سوالات متداول درباره ی خرید 3ds

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
ببین مهرداد جان من که از خدامه تو 3ds بگیری چون فردا ممکنه یه بازی بگیری و منم بتونم با تو تعویض کنم یا ازت بخرمش.ببین خوش اومدن جوریه که ممکنه زیاد حال نکنی باش.اگه واقعا میتونه نقش آفرینی بازی کنی و یا گرافیک بازی کمتر از گیم پلی بازی واست اهمیت داره بخرش(هر چند نینتندو خیلی تو این زمینه پیشرفت کرده ولی هنوز فاصله داره با ویتا)
رو اینکه شاید بعدا هک شد حساب نکن چون هر روزی که از هک نشدنش بگذره و تو نتونی بازی بکنی کنسول میشه آینه دق:D
موزیکش در اون حد نیست!حیف آیپاد نیست؟!؟!؟!
تا حالا باش فیلم نگا نکردم غیر از ویدیو های تو Eshop ! براوزر داره ولی تا جایی که خاطرم باشه زبون فارسی ساپورت نمیکنه!
من خودم آیپاد تاچم داره واسه همینه میگم نگیر چون اصلا جای اونو پر نمیکنه واست!بنظرم بری سمت ویتا خیلی بهتره چون مولتی مدیاش خیلی خیلی بهتر از 3ds ه و بازی هاش هم بیشتر گیر میاد!
در نهایت:واقعاباید عاشق و فن نینتندو باشی تا بخریش البته تو ایران بخاطر اینکه بازی هاش خیلی کم و گرونه!
کدوم شهری؟؟یه 3ds پیدا کن یکم باش بازی کن ببین راضی کننده هست یا نه؟

منم از بازی های قدیمی خوشم میاد و اینجور بازی ها
الان ps3هم دارم اما زیاد روش بازی نمیکنم حوصلم بشه بازی میکنم
موزیکش یعنی تعطیله؟
فیلم اینا اصلا میشه ریخت روش؟
3dsxl میشه هک کرد برای بازی های Ds?
v++P++n چی ؟نگفتید داره ؟
بروزرش تعطیله یعنی/؟

امولاتور روش نصب میشه برای بازی های اتاری -سگا -نینتندو 64 و ...؟
حالا موزیک شاید یه پلیر گرفتم هم موزیک هم ویدیو
من خودم با اینکه این همه برای ایپاد بازی دانلود کردن اما بازی کردن باهش خسته کنندس انصافا
خودم ps3 دارم روی رونم زیاد بازی نمیکنم چی بشه یهو بشینم پا بازی :D
بازی های ارکید خیلی دوست دازم

آخرین ویرایش:

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
ویتا امسال داره جون میگیره..3Ds با R4 بازیهای DS بگیر تا یکسال سرگرمی..پول بازی نده تا هک شه..

ویتا هم هک شده؟
نمیزارن که منم میخوام همین کارو کنم بازی های Ds بازی کنم تا هک :D ادمو پشیمون میکنن

---------- نوشته در 01:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:46 AM ارسال شده بود ----------

من یه dstt قدیدی داریم واسه لایت ام بوده به 3ds میخوره اون؟

دوست عزیز ببین اگه اپدیتش میخوره شاید بیاره برو توی سایتش نگاه کن

mcsemcse1

کاربر سایت
Oct 25, 2010
208
نام
Mohammad
من خودم پی اس ویتا & 3دی اس دارم، به نظر من 3دی اس خیلی خیلی سر گرم کننده تر از ویتا هست. :D

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

من 3ds فروختم اما باهاش کار نکردم سوالم اینه مثلأ ارزش داره آدم wii داشته باشه بفروشه 3ds بخره؟ بازی هاش چطوره(منظورم گرافیک نیست منظورم همون چیزایی که یه فن نینتندو دنبالشه) ؟ هک میشه؟ قیمت امروزش چنده؟ بازی ها مجانی خوب هستن؟ چنتا بازی مجانی داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر