remot desktop + آموزش

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
چند وقت پیش بود داشتم یک جستو وجوی برای کنترل رایانه با ویتا انجام می دادم تا اینکه به یک همچین ویدیویی برخوردم:
PS Vita remote desktop - YouTube
شما در این ویدیو می توانید ببینید که چجوری این فرد رایانه ی خود را با ویتا کنترل می کند، آن موقع فکر اکثر افرادی که ویدیو رو دیده بودند در این بود که آیا ویتا برنامه های کامپیوتر را هم با این برنامه می تواند اجرا کند ؟
حالا امروز دوباره یک سر به پرفایل یوتویوب آن فرد زدم او یک ویدیوی دیگر در یوتیوب قرار داده بود که نشون می داد که شما با استفاده از برنامه ای در ویتا ، شما می توانستید به راحتی ویندوز خود را با استفاده از صفحه ی لمسی ویتا کنترل کنید و حتی وارد بازی مثل Left 4 Dead شوید و بازی رو اجرا کنید ، و جالب تر از همه اینکه بازی رو با استفاده از سنسور های حرکتی انجام دهید.
شما میتوانید این ویدیو را در لینک زیر مشاهده کنید:
Left 4 Dead - YouTube
دیگر ویدیو ها:
Super Mario Bro 3 on Vita
Final Fantasy X
Metal Gear Solid

این برنامه هک نیست!

آموزش (این نسخه آزمایش هست)

وسایل مورد نیاز:

.net Frame work 3.5 above
PlayStaion Mobile SDK 0.99 for PC
PlayStation Mobile Dev Assistant 0.99 for PS Vita

طریقه ی نصب :

1- PlayStaion Mobile SDK این رو دانلود کنید و نصبش کنید ( حدودا 200 مگ)
2- برای دانلود PlayStation®Mobile Development Assistant برای ویتا ، وارد گوگل شوید و این را download playstation suit for vita تایپ کنید .
بعد وارد PlayStation®Mobile Developer Program (Open Beta) این سایت شده و try now را بزنید بعد در این قسمت 2. PlayStation®Mobile Development Assistant دانلود کنید ،
بعد ویتا خودش میره store و باید برنامه رو از اونجا دانلود کنید.
3- این رو دانلود کنید و در دستکتاپ اکسترکش کنید.
4- PlayStaion Mobile SDK 0.99 رو اجرا کنید و در قسمت file در بالا و گوشه ی سمت چپ open را بزنید.
5- ویتا را با usb به رایانه وصل کنید ، و وارد PlayStation®Mobile Development Assistant شوید ..
6- در قسمت Desktop\PS VITA REMOTE DESKTOP\VitaRemoteClient\VitaRemoteClient رفته و VitaRemoteClient.sln رو open کنید.
7- حال VitaRemoteClient کلیک راست کرده و بروی run with رفته و ویتا رو انتخاب کنید.
8- حال دو باره open را بزنید و به این آدرس Desktop\PS VITA REMOTE DESKTOP\VitaRemoteServer رفته و VitaRemoteServer.exe را انتخاب کنید .
حال VitaRemoteServer کلیک راست کرده و run کنید.
(باید قسمت تنظیمات و ip شما نمایش داده شود )
9-حال در ویتا VitaRemoteClient را انتخاب کنید.
10- ip تون را وارد کنید
11- تمام

به زودی نسخه ی کامل ریلیز می شود.

کنترل ها:

جهت ها: Dpad
آنالوگ سمت چپ :W,A,S,D
آنالوگ سمت راست : به جای موس
ژیرسکوپ افقی و عمودی : حرکت موی
شتاب سنج افقی :A,D
دکمه L :دکمه U
دکمه R :دکمه O
مربع : J
دایره:L
ضربدر:K
START :Numpad 0
Select : نشان دادن و مخفی کردن نشانگر ماوس

نکات :

بیشترین رزولوشن: 480X270
کمترین رزولوشن : 200×400

1- تاچ اسکرین پشت دستگاه هنوز کار نمی کند
2- صدا ندارد

این برنامه نسخه ابتدایی است و هنوز خیلی کار دارد.

اسکاریم رو با هاش بازی کردم با ابن که نسخه آزمایش هست خوبه.

این تاپیک زدن نداره، فیکه عزیز.
!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
البنه با توجه به این که ویتا هنوز جیل بریک نشده نمیشه روش برنامه ای نصب کرد.
پس فیک به احتمال زیاد.
غیر ممکن غیر ممکن
من هم اول همین رو فکر می کردم ولی برو نظرات رو تو یوتیوب بخون همه دارن تعریف میکنن !
به نظر من فیک نمیاد
در ضمن ایشون هم راست می گه از کجا معلوم هک نشده باشه ؟
ولی خدایی اصلا ویدیو رو دیدید؟

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:05 PM ارسال شده بود ----------

اگه همچین چیزی ممکن بشه حداقلش من تو خونه با این ویتا حسابی سرگرم می شم.

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
شما از کجا ميدونى جيلبريک نشده هنوز؟
برادر اگه جیل شده بود که خبرش مثل بمب تو نت پخش میشد.

غیر ممکن غیر ممکن
من هم اول همین رو فکر می کردم ولی برو نظرات رو تو یوتیوب بخون همه دارن تعریف میکنن !
به نظر من فیک نمیاد
در ضمن ایشون هم راست می گه از کجا معلوم هک نشده باشه ؟
ولی خدایی اصلا ویدیو رو دیدید؟
ویدیو رو ندیدم ولی کامنت ها رو خوندم همشون دارن التماس میکنن طرف بگه چه جوری:d!!
در کل به اینجور ویدیو ها تو یوتوب اصلا اعتماد نکن.

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
ویدیو رو ندیدم ولی کامنت ها رو خوندم همشون دارن التماس میکنن طرف بگه چه جوری:d!!
در کل هیچ چیز صد درصد نیست
بعد منظور دوستمون اینه که شاید یکی تونسته باشه ولی هنوز به طور رسمی اعلام نکرده باشه که البته بعید می دونم.
شایدم حالا یه روشی پیدا کرده دیگه که ما نمی دونیم ولی به نظر من اصلا فیک به نظر نمی مد.
راستی داداش شما چه جوری این قدر مطمین با این که ویدیو رو ندیدی می گی فیکه؟

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد

یه احتمال هست این شاید با برنامه نویسی در pc تونسته ویتا رو گول بزنه:dولی وقتی از قابلیتاش تو بازی pc استفاده میکنه 99.99% فیکه مگر این که طرف جادوگر بوده

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
یه احتمال هست این شاید با برنامه نویسی در pc تونسته ویتا رو گول بزنه:dولی وقتی از قابلیتاش تو بازی pc استفاده میکنه 99.99% فیکه مگر این که طرف جادوگر بوده

باز اگه موشن سنسور نبود یه چیزی ولی این که از موشن سنسور هم استفاده کرده خیلی تابلو ِ

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
باز اگه موشن سنسور نبود یه چیزی ولی این که از موشن سنسور هم استفاده کرده خیلی تابلو ِ

لطفا زود نتیجه گیری نکنید اگه می گید فیکه یه دلیل قانع کننده بیارید ، از کجا معلوم شاید تونسته حرکت موشن سنسور رو تو بازی تعریف کنه یعنی مثلا کار همون آنالوگ رو کنه.

---------- نوشته در 11:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:35 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز چرا انقدر اصرار میکنید که این ویدیو فیک نیست؟

بازی l4d اصلا براش تعریف نشده که با موشن سنسور تو کامپیوتر کار کنه چه برسه به ویتا.
من نه میگم این ویدیو فیکه نه می گم نیست .

---------- نوشته 08-07-2012 در 12:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 07-07-2012 در 11:39 PM ارسال شده بود ----------

شما نه متن من رو درست حسابی خوندی نه ویدیو رو دیدی حالا میای نظر می دی و می گی فیکه برای من یکی خیلی جالب بود

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
لطفا زود نتیجه گیری نکنید اگه می گید فیکه یه دلیل قانع کننده بیارید ، از کجا معلوم شاید تونسته حرکت موشن سنسور رو تو بازی تعریف کنه یعنی مثلا کار همون آنالوگ رو کنه.

---------- نوشته در 11:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:35 PM ارسال شده بود ----------

من نه میگم این ویدیو فیکه نه می گم نیست .

---------- نوشته 08-07-2012 در 12:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 07-07-2012 در 11:39 PM ارسال شده بود ----------

شما نه متن من رو درست حسابی خوندی نه ویدیو رو دیدی حالا میای نظر می دی و می گی فیکه برای من یکی خیلی جالب بود

به نظرت کاری داره یه فیلم بگیری بزاری رو ویتا بعد یکی با یه موس و کیبورد از اونور بازی رو هدایت کنه طوری که همون فیلمو هم شخص هدایت کننده داره میبینه!!درست کردن ویدو کاری نداره اینا موقع عرضه و عمل همه جا میزنن و میرن تعطیلات
البته من فیلمو ندیدم و نظر شما هم کاملا قابل احترامه و قصد بی احترامی به شما رو ندارم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
درود
نظره من
به نظره من برای این چیزا تاپیک نزنید .
کسی هم که تاپیک رو زده نه اطلاعاتی از قطعی بودن این عمل داره و نه هیچ ! یک video بنا به هر دلیلی هم میتونه فیک باشه و هم میتونه کاملا درست باشه ! حده اقل بیاید تو تاپیک خبری چیزی درست کنید اینا رو جمع کنید الان این تاپیک به یک video زدید که نه اطلاعات از قطعی بودنش دارید و نه هیچ چیز دیگه ... همه هم سردرگم میشن. هر وقت چیزی قطعی شد و اطلاعات کامل داشتید بیایید تاپیک بزنید .... با نحوه کارش
نظری هم در موردش نمیدم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر