*** مسابقات فیفا 12 آنلاین - مرداد ماه ***

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
ضمن تبریک به محمد رضا عزیز بابت قهرمانی باید بگم لیگ واقعا خوب و جذابی بود و دلیل جذابیتش هم دقیقا مهارت همه ی بچه ها تو بازی بود. از فرشاد عزیز و همه ی چه هایی که تو برگزاری مسابقات کمکش کردن هم تشکر میکنم و بهشون خسته نباشید میگم.

در ضمن به رتبه ی من نگاه نکنید:| هرکس با هر نتیجه ای منو برده حاظرم دوباره برای حفظ آبرو باهاش بازی کنم.b-)

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بازیهای جام حذفی به زودی استارت میخورد.از طریق لایو اطلاع رسانی می شود.پس لطفا اینجا فعلا سوال نپرسید تا وقتی که خودم شخصا اطلاع بدم.امکان داره بازیها فردا شروع بشه امکان هم داره از دهم استارت بخوره.کلا جام حذفی زیاد طول نمیکشه و بازیها رو فشرده میذارم تا زودی تموم بشه نهایتا در دو سه روز

ارادتمند

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
خواهشا کسانی که بازی غقب اوفتاده دارن تو جام حذفی حداقل تا فردا بعد از ظهر که میخواد دور بعدی جام حذفی برگذار بشه بازیشون رو انجام بدن و نتیجش رو به فرشاد اطلاع دهند...

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
برنامه بازیهای امشب:

بازیها به صورت تک حذفی برگذار می شود

Mehdi1367 2-3 Nato vampire>>>ساعت:23:00 - ناظر:NaTo vampire
Reza bigboss 0-3 Farshad19rodar>>>ساعت:23:30- ناظر:------
Belief ja - khelane >>>ساعت 23:30 - ناظر:NaTo vampire
yashar vamp 2-0 Imanax >>>ساعت:23:50 - ناظر:NaTo vampire

مابقی بازیها فردا شب

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بدلیل حضور نیافتن امیر 3.0 مسعود برنده میشه.چون خیلی صبر کردیم نیومد...
نمیشه بهراد جان ! من خودم شاهد بودم امیر روزی که باید بازیشون برگذار میشد حاضر بود اما مسعود گفت من امروز نمیتونم بندازینش فردا منم بازیشون رو انداختم روز بعد! دیگه اگه روز بعد امیر نتونسته بیاد بی انصافیه 3-0 بزنیم .پس چون این وضعیت پیش اومده من یه ساعت تا فردا اعلام میکنم که دقیق راس اون ساعت باید آنلاین باشند و بازی کنند در غیر این صورت 3-0 میشه.

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
نمیشه بهراد جان ! من خودم شاهد بودم امیر روزی که باید بازیشون برگذار میشد حاضر بود اما مسعود گفت من امروز نمیتونم بندازینش فردا منم بازیشون رو انداختم روز بعد! دیگه اگه روز بعد امیر نتونسته بیاد بی انصافیه 3-0 بزنیم .پس چون این وضعیت پیش اومده من یه ساعت تا فردا اعلام میکنم که دقیق راس اون ساعت باید آنلاین باشند و بازی کنند در غیر این صورت 3-0 میشه.
حرفه شما درست...بهتر این هست که یه ساعت تا قبل از ساعت 6 اینا اعلام کنید تا بازی که کردن بقیه بازی های دور بعد شبش برگذار شه تا پس فردا جمعش کنیم....

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
حرفه شما درست...بهتر این هست که یه ساعت تا قبل از ساعت 6 اینا اعلام کنید تا بازی که کردن بقیه بازی های دور بعد شبش برگذار شه تا پس فردا جمعش کنیم....

بهراد جان بازی کردیم و من بردم
خیلی خوبه که فرشاد هم برنامه بازی های امشب رو دیگه الانا بزاره که اونایی که انلاین هستند و همدیگرو می بینن تو لایو بازی هاشون رو بکنن
که دیگه تو بازی ای تاخیزی نیوفته

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
سلام
مثل اینکه 5 تیم حاضره تو این امار چند پست بالا دیدم
اگه میشه بازی من رو 10 یا 11 به بعد بزارید ممنون میشم
با سپاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر