1. برای کسب آخرین اخبار و اطلاعات کانال بازی سنتر را دنبال کنید.
  برای عضویت در کانال کلیک کنید
  بستن اطلاعیه

Total War: Rome II | PC | [پست اول خوانده شود]

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط VahiD_ST, ‏Jul 6, 2012.

 1. VahiD_ST

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 10, 2009
  ارسال ها:
  8,217
  نام:
  وحید
  [​IMG]


  بخش 1) اطلاعات بازی:


  Developer: The Creative Assembly
  Publisher: Sega
  Platform: PC
  Genre: Strategy
  Release Date: September 03, 2013
  نقشه کمپینگ
  [​IMG]  • 183 سرزمین,117 فکشن,500 یگان مختلف بعلاوه 30 نوع شهر و 70 ساختمان مختلف در بازی هست.
  • قسمت شرقی نقشه به باختر که شامل سرزمین های شرقی ایران باستان می شود در بازی وجود دارد.
  • ارتش ها به شیوه های مختلفی در نقشه حرکت می کنند مثلا در حالت (forced march) مسافت بیشتری حرکت می کنند که البته باعث ضعف هایی شامل آسیب پذری نسبت به حملات ناگهانی می شوند.
  • جنگ های داخلی در بازی باعث حفظ تعادل Gameplay می باشند و بازیکنان باید از نظر نظامی قدرتمند باشند.
  • دریاهای مناطق مختلفی در بازی وجود دارد که این دریا ها بین قلمروهای مختلفی تقسیم شده و هر منطقه با نیروی دریایی مخصوص خودش اختیار آن دریا را خواهد داشت.
  • هر Turn در بازی 1 سال محسوب میشه ولی با این همه 4 فصل در بازی وجود دارند.
  • CA تلاش داره بازیکنان را به مبارزات در زمین های باز ترقیب کنه و اعتقاد داره در بازی بر روی محاصر قلعه ها نباید متمرکز شد
  • کاراکترها در بازی مسیر بیشتری را می پیمایند.
  • ارتش ها میتواند از رودخانه ها بدون ساخت پل یا کشتی حرکت کنند.
  • رشد شهرها بیشتر در نقشه مشخص می شود و بازیکنان قادرند این پیشرفت در ساختمان های مخصوصی که در نقشه وجود دارد مشاهده کنند.


  نقشه جنگ  • در بازی طبیعت تخریب نمی شود. . .یعنی انتظار مواردی مثل دختان جنگلی در حال سوختن را نداشته باشید
  • اگر ارتش شما نتواند نیروهای دشمن را ببینند در نتیجه شما هم در بازی قادر به مشاهده ی آنها نیستید.
  • هوش مصنوعی دشمنان بیشتر قابل باور هست
  • لکه های خون در زمین های جنگی که با جنازه پوشیده شده باشند قابل دیدن هست هر چند که بسیار کم باشد.AC احتمال زیادی برای DLC خون وجود دارد
  • فصل ها در زمین مبارزه قابل مشاهده خواهند بود یعنی اگر در فصل زمستان مبارزه کنید زمین مبارزه هم برفی خواهد بود.
  • نقشه های جنگی به خوبی بقیه چیزهایی که تا به جال دیدید کار شده است.در واقع مثلا اگر جنگی را در جنگل Teutoburgشروع کنید همان زمین تاریخی Battle of the Teutoburg Forest را به شما می دهد.

  یگان ها  • کاراکترها در بازی خصوصیات و مهارت های مختلفی دارند و تجربه سریعتر کسب می کنند.
  • سواره نظام میتواند به کلی صف آرایی دشمن را بهم بزند.
  • سربازان Barbarian در بازی برگشته اند.
  • نیروهای پیاد مظام در هنگام مورد حمله قرار گرفتن از سپرهای خود استفاد میکنند
  • برگشتن و خارج شدن از صف آرایی testudo بسیار سریع و روان است.
  • سربازان رومی در هنگام دویدن میتوانند نیزه های خود را بیاندازند.
  • خوک های آتشینبه بازی برگشته اند.
  • تیر کمان ها بعضی در زره و سپرهای جنگی فرو میرود و بعضی پس از بر خورد به زمین می افتند که در هنگام زوم کردن قابل مشاهد هست.

  بخش مولتی پلیر  • TLC هایی برای این بخش از سمت سازندگان در نظر گرفته شده

  نیروی دریایی  • نیروی دریایی را نیز همانند نیروی زمینی می توان در حالت های مختلف مثل Raiding Mode قرار داد
  • کشتی های جنگی قابلیت Ramming و انتقال نیرو ها به کشتی دشمن هنگام مبارزه را دارند(Ramming اینکه کشتی در حال حرکت خودش به کشتی دیگه بکوبه)

  اطلاعات کلی
  • در شوگان 2 اگز کمپینگ طولانی را انتخاب میکردید 240 Turn برای پیروزی و اتمام بازی داشتید و در ناپلئون 244, امپایر 200 و در مدیوال دو 230 ولی در Rome 2 شما 300 Turn برای اتمام باری در اختیار دارید.
  • چگونگی پابان بازی بستگی شیوه ی بازی شما دارد.اگر شما روش محتاطانه در بر خورد بازی اشراف زادگان , خانوادها . . .داشته باشید نسبت به کسی که همه را به جنگ بطلبه متفاوت خواهد بود.برای روم شما میتوانید از جمهوری و ستا دفاع کنید یا اینکه یا دیگر خانواده های رومی مبارزه و خود سناتوری کنید.اشاره شد که این موضوع به صورت مخصوص در فکشن های دیگر نیز هست.
  • به نظر میرسه که ورژن مخصوصی برای خون در بازی مشخص شده ولی هنوز رسما اعلام نشده است.


  بخش 2) لینک ها:

  GameSpot
  بخش 3) توضیحات:

  بدون شک سری Total War را باید جز بهترین استراتژی های تاریخ دانست. اکنون دنباله ی یکی از بهترین نسخه های سری Total War یعنی Rome تحت عنوان Rome II مدتی پیش رسما از سوی Sega تایید شد.
  استراتژی بازها نسخه ی اول Total War: Rome را به یاد دارند، بازی فوق العاده جذاب که در سال 2004 منتشر شد و توانست با دریافت نمرات بالا خود را به عنوان یکی از بهترین نسخه های سری Total War معرفی کند. (Meta: 92)
  Rome II Total War در تاریخ 3 سپتامبر 2013 بصورت انحصاری برای PC منتشر خواهد شد.


  بخش 4) معرفی اقوام حاضر در بازی:

  روم:
  [​IMG]

  روم
  [​IMG]
  “Strength, honour, duty.”
  *قدرت*افتخار*وظیفه*

  جمهوری روم در دوره ی اوج شکوفایی است و Pyrrhus سپاه جنگجوی مهاجم یونانی اش به سواحل ایتالیا رانده شدند.جمهوری روبه رشد روم قدرت ارتشش را تقویت میکنه تا به اهدافشان برسند.روم قدرت مسلط بز شبه جزیره ایتالیاست و در نقطه بسیار حساس تاریخی قرار دارد و برای گسترده شدن نیاز به فتوحات دارد.در شمال اتحادیه اتروسکوها و آنسوی آن سرزمین های Barbarian هاست.در شرق یونان و در جنوب و غرب Carthaginians ها قرار دارند.

  [​IMG]

  از زمان برکنار شدن سلطه ی پادشاه اتروسکوها در حدود 500 سال پیش از میلاد جمهوری روم به شیوه ای حکومت می کرد که مانند آن در هیچ قدرتی دیده نمیشد.خدمت نظامی برای مردم اجباری بود که مهمترین کمک مردمی به جمهوری روم بود و روم را کاملا نظامی و قدرتمند می کرد.قدرت نظامی ارتش روم بر نظم ,تربیت و اصول تاکتیکی سختیگبرانه تکیه می کرد.ارتش بسیار مجهز و فرم داده شده و پیاد نظام سنگین ستون فقرات ارتش بود.مردان جوان با پوشش های زرهی کمتر در خط اول قرار داشتند (Hastati نوعی نیروی پیاده نظام) و پشت آنها نیروی ماهر و مجهز و آموزش دیده تر قرار داشتند.نیروی مسنتر و باتجربه تر معروف به triarii سپاه را منسجم نگه میداشتند.این ترکیب یک پارچه توسط سواره نظام یا equites ها پشتیبانی می شدند.(equites به سواره نظام های میگفتند که شوالیه بودند و از نظر رنکی قبل از سناتورها قرار داشتند).
  روم به عنوان یک فکشن قابل بازی از نظر اقتصادی در تجارت آهن و از امکانات نظامی پیشرفته ای بر خودار است و در کنترل توده ی مردم برای نگه داری نظم اجتماعی ماهر بودند.بعلاوه بازیکنان برای انجام امورات روم باید یکی از سه خانواده ی قدرتمند روم را انتخاب کنند.(The Julia, The Cornelia, and the Junia) که هرکدوم از این خانواده ها برتری های سیاسی , نظامی و فرهنگی دارند.

  [​IMG]
  پارت ها:


  [​IMG]
  Parthia
  پارت

  [​IMG]

  “Tolerance, justice, profit”
  *بردباری*عدالت*سود*

  به قدرت رسیدن ارشک رهبر قبیله پارنی.او به آنها اطمینان غلبه بر سلوکی ها را که پارتاوا را مورد حمایت قرار می دادند را داد.پارتاوها تلاش آنها را برای رهایی از سلطه یونانی مقدونی ضعیف می کرد.در ابتدای ترقی پارتها یک امپراتوری شرقی قابل مقایسه با سلسله ی هخامنشی قدیمی و یکی از محدود تمدن هایی که تقریبا از نظر قدرت و ثروت با رومی ها برابر حساب می شدند بودند.
  قبایل متحد پارتی,پارت ها برای اسب هایشان ,کمانداران اسب سوار چادرنشین و سوار نظام سنگین معروف بودند,آنها بعدها زره هایی از آهن یا برنز ساختند که سوار و هم اسب را مورد پوشش قرار می داد.برای پیاده نظام هم انها متکی به قوم ایرانی و نیروهای نیزه دار و قوی هیکل و گاهی اوقات هم از نیروهای مزدور که مجهز و آماده به فرم سلوکی ها بودند.
  پارس ها ترکیبی از فرهنگ محلی و یونانی بودند,دین پارت ها شیوه و فلسفه ی ستایش از خدایان یونانی و ایرانی و زرتشتی بود.به مرور زمان اشراف زادگان بر نواحی قابل کشت تسلط گرفتند که اقتصاد بر اساس آن بود.هنگام ظهور جاده ابریشم تاجران به راحتی میتوانستند در دنیای باستانی حرکت و با نواحی شرقی معامله کنند..میزان احترامی که آنها برای فرهنگ های خاجی داشتند موجب فتح آسانتر مناطق جدید می شد هر چند شیوه زرتشتی به معنی نفرت و دوری از برده داری بود که برای اقتصاد و نظم عمومی آنها مضر و زیان آور بود.کماندارهای به دلیل کمانداران فوق العاده و نیروی سواری ماهر مشخصه ی سپاه آنها در مبارزه زمین های باز بود.

  [​IMG]  کارتاژ:

  [​IMG]


  Carthage
  کارتاژ

  [​IMG]
  “Democracy, commerce, faith"
  *دموکراسی*تجارت*ایمان
  قلب تپنده کارتاژ خود شهر کارتاژ است.یک بندرگاه مهم و قطب شلوغ معامله کالا در شمال ساحل آفریقا.از زمان خودمختار شدن آنها از اجداد فنیقیی شان به سرعت یک ارتش قابل توجه تاسیس گردید.نیروی دریایی و امپراتوری تجاری مختص به خودشان.کارتژی ها پابرجا به اعتقادات شرکی همانند گذشتگانشان بودند.کارتاژی ها خدایان متعددی را پرستش می کردندد و در میان این خدایان, رئیسشان Ba al hamon فرمانروای بزرگ و Taint الهه ی پشتیبان کارتیژ بود.بسیاری از مردم به قربانی کردن کودکان در معبدهایشان اعتقاد داشتند.
  [​IMG]


  کارتاژ یک دولت تجاری توسعه طلبانه با جمعیت کم بومی بود.بنابراین اکثریت ارتش را نیروهای مزدور تشکیل می داد که هسته ی اصلی نیروهای زمینی به حساب می آمدند.هرچند نیروهای ویژه ی کارتژی نیز وجود داشتند که به گروه مقدس و فیل های قدرتمند جنگی شمال آفریقا معروف بودند.ملوان های تربیت شده دارای کشتی های سریع و قابل مانور با قدرت خوب و قابلیت پرتاب توپ ها بودند.از 6 قرن فبل از میلاد کارتاژ رابطه تجاری با روم برخوردار بود.این دو ملت در کنار یکدیگر با همکاری در زمان جنگ های Pyrrhic مبارزه کرده بودند.هر چند این یک اتحاد برای سهولت در جلوگیری از سپاه قدرتمند و برتر یونانی ها از شمال ایتالیا و سیسلی بود.نتیجه ی جنگ شاید برای روم بیشتر فایده داشت.کارتاژ در سیسیلی تسلط پیدا کرد اما روم تمامی سواحل ایتالیا را تصرف و از آن خود کرد.به این صورت است که تنش بین این دو ملت به عنوان 2 فکشن قابل بازی بسیار بالاست.کارتاژی ها از مهارت در دریانوردی و شهرت به عنوان یک ملت برای معاملات تجاری عالی برخوردار هستند.
  همچنین از دید دموکراسی دولت کارتاژ از رضایت اکثر مردم بر خوردار بود.بازیکنان حق انتخاب دارند که به عنوان یکی از 3 قدرت اصلی سیاسی در بازی ایفای نقش کنند که هر کدام برتری و مزایای نظامی , اقتصادی و فرهنگی خود را دارند.


  [​IMG]


  مقدونی:

  [​IMG]


  Macedon
  مقدونی
  [​IMG]
  “Glory, order, power.”

  *شکوه*نظم*قدرت*

  نا امید از برگشت به دوران شکوه,مقدونی ها خود را در محاصره ی مرزهای قبل از اسکندریه توسط Illyrian ها, Thraciansها و شهرهای دولت یونانی یافتند.آیا مقدونی ها میتوانند دوباره به دوران شکوفایی و قدرت خود تحت سلطه الکساندر جدید برسند؟
  مقدونی حکومتی است که پادشاه قدرت را کنترل و دولت به مردم خدمت میکند.این تفاوت در خزانه داری که سوخت یک اقتصاد کشاورزی , جنگلداری و سیستم مالیاتی بندرگاهها است گسترش پیدا میکنه.به استثنا معادن طلا و نقره در اختیار پادشاه است.سپاه مقدونی به همان شیوه ی فیلیپس دوم و الکساندر باقی ماند که تمرکز روی پیاد نظام و سواره نظام داشت و توسط فرماندهان شجاع و قهرمان هدایت میشد.تنها تغییرات کوچی در تاکتیک ها,تکنولوژی و سیستم محاصره کردن نسبت به روزهای اوج قدرت مقدونیه ایجاد شد و سپاه مقدونیه با ادامه شیوه اصلاحات الکساندر در Hoplite ها (نوعی از سربازها) و اعتماد به مشاوران مشهور و سواره نظام Thessalian به کار خود ادامه داد. مقدونی ها هرگز دارای نیروی دریایی قدرتمند نبودند و با تکیه بر خدابان یونانی مانند آتنا و رودز امور دریانوردی خود را می گذراندند.
  به عنوان دولت جانشین ,مقدونیه نفع بسیاری در جنگ با مناطق غیر یونانی برد و برای هر ایالتی که صاحب شد از در درآمد و بهبود رشد ایالت هایش بهره برد.جنگجوهای با تحربه یونانی هنجنین برتری نسبت به barbarian ها داشتند.تحت فرماندهی Antigonus Gonatus آنها حاکمان بخشنده و تجار زیرکی بودند و از افزایش رو به افزون در آمد و اکثریت راضی مردم بهره می بردند.هر چند حکومت های دیگر نمی توانستند مقدونی ها را بخاطر تمایلات سلطه گریشان ببخشند.به همین ترتیب برای بازی کنان مقددونی بسیار سخت است که اعتماد و وفاداری آنها را کسب کنند.

  [​IMG]

  آیسن:


  [​IMG]


  Iceni
  آیسن

  [​IMG]
  “Iron, conquest, pride.”
  *آهن*پیروزی*غرور*

  آیسن ها یک قبله عصر آهنی در جنوب بریتانیا هستند.آیسن ها مردم متکبر و شجاع بودند.آنها در دشت هاسکونت داشتند و مرز آنها با دریای شمال و جنوب, باتلاق و مرداب ها بود.آنها مهاجمان آموزش دیده بودند و به صورت مداوم با قبابل همسایه Coritani و Atrebates درگیر می شدند.
  آیسن ها اصولا از پیاده نظام در هنگام جنگ استفاده میکردند.این نیروها دارای سپرهای بزرگ بیضی شکل و یا مستطیلی شکل همراه با شمشیر یا نیزه بودند.تفاوت عمده آیسن ها نسبت به قبیله های نژاد سلتی,نقاشی و یا خالکوبی بدنشان همراه با استفاده بهتر از از قلاب سنگ در میدان جنگ است.هرچند از نیروی سواره نظام سبک نیز استفاده میکردند.
  آیسن ها و دیگر قبایل بریتانیایی به مانور بسیار بالا در جنگ با ارابه معروف بودند.بعد از به هم زدن نیروهای دشمن با javelin ها (نوعی نیزه که به صورت اختصاصی برای پرتاب کردن ساخته شده بود)رزمندگان پیاده می شدند و به مانند قهرمانان هومری مبارزه می کردند.آنها هیچ شباهتی به barbarians نداشتند.آیسن ها پایتختی به نام Venta Icenorum بنا کردند که در آن مراکز مذهبی بزرگی نیز قرار داشت.با آنکه کشاورز بودند ولی اقتصاد سطح بالایی داشتند.آنها حتی سکه های طلای مخصوص به خودشان را ضرب کرده بودند.فرهنگ,هنر و ثروت آنها به صورت گردن بندها و انواع دیگر جواهرات که توسط اشراف زادگان استفاده میشد قابل مشاهده بود.
  آیسن به عنوان یک فکشن قابل بازی بسیار شجاع و جنگجو هستند.با تکیه بر الهه ای به نام Andraste آنها با قدرت بیشتری وارد میدان مبارزه میشدند.مهارت آنها در کار با آهن یک منبع بسیار خوب به همراه یورش و غارت بود.به عنوان یک ملت جنگجو مقدار رضایت مردم با هر اعلام جنگ جدیدی بیشتر میشه.
  آیسن ها پتانسیل به تسلط گرفتن قبایل عصر آهنی بریتانیا را دارند.آن سوی سواحل آیسن ها نژاد سلتی Gaul و Iberia قرار دارد. آیا آیسن ها میتوانند آنها را زیر یک پرچم متحد کنند؟

  [​IMG]

  آرونی (گل):


  [​IMG]

  Arverni (Gaul
  آرونی

  [​IMG]

  “Belief, dignity, power.”
  *اعتفاد*عزت*قدرت*

  از تبار بسیاد دور سلت ها,آرونی های جنگجو یکی از قدرتمندترین قبیله های مرکز فرانسه هستند.بسیار متفاوت نسبت به بربری های غارتگر و مهاجم,آنها تمدن بسیار پیچیده و سطح بالایی در Nemossos داشتند , قلعه آنها نزدیک فلات Gergovia بود.
  آرونی ها توسط پادشاه و رئسای قبایل حکمرانی می شدند اما تصمیمات در آخر با کاهنان بود.آرونها دارای اجتماعی با قوانین محکم و استوار بودند.قدرت و شخصیت هر مرد به مهارت او در جنگ بستگی داشت همانطور که برای یک رهبر اصل و نسب او ملاک به حساب می آمد.
  آنها به شدت وابسته به نیروی زمینی بودند و بهترین استفاده را از Javelins می کردند و نیروی ویرانگری در هنگام بر خورد اولیه دز میدان جنگ داشتند.آنها توسط جنگجوهای ویژه همانند Spear Nobelها و Oathsworn ها فرماندهی می شدند.فرماندهان با مبارزه در میادین جنگ و اثبات خودشان مقام هایی همانند Champion را کسب میکردند.
  هنگامی که مسائل به صورت ظاهری به گردن پادشاه و رئسای قبایل بود ولی درواقع کاهنان بودند که تصمیماتی همانند اعلام جنگ و یا صلح می گرفتند.اعتقادات آنها ترکیبی از ایمان به خدبان باستانی نورث و یونانی با باور به ارواح بود.دین در نواحی سلتی مهمترین عامل در متحد نگه داشتن قبایل مختلف گالتیک بود.
  ظاهرا به صورت غیر قابل توقف قبایل گالتیک در 390BC روم را غارت کردند و در اوایل 279BC بخشی از دریای اژه را با حجوم به مقدونی ها,ترس ها و الیریان ها مورد حمله قرار دادند.شاید سرنوشت آنها آن طرف دریای بریتانیا جایی که تمام قبایل سلتی زیر سلطه یک پادشاه قرار دارد باشد و شاید هم در شمال که سر آخر پایانی به تهدید رو به افزایش رومی ها بدهند. آرونی ها در آمدشان در صنعتگری به همان اندازه ای بود که در سود با مهارت گالتیکی کار با طلا داشتند.در جنگ ها سواره نظام آنها از سوارکاران باالفطره بهره می بردند.در این حین پادشاه محبوب و دلاور و رئیسان قبیله ای که از آنها جنگجویان قدرتمند میساختند برایشان در مقابل قبایل وحشی دیگر احترام کسب می کردند.

  [​IMG]

  سوئبی:


  [​IMG]


  Suebi

  سوئبی‌ها
  [​IMG]
  “Blood, Nobility, Courage.”
  *خون*اصالت*رشادت*

  سوئبی ها مردم تسخیرناپزیری با فرهنگ ژرمنی که در شمال غربی فرانسوی ها سکونت داشتند.آنها از قبایل مختلفی تشکیل می شدند و زبان و اعتقادات مذهبی مشترکی داشتند.آنها به صورت متداوم به همسایه های گالیک خود از سوی رودخانه راین حمله میکردند.
  به شدت متکی به نیروی زمینی بودند و تکنیک های کمین کردن شیوه ی غالب آنها در حجوم بردن به سمت دشمنان در زمین جنگ بود.آنها با امکانات کمی تجهیز بودند.بیشتر جنگجویان سوئبی از framea که یک نوع javelin به شکل نیزه بود استفاده می کردند.غالبا آنها بدون لباس جنگی و همراه خود سپرهای بیضی یا بلند شش ضلعی یا گرد خود را در میدان مبارزه می آوردند و چیزی بیشتر از عبای ساده یا لباس های دیگر نمی پوشیدند.هرچند دلاوری آنها در جنگ افسانه ای است و جنگجویانشان به راستی خوفناک بودند.حتی Centurion دلاور از دیدن سپاه در حال حمله غیرقابل کنترل سوئبی ها به لرزه در می آمدند و هنگامی که شکارچیان شیطانی به رنگ سیاه به سرعت از میان انبوه درختان جنگل به سمتشان نزدیک میشدند احساس می کردند دست سردی از ترس قلب آنها را چنگ می زند.
  به درستی منزوی بودند.جولیوس سزار در نوشته ای اشاره کرده که ژرمن ها با قبایل خارجی به صورت محدود در صورتی که از غارت و یا برده ها ماذادی باشد معامله می کردند.
  آنها برای آنکه خود را از برده های خود متفاوت نشان دهند,مردم آزاد و جنگجوها موهایشان را طوری بالای سرشان گره می زدند که به گره ی سوئبی معروف شده بود پادشاه, رئسای قبیله و قهرمانان ورزشی آنها نیز از مدل پر جزئیات این نوع بستن مو استفده میکردند.
  به صورت ظاهری ایستادن در خط مقدم در جنگ بسیار مهم بود گرچه پادشاه و رئسا با معیار اصل و نسبشان انتخاب می شدند تا سنت های قهرمانانه ی ضروری متحد نگه داشتن قبایل را انجام دهند.
  تحت فرماندهی صحیح سوئبی ها توانایی انجام یک هدف مشترک را دارند.آنها می توانند به راحتی بریتانیا , فرانسه و ایبریا را توسط نیروهای بیشمار خود سربه نیست کنند.
  مانند همه ی فرقه های ژرمنی سوئبی ها استاد جنگ های جنگلی و غارت هستند.آنها قابلیت برخورد دیپلماتیک در مواقع مواجهه با قبایل وحشی دیگر و یا هر کسی که جرات سد راه آنها را داشته باشند دارند.آنها احساس غریبگی و دوری نسبت به تمدن خارجی دارند.مردم متمدن و یا وحشی برایشان مشابه است و به شدت با ستیزه جویانی که بر آنها پیروز شدند بر خورد میکنند.


  [​IMG]

  مصر:


  [​IMG]

  Egypt
  مصر

  [​IMG]

  “Legacy, independence, power.”
  *میراث*استقلال*قدرت*

  مصر در دوره ی Ptolemaic فرهنگ نزدیکی با تمدن یونان(در دوره ی Hellenistic) در حین حفظ بسیاری از رسومات مصری داشت.مصر توسط بطلمیوس در سال 305BC پس از مرگ الکساندر بزرگ پایه گذاری شد و تبدیل به یکی از مراکز فرهنگی و معاملات تحت نفود فرمانروایی مقدونی ها شد.
  بطلمیوس یکی از جنرال های الکساندر بود که پس از مرگ ناگهانی الکساندر منصوب به حکم رانی در مصر شد.با متلاشی شدن امپراتوری الکساندر بطلمیوس اعلام استقلال کرد و کنترل مصر را از جنرال های رقیب در دوره ی جنگ های Successors در بین سال های 322_275 قبل میلاد به دست گرفت.
  مذهب و سنت مصری ها را مورد پذیرش قرار دادند,در آن دوره در مصر پادشاهان خود را فرعون می نامیدند و با مهندسی سنتی به ساختن معبد ها و مقبره ها می پرداختند.مردمی با فرهنگ یونانی به تعلیم تشویق داده میشدند معهذا طبقه بالایی از یونانی/مصری ها ظهور پیدا کردند.اما همه چیز به این سادگی و هماهنگی نبود.سراسر قلمرو با سپاهی که بدنه آن از واحدهای نظامی یونانی و سربازهای مسن بازنشسته تشکیل شده بود.امتیازاتی که شهروندان یونانی داشتند موجب مورد حمله مکرر قرار گرفتن و قیام های خونین توسط مردم بومی می شد.
  با ترکیب شیوه ی جنگی یونانی و مصری ارتش آنها را به سپاهی پیشرفته و متوازن تبدیل می کرد و همچنان یاد فرمانده ی قهرمان را گرامی میداشتند(الکساندر).آنها بهترین استفاده را از نیزه و پایک(نوعی سلاح نوک نیز)می بردند.نیروهایشان از نیروهای متنوع و شمشیرزنان , ارابه سواران (شمشیرزن) ماهر و نیروی خارجی که فیل های جنگی از آفریفا بودند تشکیل می شدند.موقعیت استراتژیک مصری ها در دریای مدیترانه طوری بود که نیاز به نیروی دریایی قدرتمند برای محافظت از مستعمرات و منافع تجاری خود بودند.
  در همان حین که شهر الکساندریا تبدیل به مرکز تمدن و آموزش میشد حکمرانان فرصت طلب و قدرت طلبی داشت.این سلسله جدید امکان گسترش قلمرو و پیشرفت بسیار داشت.آنها سیاست مداران و تحصیل کردگان ماهری بودند و سلحشوری نیروی دریاییشان بدون سوال بود.هر چند به عنوان یک سلسله ی تازه بنا شده در زمین خارجی مصری های بومی کمی قابلیت تغییرات شرایط به عنوان قدردانی فرمانروایان جدید خود داشتند.

  [​IMG]

  پنتوس:
  [​IMG]

  Pontus

  پنتوس


  [​IMG]


  Ambition, Independence, Profit”

  *جاه طلبی*خودکفایی*منفعت*

  سرزمین کوهستانی در مرز دریای سیاه,پنتوس دارای دره های رودخانه ای پر آب و بنادر بسیاری است که آن را تبدیل به سرزمینی کشاورزی و اقتصاد متکی به معاملات تجاری می کند.این جغرافیا و مکان منجر به تمرکز نیروها به پیاده نظام و کشتی های جنگی شده و اینکه مخلوطی از نیروهای پیشرفته و قابل اطمینان یونانی و ایرانی ارتش پنتوس را تشکیل می دهند.نیروهای سپر برنزی نیزه دار تشکیل دهنده ستون فقرات ارتش هست و نیروهای سریع و کشنده ارابه سوار به راستی وحشت آوری دارند.
  با کالاهای ارزشمند و فرمانروایان جاه طلب آگاه پنتوس به عنوان یکی از قدرتمندترین مناطق هنلستیکی(منظور مناطقی است که تحت تاثیر فرهنگ و دانش یونان هستند) موجود بمانند.با راههای ارتباطی به سرزمین های باستانی آنها بیشترین کنترل در معاملات و صادرات چوب,آهن گرانبها و استیل با ارزش را در دریای سیاه دارند.
  در ابتدا پنتوس تحت کنترل ساتراپ ایرانی بود اما بعد تبدیل به یکی از ماطق تحت کنترل مقدونی ها توسط آنتیگون یکم در 333 BC پس از شکست نیروهای داریوش توسط الکساندر شد.اساسا پنتوس حالا یکی از مستعمارات یونانی است که تحت کنترل سلسله ایرانی بود.در 302 BC تحت سلطه Mithridates Ktistes ( موسس پترونس ) از امپراتوری مقدونی ها طی آشوفتگی هایی که در جنگ جانشینان بود جدا شدند.با شکست دادن و عقب راندن سپاه مهاجم بطلمیوس مصری آنها تشنه ی توسعه دادن مرزهای خود از سمت آسیای صغیر در سرزمین های اصلی یونانی و آنسوی آن هستند.
  پادشاهی در حال پیشرفت پنتوس از ارتباط دیپلماتیک سالمی با مناطق یونان و قلمروهای پادشاهی داشت و به تفکیک پذیری در میادین جنگ به خصوص در مقابل نیروهای barbarian برجسته بودند.بخاطر ریشه های ایرانی, فرهنگ شرقی عملکرد نظم عمومی را در استان ها آسانتر کرده.

  این فکشن از همان روز اول به عنوان یک آپدیت برای بازی Rome 2 در دسترس خواهد بود.


  [​IMG]  بخش 5) سیستم مورد نیاز:

  System Requirements:
  =============
  Minimum
  ============
  OS: Windows XP/Vista/7/8
  CPU: 2 GHz Intel Dual Core Processor / 2.6 GHz Intel Single Core processor
  Memory: 1.0 GB (Windows XP) 2 GB (Windows Vista / Windows 7 / Windows 8)
  Video Card: 512 MB Direct 9.0c compatible card (shader model 3)
  Hard Drive Space: 35 GB of free space
  Sound: 100% DirectX 9.0c compliant card
  Network: Internet connection required for product activation and multiplayer
  Valve's Steam required

  ===========
  Recommended:
  ===========
  OS: Windows XP/Vista/7/8
  CPU: 2nd Generation Intel Core i5 processor or greater
  Memory: 2.0 GB (Windows XP and Vista)
  Video Card: 1024 MB DirectX 11 compatible graphics card.
  Hard Drive Space: 35 GB of free space
  Sound: 100% DirectX 9.0c compliant card
  Network: Internet connection required for product activation and multiplayer
  Valve's Steam required
  بخش 6) لیست ملیت های غیر قابل بازی:

  لیست ملیتها و اقوامی که غیر قابل بازی هستن منتشر شده که از این قراره:

  British 
  Brigantes, Caledones, Demetae, Dumonii, Ebdani

  Celtic (non-Gallic)
  Aestii, Anartes, Eravisci, Galatia, Nori, Raeti

  Celt-Iberian
  Arevaci, Cantabri, Celtici, Edetani, Galleaci, Lusitani, Turdetani

  Dacian
  Bastarnae, Biephi, Getae

  Gaulish/Gallic
  Atrebartes, Aedui, Boii, Carnutes, Helvetii, Insubres, Liguria, Namnetes, Nervii, Pictones, Scordisci, Treverii, Veneti, Vivisci, Volcae

  Germanic
  Cherusci, Cimbri, Frisii, Gutones, Lugii, Marcomanni, Rugii, Sequanii

  Hellenistic
  Baktria, Knossos, Massilia, Pergamon, Rhodes, Sardes, Seleucid Empire, Syracuse

  Illyrian
  Ardiaei, Breuci, Daorsi, Delmatae

  Sarmatian
  Aorsoi, Roxolani, Siraces

  Thracian
  Odrysia, Triballi, Tylis

  African
  Gaetuli, Masaesyli, Garamantia, Nasamones, Cyrenaica, Blemmyes, Meroe, Axum

  Italian
  Etruscan League

  Asia Minor (non-Hellenistic)
  Cyprus, Bithynia, Trapezon, Cappadocia

  Scythians
  Catiaroi, Scythia, Cimmeria, Budini, Thyssagetae

  Caucasus
  Ardhan, Armenia, Colchis, Kartli

  Iranian
  Dahae, Khorasmii, Massagetae, Media Atropatene, Media, Persia, Parthava, Drangiana

  Arabian
  Gerrhea, Himyar, Ma'in, Mascat, Nabatea, Saba, Qidri

  Phoenician/Carthaginian
  Carthago Nova, Libue

  Indo-Scythian
  Aria, Arachosia, Sagartia
   

  Attached Files:

  #1 VahiD_ST, ‏Jul 6, 2012
  آخرین ویرایش: ‏Aug 10, 2013
  MoeinSS و Javadkalale1369 این نوشته را Like کرده اند.
 2. RASH

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 13, 2012
  ارسال ها:
  147
  نام:
  reza
  والا ترینر های اینجا بی نقصه من خودم از اینجا گرفتم با 13 قابلیت البته ورژن 1.3 بود
  اینجا هم هست میتونی یه سر بزنی ولی مشخص نکرده تعداد قابلیت هر ترینر رو
  GameBurnWorld- Cheats, Game Fixes, No-DVD Patches, Trainers, Covers, No-CD Files
   
 3. AMIN_i7

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 26, 2010
  ارسال ها:
  53
  آقا من هر کار میکنم نمیشه
  گیر کردم
  آپدیت کردم ورژن 1.4 بازم نشد
   
 4. Древний Иран

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jun 4, 2013
  ارسال ها:
  3,539
  نام:
  محمد مهدی
  megagames.com
  تو این سایت یه سرچی بزن برای من ترینرهای گروه mr anti fun جواب میده
   
 5. AMIN_i7

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 26, 2010
  ارسال ها:
  53
  فقط public order فعال میشه
   
 6. Celebrimbor

  Celebrimbor Vae Victus
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 23, 2010
  ارسال ها:
  1,416
  نام:
  مسعود
  من تا الان با همه چیز بازی کنار اومدم، ولی این سیستم جنگ داخلی خیلی مضخرفه! حالا کاری هم ندارم که پیشرفت داشته یا هر چیز دیگه.
   
 7. Древний Иран

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jun 4, 2013
  ارسال ها:
  3,539
  نام:
  محمد مهدی
  داداش همه اپدیت ها رو بگیر من روی اخرین اپدتی هست بازیم و همه ترینرها که امتحان میکنم کار میده همه گزینه هاش
   
 8. AMIN_i7

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 26, 2010
  ارسال ها:
  53
  شما آپدیت چندم رو پیشنهاد میکنی؟
   
 9. absolution

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 9, 2011
  ارسال ها:
  293
  آقا من با این سیستمی که تو امضام هست بازی رو تو صحنه های کم مار 60 فریم اجرا میکنم اما تو اکثر جنگا میره رو 20-30 فریم :|
  رو اکستریم و Unlimited VR اجرا میکنم...رو اولترا هم آوردم کمی بهتر شد اما بازم تو صحنه های شلوغ 30 میشه...
  ولی وری های بزارم خیلی ضد حاله برام :(
  نذاشتم رو وری های ببینم چنده میگم نکنه مشکل از کرک بازیه..والا بازی رو نخریمد از یکی از دوستام گرفتم که نصب کردم یه آپدیت 1.1 هم داشت اونو ریختم رفتم تو بازی نمیدونم چه کرکیه اصن نمیدونم کرک شده یا نه :|
  البته توی بنچمارک خود بازی اوریجش رو 56 فریم بود....
   
 10. The Kop

  The Kop Shoot for the Moon
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 5, 2008
  ارسال ها:
  4,255
  نام:
  Amir
  فک کنم با یکی از نوب ترین PC بازای دنیا طرفین :D
  امروز یه عکس از ROME II دیدم ، قبلا از کنسولی شدنم خوراکم ROME I بود .. :( با کلی وعده و وعید گشتم دنبالِ CD ، نبود .. 3تا پارتش گذاشتم دانلود ولی حجمش 1/5 گیگ بیشتر نبود ، حجمش همینه؟!
  با ویندوز سِون و 540M Ddr3 اجرا میشه دیگه؟ بیچاره میشم تا بتونم این بازیُ اجرا کنم ولی به نظرم ارزشش داره . اگه لپتاپم میکشید دوس داشتم ROME II هم امتحان کنم :)

  شرمنده واسه آف تاپیک .
   
 11. Timeless One

  Timeless One Fate of Hellas
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 18, 2007
  ارسال ها:
  4,063
  نام:
  امیرعلی
  حجمش تقریبا همونه ولی برای الآن خالی دیره بازی کردنش دوباره. شما باید Barbarian Invasion به اضافه Patch 1.6 رو هم بگیری و بعد مد Roma Surrectum 2 رو هم روش بریزی. این میشه بازیی که هنوز هم خیلی خوبه
   
 12. The Kop

  The Kop Shoot for the Moon
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 5, 2008
  ارسال ها:
  4,255
  نام:
  Amir
  بعد از 2روز تلاش روم2 رو ریختم :D بازی خوبیه ..

  هوش مصنوعی بازی بده ، نسخه معمولی رو دارم با پچ بهتر میشه؟ کدوما رو بریزم؟ چطوری بریزم؟ :D
   
  #1751 The Kop, ‏Feb 3, 2015
  آخرین ویرایش: ‏Feb 3, 2015
 13. Mbox

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 11, 2006
  ارسال ها:
  1,121
  نام:
  مجید
  سلام دوستان من مدتی هست از بازی های pc دورم
  با این کانفیگ ایا خوب اجرا میشه
  ram 4
  vga gtx750overclocked
  cpu i3 4150
   
 14. POOYA1989

  POOYA1989 Future Breed Machine
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 1, 2011
  ارسال ها:
  1,409
  نام:
  Pooya
  رفقا من یک نسخه Hannibal at the gates گیرم اومده! میخوام دوباره تا قبل از اینکه آتیلا مثل آدم کرک بشه بازی کنم این DLC رو!
  منتهی دو سوال دارم. یکی اینکه این نسخه از لحاظ بهینه بودن و هوش مصنوعی بهبود پیدا کرده نسبت به Caesar in Gaul ؟
  بعد همین نسخه رو میشه به Emperor edition تبدیل کرد یا باید Emperor edition رو از اول دانلود کنم؟
  ممنون.
   
 15. sinagoodboy

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 29, 2013
  ارسال ها:
  42
  نام:
  Sina
  سلام خدمت دوستان
  ما تازه میخوایم این بازیو دان کنیم :|
  اما یه مشکلی که هست انقد تعداد نسخه ها و پچ و آپدیتو و.... زیاده آدم به کلی گیج میشه
  اگه امکانش هست بگید کدوم نسخه از همه بهتره اول باید نصب کنم ؟؟؟و بعد از نصب چه آپدیت هایی رو باید به ترتیب نصب کرد؟؟؟
  یه سوال دیگه هم این که ا کجا میشه دانلود کرد هم نسخه اصلی و هم آپدیتارو

  ممنون از راهنماییتون
   
 16. daniel.t

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 13, 2014
  ارسال ها:
  4
  سلام دوستان چطورین ؟
  بچه ها ما یک Multi Clan برای بازی های آنلاین ایجاد کردیم که انواع بازی های آنلاین رو داخل استیم و Origin دسته جمعی انجام میدیم
  سه چهر نفری هم میشیم که سری بازی های total war رو بازی میکنیم که Rome II هم یکیشه اگه دوست داشتین به ما بپیوندید
  بعد بگم که کلن ما قرعه کشی هم انجام میده که یکیش تو همین چند روز آینده برگزار میشه اگر خواستین میتونید عضو کلن ما باشید و در کنار ما بازی کنید و از این قرعه کشی هم بهره مند بشید
  هرکی دوست داشت میتونه به من پیام خصوصی بده تا ای پی تیم اسپیک و مزایای دیگه کلنمون رو براش توضیح بدم
  منتظرتون هستم
  Clan : IP.EA
   
برچسب ها: