Nintendo 3DS XL

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
والا تو بازار خیلی کم در حد نایاب هست فعلا چون به قول فروشنده ها خریدار نداره اما یکی از بچه ها گفت فعلا یک جاپالش رو دیده 630 میگفته
باید صبر کرد تا به 500 برسه

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
والا تو بازار خیلی کم در حد نایاب هست فعلا چون به قول فروشنده ها خریدار نداره اما یکی از بچه ها گفت فعلا یک جاپالش رو دیده 630 میگفته
باید صبر کرد تا به 500 برسه

مهدی جان هرگز 500 نمیرسه اونم حالا حالاها اینیم که میگن قیمتش 200 دلاره عذر میخوام چرت میگن شما امازون رو نگاه کن ببین چنده
اقوام من ژاپن هستن دیشب میگفت ارزون ترین جا 18900 ینه سفیدش که j بود ابی و قرمز uc خودت حساب کن ببین چقدر میشه هزینه اومدنشم همینطور سود مغازه دار که هیچی دیگه
الان 3ds معمولی نزدیکه 500 هست جالبه که بنفشش فقط توی ایران گرونتره در تمام دنیا چند دلاری هم ارزونتره
مشکل اینه که هیچکس راضی به سود کم نمیشه دلال و واسطه و دست هم زیاده این وسط واسه همین حساب کتاب من و شما با اونا نمیخونه

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
مهدی جان هرگز 500 نمیرسه اونم حالا حالاها اینیم که میگن قیمتش 200 دلاره عذر میخوام چرت میگن شما امازون رو نگاه کن ببین چنده
اقوام من ژاپن هستن دیشب میگفت ارزون ترین جا 18900 ینه سفیدش که j بود ابی و قرمز uc خودت حساب کن ببین چقدر میشه هزینه اومدنشم همینطور سود مغازه دار که هیچی دیگه
الان 3ds معمولی نزدیکه 500 هست جالبه که بنفشش فقط توی ایران گرونتره در تمام دنیا چند دلاری هم ارزونتره
مشکل اینه که هیچکس راضی به سود کم نمیشه دلال و واسطه و دست هم زیاده این وسط واسه همین حساب کتاب من و شما با اونا نمیخونه
داش مسعود میدونستی که کنسول ها تو ژاپن از بقیه جاهای دنیا گرون تره؟؟؟در ضمن قیمت های آمازون زیاد مد نظر نیست!قیمت Retail های رسمی نینتندو مهمه!3ds معمولی هم الان ۴۰۰ تومنه!
به نظر من تنها مشکلی که این کنسول گرون از آب درمیاد کم طرفدار بودنشه تو ایران

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
داش مسعود میدونستی که کنسول ها تو ژاپن از بقیه جاهای دنیا گرون تره؟؟؟در ضمن قیمت های آمازون زیاد مد نظر نیست!قیمت Retail های رسمی نینتندو مهمه!3ds معمولی هم الان ۴۰۰ تومنه!
به نظر من تنها مشکلی که این کنسول گرون از آب درمیاد کم طرفدار بودنشه تو ایران

نه اطلاعی نداشتم kevin جان منم همین و میگم دیگه
من از هر جا پرسیدم زیر 460-70 قیمت ندادن تهران هستم از توپخونه و dc هم قیمت گرفتم.شاید باز به خاطر دلاره
راستی علتش چیه ژاپن انقدر گرونتره همه چی؟

آخرین ویرایش:

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
نه اطلاعی نداشتم kevin جان منم همین و میگم دیگه
من از هر جا پرسیدم زیر 460-70 قیمت ندادن تهران هستم از توپخونه و dc هم قیمت گرفتم.شاید باز به خاطر دلاره
راستی علتش چیه ژاپن انقدر گرونتره همه چی؟
مسعود جان خواستی بگو فروشگاه معرفی کنم بهت!دلارم بهانه خوبیه ولی خوب کافی نیست واسه این همه اختلاف قیمت!
نمی دونم قضیه چیه ولی کلا ژاپن مثه انگلیس میمونه قیمت همه چی بالاس اونجا!

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
مسعود جان خواستی بگو فروشگاه معرفی کنم بهت!دلارم بهانه خوبیه ولی خوب کافی نیست واسه این همه اختلاف قیمت!
نمی دونم قضیه چیه ولی کلا ژاپن مثه انگلیس میمونه قیمت همه چی بالاس اونجا!
انگلیس مالیات بالاست. ولی نشنیدم قیمت ها تو ژاپن بالا باشه.
به هر حال قیمت تو ایران این طوریه.من میخواستم بخرم ولی چون بازی باحالی نداره به شک افتادم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقا دیروز بازار بودم یک دونه قرمز دیدم ریجن پال میگفت 620 منم دیدم گرونه گفتم چجوری در برم از دست فروشنده گفتم UC میخوام
فروشنده هم گفت چند روز دیگه میاریم
البته منم از اول قصدم UC بود
خدایی چه خبره 620 تومن ویتا 249 دلاری رو 550 میدن بعد این 199 دلاره 620 تومن
وای از دست این فروشنده ها

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
آقا دیروز بازار بودم یک دونه قرمز دیدم ریجن پال میگفت 620 منم دیدم گرونه گفتم چجوری در برم از دست فروشنده گفتم UC میخوام
فروشنده هم گفت چند روز دیگه میاریم
البته منم از اول قصدم UC بود
خدایی چه خبره 620 تومن ویتا 249 دلاری رو 550 میدن بعد این 199 دلاره 620 تومن
وای از دست این فروشنده ها
خب تازه اومده تو بازار
حدود یکی دو ماه دیگه قیمتاش بهتر میشه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان رنگ سفید این کنسول فقط برای ژاپنه یا uc هم رنگ سفید داره
من از سفیدش خیلی خوشم اومده

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اره من هم فکر کنم اورده ولی فقط پال هست اون هم 700 بدرد نمی خوره الان باید صبر کرد uc بیاد و قیمت ها هم ثابت و یکمی هم پایین بیاد

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
يدونه dc گذاشته بود تو ويترينش ٣٠٠ بود بهش گفتم چرا انقدر ارزون؟؟؟؟گفت خرابه:دى
سالمش هم ٧٠٠ بدو معموليش رو هم دي سي ٥٠٠ ميداد ولي هايپر هنوزم ٣٧٠ ميده

Sent from my iPad using Tapatalk HD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر