شبیه ساز Play Station 1

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,352
نام
Matthew
خیلی خیلی عذر می خوام دوستان ببخشید این سوال رو اینجا می پرسم جاشو پیدا نکردم !

من قبلا خیلی گشتم میخواستم ببینم کسی شبیه ساز PS3 یا Xbox 360 که واقعا کار کنه داره

ممنونش میشم چون قبلا خیلی گشتم

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
بهترین تنظیمات برای نرم افزار epsxe با پلاگین openGL 2.9 چیه؟؟؟ الان این تنظیماته منه تو صدا مشکل دارم.بعضی جاها.گاهی هم دیر عمل میکنه.
http://154.2.img98.net/out.php/i397852_pesx.png
اول بگم که شرمنده دیر شد. کلا سرم شلوغه و درگیر کار هستم شدیدا!
این تصویر پلاگین تصویر هستش. با صدا کاری نداره. برای تنظیم صدا به پلاگین صدا برید و مقادیر رو عوض کنید یا اینکه کلا پلاگین صدا رو عوض کنید تا نتیجه بگیرید (این راه دوم بهتره). می تونید از پلاگین های Eternal SPU Plugin 1.41 or v.1.50 beta 1 or beta 2 استفاده کنید.
کند عمل کردن هم به دلیل تنظیمات پلاگین تصویر هستش و باید با توجه به سیتم خودتون به مقادیر کاربردی تر برسید.

---------- نوشته در 07:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:25 PM ارسال شده بود ----------

چطوری سیو کنم
اگر با Epsxe کار می کنید 2 روش برای سیو هست:
1. توسط خود بازی در حال اجرا که گزینه سیو مموری کارت در مراحل رو میده.
2. سیو در هر لخظه بازی (که از نتایج استفاده از شبیه ساز هستش). با F1 سیو کنید و با F3 لود. برای تغییر هر وضعیت سیو و لود هم می تونید F2 رو بزنید تا موقعیت جدید برای سیو و لود فراهم بشه (تا 9 تا فکر می کنم داره)

---------- نوشته در 07:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:35 PM ارسال شده بود ----------

خیلی خیلی عذر می خوام دوستان ببخشید این سوال رو اینجا می پرسم جاشو پیدا نکردم !

من قبلا خیلی گشتم میخواستم ببینم کسی شبیه ساز PS3 یا Xbox 360 که واقعا کار کنه داره

ممنونش میشم چون قبلا خیلی گشتم

توصیه دوستانه: فعلا دنبالش نگردید! خیلی از شبیه سازهای ارایه شده این کنسولها به نوعی Fake هستند.

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
در حال حاضر بهترین شبیه ساز epsxe هست و به راحتی تمامی بازی ها رو اجرا می کنه
فقط تنها مشکلی که داره سیو بازی هست و هر بار سیو می کنیم و بد که بخوام دوباره بازی لود کنم سیو می پره

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
با سلام ببخشید که اینجا می نویسم ولی می خواستم بدونم شبیه ساز ps1 برای آی او اس هست یا نه
هست .. باید جیلبریک کنی.از سیدیا نصب کنی.ولی خیلی خیلی محدوده.شانسی بزنه یه بازی اجرا بشه.خوب نیست.
psp هم هست.به همین صورت.از سیدیا نصب میشه.اونم همین طوره.

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
با سلام دوستان من مشگل سیو دارم f1 هم تو بازی زدم سیو نشد میزنی از طریق بازی هم سیو کنی مینویسه مموری کارت نداری

Tiduss

کاربر سایت
Aug 29, 2013
15
مشکل!

سلام من چند تا بازی داشتم ازشون ایمیج گرفتم با AnyReader (کمی خش داشت!) الان ایمیج رو اجرا میکنم صحنه سیاه میاد رو همین بازیا رو تو حالت cd.rom اجرا میکنه بازیای دیگه هم همینطور فقط با AnyReader کپی میگیرم بازی اجرا نمیشه صحنه سیاه بالا میاد!کسی کمکم کنه ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر