سوالات متداول درباره ی خرید 3ds

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
دوستان الان OLD 3ds قیمتش چنده تو تهران و اینکه اکبندش اینا کپی خوره یا نه.

میخوام بازیایی DS رو هم اجرا کنه

کلا قدیم و جدید نداره و همه مدل ها بازی های DS رو اجرا میکنن. الان دیگه کپی خور نرم افزاری کنسول جا افتاده و همه ی بازی هارو میتونیداجرا کنید.
در مورد 3DS های اولیه هم بعید میدونم بتونید پیدا کنید مگر اینکه از خارج سفارش بدید. الان فقط مدل های New تو بازاره.
مدل های قدیمی هم در صورتیکه آکشو پیدا کنید کپی خور نیستند و خودتون باید کپی خورش کنید.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
کلا قدیم و جدید نداره و همه مدل ها بازی های DS رو اجرا میکنن. الان دیگه کپی خور نرم افزاری کنسول جا افتاده و همه ی بازی هارو میتونیداجرا کنید.
در مورد 3DS های اولیه هم بعید میدونم بتونید پیدا کنید مگر اینکه از خارج سفارش بدید. الان فقط مدل های New تو بازاره.
مدل های قدیمی هم در صورتیکه آکشو پیدا کنید کپی خور نیستند و خودتون باید کپی خورش کنید
.

O3DS توی بازار موجوده :) XL اش کم یابه

• Like
Reactions: sadegh93

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
کلا الان اکثرا New دارن من جایی مدل های قدیمی ندیدم. اگه هم بود مدل XL بود. تو توپخونه سه چهار جا فقط باندل پیکاچو رو دارن که XL هستش.

توی توپ خونه یک فروشگاه رو که مطمئن هستم معمولی داره، توی پایتخت 2 تا فروشگاه رو مطمئن هستم معمولی داره، یک فروشگاه معروف اینترنتی هم معمولی در 3 رنگ داره

• Like

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
توی توپ خونه یک فروشگاه رو که مطمئن هستم معمولی داره، توی پایتخت 2 تا فروشگاه رو مطمئن هستم معمولی داره، یک فروشگاه معروف اینترنتی هم معمولی در 3 رنگ داره

دوستان تفاوت معمولی با xl در چیه؟ صفحه نمایشش بزرگتره یا هم اندازن؟ یکی هست کارکده تمیز 3ds معمئلی رئ که کپی خور هست با 16 گیگ رم و اداپتور میده 800 خوبه؟

• Like

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
دوستان تفاوت معمولی با xl در چیه؟ صفحه نمایشش بزرگتره یا هم اندازن؟ یکی هست کارکده تمیز 3ds معمئلی رئ که کپی خور هست با 16 گیگ رم و اداپتور میده 800 خوبه؟

عمده تفاوت در اندازه صفحه و انداره خود کنسول هست و این که XL حدود نیم ساعت بیشتر شارژ نگه می داره
نو 3DS رو دارن 630 تومن می فروشن!!!!

در ضمن بهترین هک در حال حاضر هک نرم افزاری هست، پس پول بالای فلش کارت و ... ندید، فقط اگر دوست دارید یک r4 ساده 20-25 تومنی برای اجرای بازی DS بگیرید

• Like

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
عمده تفاوت در اندازه صفحه و انداره خود کنسول هست و این که XL حدود نیم ساعت بیشتر شارژ نگه می داره
نو 3DS رو دارن 630 تومن می فروشن!!!!

در ضمن بهترین هک در حال حاضر هک نرم افزاری هست، پس پول بالای فلش کارت و ... ندید، فقط اگر دوست دارید یک r4 ساده 20-25 تومنی برای اجرای بازی DS بگیرید

مرسی تو تهران جایی رو سراغ داری که بشه هم خوب خرید و همونجا هم بدیم کپی کنه؟ به غیر از توپ خونه.

توپخونه امروز 3DS XL بامدل پوکمان رو میداد 650 . ورژن 8.1 ام بود.

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا

بله چک کردم حرف شما درسته.
ولی انصافا مدل XL بهتره. مخصوصا که بازی برای مدل های New 3DSXL روی مدل های قدیمی تر اجرا نمیشه.

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
بله چک کردم حرف شما درسته.
ولی انصافا مدل XL بهتره. مخصوصا که بازی برای مدل های New 3DSXL روی مدل های قدیمی تر اجرا نمیشه.
اصلاً همچین چیزی وجود نداره
مدل XL فقط صفحه بزرگتری داره - همه بازی ها مشترکه
فقط سری New که جدید تر اومده و سخت افزار بهتری داره، یکی دو تا بازی داره که روی سری Old نمیاد

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
اصلاً همچین چیزی وجود نداره
مدل XL فقط صفحه بزرگتری داره - همه بازی ها مشترکه
فقط سری New که جدید تر اومده و سخت افزار بهتری داره، یکی دو تا بازی داره که روی سری Old نمیاد

خب مگه من چیزی به غیر از این گفتم؟ الان Xenoblade Chronicles 3D روی New اجرا میشه ولی روی مدل های قبلی اجرا نمیشه. همون یکی دوتا بازی هم ممکنه به مرور زمان زیاد بشن.
البته سری ماریو و زلده همیشه روی همه مدل ها میان ولی خب ممکنه یه سری از بازی ها روی Old نیان.

• Like
Reactions: -7-

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
الان اگر یه new 3ds xl از امازون سفارش بدم،امکان کپی خور کردنش تو ایران هست؟
اگر هست قیمتش چقدر میشه؟
بعد اگر کپی خور شه میشه آنلاینم بازی کرد؟
داداش یه بار من چک کردم دیدم حداقل ۱۰۰ هزار تومن گرون تر از ایران در میاد. در ضمن چون تو اروپا و آمریکا دستگاه های تولید جدید معمولا بفروش میرن ممکنه نسخه فریمورش ۱۰.۵ به بالا باشه که اون وقت برای کپی خور کردنش باید صبر کنی تا هکر روش کپی خور کردنشو منتشر کنن. new 3ds xl الان قیمتش بین ۸۰۰ تا ۹۰۰ هستش تو ایران . به نظر من خرید کردن از ایران به جهت کپی خور کردن به صرفه تره.برای آنلاین بازی کردن هم اطلاعی ندارم

• Like
Reactions: che-jaleb

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
الان اگر یه new 3ds xl از امازون سفارش بدم،امکان کپی خور کردنش تو ایران هست؟
اگر هست قیمتش چقدر میشه؟
بعد اگر کپی خور شه میشه آنلاینم بازی کرد؟

براتون خیلی گرونتر در میاد و اصلا پیشنهاد نمیشه. سعی کنید از داخل کشور تهیه کنید. در مورد کپی خور شدنشون هم بستگی به سال تولید داره ولی با توجه به اینکه الان بیشتر کنسول ها تولید ۲۰۱۶ هستن فریمورشون برای کپی خور شدن مناسب نیست. اگه از آمازون بگیرید به احتمال خیلی زیاد مجبور به دانگرید میشید که ریسک بالایی داره.
کنسول های داخل کشور صد در صد کپی خور میشن.
برای کپی خور کردن هم زیر صد تومن هزینه براتون داره البته اگه بدون دانگرید باشه ارزونتر هم میشه.
اگه کپی خور بشه نمیتونید آنلاین بازی کنیدرو به ایشاپ هم نمیتونید وصل بشید چون ازتون درخواست آپدیت میکنه.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
داداش یه بار من چک کردم دیدم حداقل ۱۰۰ هزار تومن گرون تر از ایران در میاد. در ضمن چون تو اروپا و آمریکا دستگاه های تولید جدید معمولا بفروش میرن ممکنه نسخه فریمورش ۱۰.۵ به بالا باشه که اون وقت برای کپی خور کردنش باید صبر کنی تا هکر روش کپی خور کردنشو منتشر کنن. new 3ds xl الان قیمتش بین ۸۰۰ تا ۹۰۰ هستش تو ایران . به نظر من خرید کردن از ایران به جهت کپی خور کردن به صرفه تره.برای آنلاین بازی کردن هم اطلاعی ندارم

فرم ویر های 10.7 به پایین به صورت نرم افزاری و فرم ویر های بین 10.8 تا 11.0 با استفاده از هک سخت افزاری، قابل کپی هستند

براتون خیلی گرونتر در میاد و اصلا پیشنهاد نمیشه. سعی کنید از داخل کشور تهیه کنید. در مورد کپی خور شدنشون هم بستگی به سال تولید داره ولی با توجه به اینکه الان بیشتر کنسول ها تولید ۲۰۱۶ هستن فریمورشون برای کپی خور شدن مناسب نیست. اگه از آمازون بگیرید به احتمال خیلی زیاد مجبور به دانگرید میشید که ریسک بالایی داره.
کنسول های داخل کشور صد در صد کپی خور میشن.
برای کپی خور کردن هم زیر صد تومن هزینه براتون داره البته اگه بدون دانگرید باشه ارزونتر هم میشه.
اگه کپی خور بشه نمیتونید آنلاین بازی کنیدرو به ایشاپ هم نمیتونید وصل بشید چون ازتون درخواست آپدیت میکنه.

لطفا اطلاعات غلط ندید
با کپی خور نرم افزاری هم می شه به eShop وصل شد هم می شه آنلاین بازی کرد، بدون هیچ ریسک بن شدنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر