بهترین بازی تاریخ

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
the last of us
walking dead
assassins creed 2

- - -ویرایش - - -

تو legend of zelda رو با ماریو مقایسه میکنی؟؟!
ما با ماریو بزرگ شدیم:D
البته Legend of zelda هم خیلی خیلی قدیمیه ولی هیچ وقت دم دست نبود مثل سوپر ماریو

---------- نوشته در 02:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:46 PM ارسال شده بود ----------

Batman Arkham city
Grand theft auto series مخصوصا GTA Vice city اون زمانا بازی میکردیم چه کیفی میداد!!!
PES که باهاش زندگی کردیم از بچگی اما حالا Just fifa :D
Super mario
Max payne 1-2 خیلی خاطره دارم 3ـشم خیلی عالی بود
MAFIA 1 هم یکی از قشنگترین بازی های عمرم و یکی از بهترین داستانای بازی در طول تاریخ
افرین باهات همه رو موافقم مخصوصا
gta و mafia
اما zelda رو بازی نکردم

• Like
Reactions: ehsanservat

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اسم بهترین بازی دوران میاد ناخوادآگاه ذهنم میره طرف Zelda:Ocarina of Time خاطرات خفنی که باهاش داشتم
اصّن باورم نمیشه یه بازی 13 سال بعد از عرضه اش این قدر منو تحت تاثیر قرار بده که بعدش هر بازی ادونچری که میکنم به اون ارجاع بدم و با اون مقایسش کنم...نوع چینش NPC ها...ایده سفر در زمان...معمّاها...آیتم ها و سیاهچال ها، باس فایت های خفن...داستان فوق العاده...یه بازی ای بود که همه چیش کامل بود!!

• Like

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
منم بعد از عمری بازی کردن فکر میکنم بهترین بازی یا بازی ها اونای هستن که از همه نظرهای ببازی مثل داستانو گرافیکو گیم پلی بعد چند نصل بازم وقتی میشینی بازیشون کنی لذت بخش باشن و احساس کنی چیزی کم ندارن و فقد یکم قدیمی شدن من خودم ای احساسو با کستلوانیا و فینال ها داشتم و بزرگ ترینشونم بازی پارازیت ایو بود که توی این نصل که داریم با پلی4 بازی میکنیم 2ماه پیش من شماره 2 شو دوباره تا اخر رفتم اونم با پلی1 :((

• Like

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
به نظر من بهترین بازیه تاریخ LAST OF US عه . داستان ، گرافیک ، موسیقی متن همه و همه عالین خداوکیلی ♥♥♥♥♥

========================

به نظر من call of duty بهترینه چون بازی زیبایی و این ثابت شده و انقلابه در بازیه

خدایی قبول داری COD از MW2 به بعد زد جاده خاکی ؟ :(

• Like
Reactions: ehsanservat and hrm

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
از بعد عاطفی:

Fahrenheit
Heavy Rain
Max Payne

از بعد نوستالژیک:

Mafia
Legend of Zelda: Ocarina of Time
Resident Evil 2
Harvest Moon (PS version)

از بعد داستانی:

Fallout 2
Call of Duty: Black Ops
Witcher Series
Uncharted Series
The Last of Us

از بعد تکنیکی و مجموع:

Witcher 3
Diablo 2
Half Life 2
The Last of Us
Dragon Age: Origins and Awakening
Fallout 2 & new Vegas
Mass Effect
and ....

In no particular order

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
The Last of Us
بدون شک بینظیرترین و کامل ترین بازیِ تاریخ.واقعی ترین و عمیق ترین احساسات انسانی تو عمق این بازی وجود داره.

* Red Dead Redemption
تنها بازی که نمیتونم برای توصیفش از برترین یا بهترین استفاده کنم حس خاصی داره این بازی که مختص خودشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر