سوالات متداول درباره ی خرید 3ds

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
سلام دوستان من میخوام یه کنسول دستی بخرم و چند تا سوال داشتم.
1.بعضیا میگن ممکنه از بازی های نینتندو خوشت نیاد مگه بازیاش جحوریه؟
2.ممکنه که تا 2,3 ماه دیگه vita یا WiiU هک بشن؟
3.ps vita بهتره یا 3ds یا wii u؟کدومش بازیاش سرگرم کننده تره؟انقدر بهتر هستن که صبر کنم تا هک بشن؟
4.حالت 3 بعدی این کنسول چه طوره؟اگه 2,3 ساعت یازی کنم سردرد نمیگیرم؟واقعا احساس میکنی سه بعدیه؟
ممنون:x
تو حین بازی سرت درد نمیگیره ولی ممکنه 2 یا 3 ساعت بعدش سردرد شدید بگیری بعد از 7 ساعت مثلا بازی....(سر زلدا اینطوری شدم)

• Like
Reactions: che-jaleb

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
سلام
همه سی دی اسهایی که تو بازاره قابلیت کپی خور شدن داره؟ حجم بازیها و قیمت بازیه چقدره؟ super mario 3d land و zelda رو میشه به صورت کپی اجرا کرد؟

Sent from my HTC One using Tapatalk

• Like

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام
همه سی دی اسهایی که تو بازاره قابلیت کپی خور شدن داره؟ حجم بازیها و قیمت بازیه چقدره؟ super mario 3d land و zelda رو میشه به صورت کپی اجرا کرد؟

سلام خیر همه این قابلیت رو ندارند باید فریمور پایین باشه حتما حجم بازی ها از 80 مگ هست تا 4 گیگ قیمت بازی های کپی الان فول آرشیو بخواهید 35 تومنه یا هر دی وی دی 3 تومن
بله میشه
دستگاه هم خواستید در خدمتم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام
تو توپخونه جایی میشناسین که 3ds رو کپی خور کنه؟

سلام عزیز منظورت از کپی خور کردن چیه ؟ یک فلش کارت میزنی به کنسول کپی خور میشه دیگه
اگر منظورت اینه که ورژن کنسولت رو بیاری روی 4.5 من براتون انجام میدم

[WaRhEaD]

کاربر سایت
May 23, 2013
167
دوستان شما بازی های 3Ds رو چطوری تهیه میکنید؟ منظورم نسخه های دیجیتالی خود فروشگاهش هست
آخه تو سایت های ایرانی فروش کی اورجینال چیزی از نینتندو وجود نداره، با paypal خرید میکنید؟

• Like

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
نوشته شده توسط [WaRhEaD];3102886:
دوستان شما بازی های 3Ds رو چطوری تهیه میکنید؟ منظورم نسخه های دیجیتالی خود فروشگاهش هست
آخه تو سایت های ایرانی فروش کی اورجینال چیزی از نینتندو وجود نداره، با paypal خرید میکنید؟
باید برید کارت Eshop بخرید.
اگر هم سایت خرید کارتش رو می خواید p.m کنید.

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
نوشته شده توسط [WaRhEaD];3102886:

همونطور که دوست گرامی گفتن باید کارت EShop بخرید. ولی باید رجین کارت با دستگاهتون یکی باشه. (اروپا، آمریکا، ژاپن). با کردیت کارت هم میشه خرید و لی مثل اینکه باید کارت زیپ کد آمریکا (یا کشور مورد نظر شما) رو داشته باشه و با کارتهای هدیه و Debit و ... نمیشه خرید. (تو فرومهای خارجی در این مورد زیاد پرسیده شده)

اگه اهل بازی اوریجینال هستید، می تونید بازیهای کمیاب رو از این راه بخرید. شرکتهایی مثل Capcom و Atlus تخفیفهای خوب میدن مثلا برای هالوین هر دو تا اویل 3DS رو به قیمت هریک ۱۰ دلار می فروختن. ولی بازیهای فرست پارتی معمولا تخفیف ندارن.

• Like

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
مشکیش به نظر من .ولی متاسفانه کپی خور نمی شه !!

آره منم خودم کلا مشکی رو به همه رنگاش ترجیح میدم! ولی حیف که کپی خور نمیشه!

بعضی هاشون که قدیمی هست تقریبا کپی خور میشه فکر کنم

امیدوارم که بشه!

----------------------------------------------

کسی قیمت نداره؟!

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
آره منم خودم کلا مشکی رو به همه رنگاش ترجیح میدم! ولی حیف که کپی خور نمیشه!

امیدوارم که بشه!

----------------------------------------------

کسی قیمت نداره؟!

همشون که قابلیت ندارند

اونایی که زیر 4.5 هست میشه کپی بیاره

من XL با قابلیت اجرای کپی حدود 900 میشناسم یک شخصی میفروشه (کارت کپی خور نداره)

مدل معمولی با کارتیج کپی خور هم میشناسم حدود 800

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
همشون که قابلیت ندارند

اونایی که زیر 4.5 هست میشه کپی بیاره

من XL با قابلیت اجرای کپی حدود 900 میشناسم یک شخصی میفروشه (کارت کپی خور نداره)

مدل معمولی با کارتیج کپی خور هم میشناسم حدود 800

میدونم اونایی که فریمورشون زیر 4.5 هـ کپی خور میشن!
منظورم این بود که خدا کنه فریمورشون زیر 4.5 باشه دیگه :d

لامصب چرا انقدر گرونه :|
3DS XL = 200$ و با احتساب مالیات ($40) و کارمزد و سود ($20) میشه $260! که 260 دلار میشه 780 هزار تومن! تازه من خ گرونشو حساب کردم :| چرا میدن 900؟!؟!؟!؟!؟ :|
3DS هم 170 دلار که با حساب کار مزد و مالیات میشه: $215 که میشه 645 هزار تومن! پس اون فلش کارد هم میشه 150 هزار تومن! پس این قیمتش درسته! ولی XL رو چرا اینهمه گرون میدن مسخره ها :| دیگه چقدر سود میخوان؟! $60 ؟!؟! واسه یه جنس $200 ؟!؟!؟ :| اصلا داریم مردم؟! :d :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر