کمک در انجام مولتی پلیر بازی ها

سلام

نمیدونم چرا همه بازی ها علیه من شدن الان هر بازی که میخوام مولتی پلیر و لن بازی کنم یا داخل بازی نمیره یا ارور میده یا اصلا امکان پذیر نیست
نیاز به کمکتون دارم اساسی

میخواستم بازی های call of duty mw1 یا call of duty mw 2 و dirt showdown رو به صورت لن بین سه کامپیوتر بازی کنم

در مورد call of duty هر کی یه راه حلی میگه که من بعضیاشونو امتحان کردم عمل نکرد

dirt showdown هم که میگن باید کرک رو بریزی تو پوشه بازی و بعد توسط استیم بازی کنی اما مشکل من اینه که همه این کارا رو کردم ولی داخل بازی وقتی روی online کلیک می کنم میزنه you are not connected نمیدونم موقع بازی باید steam رو آفلاین مد باشه یا نه اگر باید آنلاین بشم خوب نیاز به آپدیت داره که من حجم زیادی ندارم !!!

لطفا یکی یک راه اساسی و یک روش بی دردسر برای انجام این سه بازی ارائه بده
در ضمن من بازی mw1 رو نصب کردم اما وقتی روی گزینه mp کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیافته

واقعا ممنون

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
سلام

نمیدونم چرا همه بازی ها علیه من شدن الان هر بازی که میخوام مولتی پلیر و لن بازی کنم یا داخل بازی نمیره یا ارور میده یا اصلا امکان پذیر نیست
نیاز به کمکتون دارم اساسی

میخواستم بازی های call of duty mw1 یا call of duty mw 2 و dirt showdown رو به صورت لن بین سه کامپیوتر بازی کنم

در مورد call of duty هر کی یه راه حلی میگه که من بعضیاشونو امتحان کردم عمل نکرد

dirt showdown هم که میگن باید کرک رو بریزی تو پوشه بازی و بعد توسط استیم بازی کنی اما مشکل من اینه که همه این کارا رو کردم ولی داخل بازی وقتی روی online کلیک می کنم میزنه you are not connected نمیدونم موقع بازی باید steam رو آفلاین مد باشه یا نه اگر باید آنلاین بشم خوب نیاز به آپدیت داره که من حجم زیادی ندارم !!!

لطفا یکی یک راه اساسی و یک روش بی دردسر برای انجام این سه بازی ارائه بده
در ضمن من بازی mw1 رو نصب کردم اما وقتی روی گزینه mp کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیافته

واقعا ممنون
بازی mw رو بروز کن با Patch 1.7 بعد کرک که کردی دوباره امتحان کن ، مشخصات سیستمت رو هم بنویس ایجا گرافیکت چیه ؟ ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر