امپراطور: کنسول ایرانی یا .......

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

قابلیت خواندن دیسک ها بلوری رو داره:d هکرها ازهک کردنش کاملاناامیدهستند:d
آره گفتن بلوریه اما با فرمت خاص شرکت گوشت کوب نشان باید چند سال بگذره تا هک بشه تازه گیا انجمن هک امپراطور راه افتاده تمام متخصصین دارن روش کار میکنن

Sir William

کاربر سایت
Mar 27, 2012
92
نام
کمال
چینی؟ شما اول چین رو به من نیشان بده. من نّمیدونم
42310484431127753528.png

پ.ن.: از همینجا این پیشرفت شگرف و نسبتا یهویی در صنعت گیم رو به همه ی صاحبان این جعبه جادویی و سایر آرزو به دل ماندگان و عاشقان امپراطور کبیر تبریک و تهنیت عرض مینماییم.
همین اول کار استدیو های بزرگ دنیا عجز خودشون رو در ساخت بازی برای این کنسول منتخب اعلام کردن و چند تن هم تلفات داشتیم.از بسسسس پردازنده اش از ته نسل بعد هم زده بیرون.
واقعا ها واقعـــــا...

xboxninja

کاربر سایت
Aug 7, 2011
51
نام
علی
هک کردنش کاره حضرت دوشواریه
بیشعور ها فکر کردن مردم گاگولن شاید اسمش امپراتور باشه ولی امپراتور دستشوییه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

هک کردنش کاره حضرت دوشواریه بیشعور ها فکر کردن مردم گاگولن شاید اسمش امپراتور باشه ولی امپراتور دستشوییه
دوست عزیزم برو پشت شهرداری ببین همه امپراطور دارن فروشم دارن من چند جا دیدم مردم حسابی دارن میخرن مثل نمایشگاه . مشکل اینجاست مردم ما واقعأ گاگولن بعضی افراد از این استفاده میکنن اشغال میکنن تو پاچه مردم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
اول فکر کردم شوخیه و طنزه ، باورم نشد ولی از کنسولش باحالتر این گیتارشه
Macro Winners Electronics LTD
فکر کنم بشه بدون کابل برای rocksmith استفادش کرد
یه کنسول هم داره مثل مهتابیه فکر کنم اسم اونم بزارن درخشان واردش کنن
میگن گرافیک amd radeon 9xxx در این سری رونمایی میشه
جلل الخالق ،هنر نزد ایرانی است و بس
بعد میگیم چرا سونی و مایکروسافت تو ایران نمایندگی نمیزنن ،با این ابر کنسولا فکر نکنم تا ده سال دیگه بتونن به پای اینا برسن

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
دوست عزیزم برو پشت شهرداری ببین همه امپراطور دارن فروشم دارن من چند جا دیدم مردم حسابی دارن میخرن مثل نمایشگاه . مشکل اینجاست مردم ما واقعأ گاگولن بعضی افراد از این استفاده میکنن اشغال میکنن تو پاچه مردم
مردم میخوان بچه هاشونو خر کنن جای اینکه ایکس باکس براشون بخرن میرن امپراطور که 1 بخر 2 تا ببره میخرن...
و واقعا حروم...ن که اینو به نامه خودشون ثبت کردن

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
خبر داغ:

شرکت CryTek اعلام کرد که بازی Crysis 3 برای کنسول امپراتور یک هفته زودتر از سایر پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد:d​

آخرین ویرایش:

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
به نظرم اصلا موضوع خوبی رو مطرح نکردید
می گفتید که چه چیزیش ایراد داره
بعدشم اینکه یه شرکت میاد کار اقتصادی می کنه خوبه که ... حالا چون جنسش قابلیت رقابت با PS3 یا XBOX رو نداره باید بگیم خیلی بده و داره مردم رو می چاپه !!! همه فقط باید برن همینا رو بخرن !!!
درست مقایسه کنیم : مثلا ما بریم یک گوشی معمولی از سامسونگ بخریم بعد بیاییم با سری گالکسی مقایسه کنیم بگیم این داغونه و گالکسی خداست !!!
اگر می خوایید این کنسول ( اگه واقعا میشه بهش گفت کنسول:d ) رو نقد کنید، درست و حسابی در موردش صحبت کنید. مسائل فنی رو بگید مسائل اقتصادی رو هم بگید
بعد ما مخاطبان خودمون قضاوت می کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر