Saves بازی ها (PSP)

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
بده... میخوام سریع همین چپتر رو که میگی ببینم می تونم واست رد کنم یا نه ... چون هیچ Faq از بازی پیدا واست نکردم.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
خدمت شما سیو up.البته چپتر 15 نیست و من نصفه شب این مرحله ی 15 رو رد کردم و الان سیو تا اول چپتر 18 هست!
http://rs150.rapidshare.com/files/263127623/up_winrar.rar
راستی من از این مرحله ی پارو زینش خوشم نمیاد!چپتر 18 رو که رد کردی و رسیدی به اول چپتر 19 سیو بازی رو برای من بگذار(لطفا)!
ممنون.

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
خدمت شما سیو up.البته چپتر 15 نیست و من نصفه شب این مرحله ی 15 رو رد کردم و الان سیو تا اول چپتر 18 هست!
http://rs150.rapidshare.com/files/263127623/up_winrar.rar
راستی من از این مرحله ی پارو زینش خوشم نمیاد!چپتر 18 رو که رد کردی و رسیدی به اول چپتر 19 سیو بازی رو برای من بگذار(لطفا)!
ممنون.

OK هستم خدمتت. تا شب می ذارمش.

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
دوستان كسي سيو از بازي Harvest Moon: Boy & Girl رو داره؟عينه مال پي اس وان هستش.
مي خوام بدونم تهش چيه؟
كسي دارتش؟

لطفا مرسي.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
دوستان من تو اولین race مرحله ی super street بازیه need for speed shift همونی که اسم event ش react qualifier هست موندم.
اگه میشه یک سیو بدید که این مرحله رو رد کرده باشه.
اگه هم ندارید یک کسی پیدا بشه که من این سیو رو بگذارم برام ردش کنه!
از همتون ممنون.

Shishlik

کاربر سایت
Sep 21, 2008
11
سلام
من سیو بازی گرن توریسم psp می خوام.اگه دارید ممنون ی شوم بذارید.
من 5 تا دانلود کردم اما ارور میده میگه این سیو تو یه psp دیگه محافظت شده .دکمه home و بزن از بازی برو بیرون.یا یه پرو فایل جدید بساز.
یکی براتون می گذارم امتحان کنید.در ضمن ورژنم us.

Attachments

• 3736.zip
    59.7 KB · مشاهده: 3

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
سلان دوستان جاي بهتر از اينچا پيدا نكردم!!!خواستم ببينم كسي سيو و آپن فايل جديد(نقل و انتقالات امسال)واسه pes 2009 نداره چون من خيلي گشتم و جديد گيرم نيومد و ماله چند ماه پيش بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر