانند ماه گذشته که PG E Magazine در نمایشگاه E3 حضور فیزیکی داشت این ماه ما در Japan Expo نیز حاضر بودیم که تصاویر اختصاصی از این نمایشگاه را میتوانید در صفحات بعدی تماشا کنید. نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که به دلیل کمبود وقت در انتشار ویژه نامه E3، کلیه توضیحات مربوط به بازی های تجربه شده به وسیله ما در نمایشگاه E3 در این شماره چاپ شدند تا مخاطبان با خواندن این مطالب نگاهی درست از این عناوین را در ذهن خود تا عرضه رسمی بازی داشته باشند و بتوانند از این تجربیات استفاده لازم را ببرند.

در پایان نیز باید بار دیگر از شما خوانندگان عزیز کمال تشکر را به عمل آورد، چرا که همین تعداد بسیار بالای دانلود این مجله در چند شماره گذشته نشان از آن دارد که شما بزرگواران علاقه به ادامه کار PG E Magazine دارید و همین مورد نیز مهم ترین انگیزه برای ادامه کار ما است که بدون دریافت هیچ مبلغی بهترین مقالات را حتی بالاتر از سطح مجلات چاپی در اختیارتان بگذاریم. از شما میخواهم تا همانند شماره های گذشته، این بار هم تمامی نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در رابطه با این مجله در وبسایت PGforum.net مطرح کنید.

ارادتمند
سردبیر

در این شماره می خوانیم :

• سرمقاله
  • اخبار دنیای بازی
  • پیش نمایش

1. DarkSiders II
  2. Assassin's Creed III ( تجربه شخصی )
  3. God Of War : Ascension
  4. Need For Speed : Most Wanted ( تجربه شخصی )
  5. Tomb Raider
  6. FIFA 13 ( تجربه شخصی )
  7. Bioshock : Infinite
  8. Watch Dogs

• نقد و بررسی اندروید

1. Modern Combat 3
  2. Temple Run

• اخبار اندروید
  • نقد و بررسی

1. Dirt : ShowDown
  2. LolliPop Chainsaw
  3. The Walking Dead - Part 1
  4. The Walking Dead - Part 2
  5. Diablo III
  6. Ghost Recon : Future Soldier

• مقالات

1. تاریخچه Hitman ( پرونده ویژه )
  2. تصاویر اختصاصی از Japan Expo 2012
  3. تاریخچه Nintendo ( پرونده ویژه )
  4. بررسی کامل PlayStation Vita
  5. تاریخچه موتور بازی سازی CryEngine
  6. آموزش ساختن بازی پازل به کمک زبان C - قسمت اول
  7. نحوه ی Search درخت
  8. E3 به سبک ایرانی ( روزنوشتی از دومین نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای تهران )

دریافت مجله با چند کیفیت :

با ما همراه باشید​

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
من معمولا چیزی رو پیشنهاد نمیکنم، ولی پیشنهاد میکنم حتما این شماره رو دانلود کنید! :D
خداییش زحمت کشیدن رفتن آمریکا، از اون ور رفتن ژاپن. براتون Hands-on آوردن از E3 (که فکر نمیکنم توی هیچ نشریه داخلی اینطوری باشه)، عکس اختصاصی از Japan Expo آوردن. کم لطفی ـه که نخونینش! :D

MS95

کاربر سایت
Jan 20, 2009
128
نام
محمد
آره واقعا برای مطالب اختصاصی زحمت زیادی کشیده شد .

دوستان منتظر نظرات هستیم .

آخرین ویرایش:

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
من معمولا چیزی رو پیشنهاد نمیکنم، ولی پیشنهاد میکنم حتما این شماره رو دانلود کنید! :D
خداییش زحمت کشیدن رفتن آمریکا، از اون ور رفتن ژاپن. براتون Hands-on آوردن از E3 (که فکر نمیکنم توی هیچ نشریه داخلی اینطوری باشه)، عکس اختصاصی از Japan Expo آوردن. کم لطفی ـه که نخونینش! :D

مجله بازیرایانه امسال دونفر رو به E3 فرستاده بود .

خیلی متشکرم از زحماتی که کشیدین تابحال نشنیده بودم راجه به این مجله ، هنوز دانلود تموم نشده اما خواهش میکنم ادامه بدید متشکرم .

MS95

کاربر سایت
Jan 20, 2009
128
نام
محمد
متشکرم دوست عزیز . حتما ادامه میدیم . انشالله بتونیم واسه نمایشگاه های دیگه هم همین کار رو انجام بدیم با کیفیت بهتر .

اگه دانلودتون تموم شد ممنون میشم نظرتون رو بگید .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم دانلود کردم ، این شماره نسبت به شماره چهارمتون خیلی پیشرفت کرده .
حقیقتا شماره قبلی از نظر ظاهری خیلی به دلم نچسبید ولی این شماره هم از نظر ظاهری عالی کار شده هم از نظر محتوایی . ممنون

-RAIDEN-

کاربر سایت
Jun 11, 2011
231
نام
MAHDI
منم دانلود کردم ، این شماره نسبت به شماره چهارمتون خیلی پیشرفت کرده .
حقیقتا شماره قبلی از نظر ظاهری خیلی به دلم نچسبید ولی این شماره هم از نظر ظاهری عالی کار شده هم از نظر محتوایی . ممنون
حرف شما درسته چون شماره قبل ویژه نامه e3 بود به خاطر همین خیلی مهم بود که زود منتشر بشه:d

MS95

کاربر سایت
Jan 20, 2009
128
نام
محمد
دوستان ممنون میشم نظراتتون رو در مورد تجربه شخصی های این شماره بگید , که بدونیم اگه عزیزان خوششون اومده که انشالله ادامه بدیم .

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
مجله خوبه ولی طراحی و صفحه آرایی اصلا خوب نیست
این یک انتقاد خیلی صادقانه هست و امیدوارم به فکر رفع مشکل باشین
موفق باشین

MS95

کاربر سایت
Jan 20, 2009
128
نام
محمد
ممنون , ما خوشحال میشیم ضعف های مجله رو بدونیم .
اگه ممکنه ضعف ها رو هم بگید که در شماره های بعدی رفع کنیم انشالله .
البته این اولین شماره بود که طراحی افقی شده و انشالله شماره ی بعد بهتر میشه .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من مجله رو چند هفته پیش خونده بودم ولی بازم رفتم ه نگاه دقیق تری بهش بکنم .
حقیقتا طراحی افقی خیلی خوبه و خوندن توی تبلت و موبایل رو آسون تر میکنه . سطح مطالب هم خوبه و طراحی ظاهری هم نسبت به شماره قبلی خیلی بهتر شده ولی بازم جای کار داره هنوز .

به هر حال موفق باشید .

راستی از شماره جدید خبری نیست ؟

MS95

کاربر سایت
Jan 20, 2009
128
نام
محمد
دوستان سایت و مجله به یک گروه منسجم واگذار میشه .
لطفا اگه مایلید پیام خصوصی بدید .
شماره ی بعدی هم مطالبش آماده هست بعد از حل این موضوع منتشر میشه انشالله .

bakomba

کاربر سایت
Jun 11, 2012
3
نام
محمد
من مجلتونو یا بهتره بگم مجلمونو.به دقت مطالعه کردم..برایه شروع خوب بود ولی مشکلاتی داره بخصوص طراحیه صفحه ها مثلا تاریخچه نینتندو...رنگ بندیه صفحها باعث میشه تو خوندن ادم به مشکل بر بخوره
یکی از نکاتی که خیلی خوشم امد تاریخچه نینتندو بود
بهتره تو هر مجله پیدایش یک بازی یا شرکتیو تاریخچشو بگید خیلی لذت بخشه
مثلا خیلی دوست دارم تاریخچهه دانکی گونگهایه نینتندو رو بدونم ..ممنون میشم تو مجلهایه ایندتون دربارش بنویسید
یا درباره شرکت rarewarکه الان زیاد ازش خبری نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر