Nintendo eShop

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
Salam be hame.bacheha kasi bazi donkey kong wiiu ro dare?
Uc

- - -ویرایش - - -

Fahgat taviz!

بازی Donkey Kong Country: Tropical Freeze نصبت به Donkey Kong Country Returns چقدر تغییر کرده؟

انگار بازی Donkey Kong Country Returns روی شاپ wii u هم اومده اینجا خبرشو گذاشته

Video: Donkey Kong Country Returns...To Wii U - Wii U eShop News @ Nintendo Life

اینم نقد و بررسی Donkey Kong Country Returns

لینک

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ای شاپ مجانی نداره و اشانتیون هم نداره

نینتندو نمیدونم چرا تو این چیزا خسیسه حتی بازی ها 25 سال پیشم کلی پول تو کنسول مجازی میزاره کلی پول بابت میگیره حالا خوبه وضع wii u اینه حداقل با دادن امتیازات سعی میکرد یکمی تو فروش wii u کمکی کرده باشه

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
من کل ای شاپو ترکوندم دریغ از یه عنوان مجانی همه پولی حتی عنواین کلایسک نامردا چیزی به اسم بازی مجانی رو نمی دونن چی هست

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من کل ای شاپو ترکوندم دریغ از یه عنوان مجانی همه پولی حتی عنواین کلایسک نامردا چیزی به اسم بازی مجانی رو نمی دونن چی هست

تو شبکه و شاپ کنسولا دیگه بازیا رایگان زیاد هست که حتی آنلاین هم دارن مثل ps4 که 3 تا بازی خوب رایگان میده و ...... اما مثلا سر wii uیادمه نینتندو برای wii u دارا یه سورپرایز در نظر گرفت بازیا ds آورد تو شاپ و رایگان داد حدود 10 عنوان بود یک هفته بعد همونام پولی کرد من تعجب کردم حتی به خودتم گفتم مگه مجانی نبود گفتی برشون داشته

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
اقایون جدیدا سرعت دانلودم از نینتندو ایشاپ به طرز فجیعی اومده پایین :| یعنی قبلا خیلی قشنگ میتونستم دانلود کنم ولی نزدیک 3 هفتس نمیشه دانلود کرد رسما ! هی یا قطعی داره یا سرعت پایینه .
چی کار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر