*** مسابقات فیفا 12 آنلاین - مرداد ماه ***

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
من یه چیزی را میخواستم بگم که برای بچه ها شبهه ایجاد نشه.
من از بازی 11 به بعد،یعنی 9 تا بازی را نبودم.
به خاطر همین همه ی 9 تا بازی را 3-0 به نفع حریف زده است.البته کار درستی هم کرده است آقا فرشاد.(صرفا جهت اطلاع،که آبروم نره!)

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
ممد رضا داداش بهت تبریک میگم
فرشاد نتایجم رواینجا میگم اشتباه نشه
yashar vamp 5-0 blief ja
yashar vamp 2-0 i am alive
yashar vamp 3-1 sadeghpes

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
ضمن عرض تبریک قهرمانی به محمد رضا خان,آقا این نتایج نمیخواد بیاد؟اگرم بیاد متاسفانه من جدولو جمعه شب میفرستم.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
قهرمانی محمد رضا ( Hosein2011 ) رو تبریک میگم. خوشحالم که یکی از بچه های کلن O4A مقام نخست رو کسب کرد.
از فرشاد و بقیه مدیران لیگ هم بخاطر برگزاری مسابقات تشکر میکنم.
موفق باشید

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
خب بچه ها نتایج 3 دور آخر در پست اول قرار گرفت.فقط نتیجه بازی Amir crist-amirkms رو من ندارم.اونم به من اطلاع بدید تا عماد سریعا و با دقت جدول نهایی رو آبدیت کند.

و اما در مورد جوایز:

نفرات اول تا سوم جهت دریافت جوایز خود با اسپانسر بازیها ( HoR!ZoN) هماهنگی لازم را انجام دهند و کاملا بر طبق نظر اسپانسر جوایز خود را دریافت کنند.نفرات چهارم تا نهم هم تا پایان مسابقات حذفی منتظر باشند تا به همراه قهرمان جام حذفی جوایز از سوی اینجانب تقدیم شما عزیزان شود.البته نفرات چهارم تا نهم دقیقا مشخص نیست و منتظر جدول عماد باشید!!

دوستان بعد از یک ماه بالاخره بازیهای لیگ مرداد ماه تموم شد.واسه خود شخص من لیگ واقعا جذابی بود.هیجان بسیاری داشت استرس بالایی داشت و اینو در حین بازیها کاملا احساس می کردم.علت این موضوع سطح بالای بازیها و قدرت تمامی افراد شرکت کننده در ارائه یک بازی عالی در فیفا 12 بود.حال یک سوال از همه شما دارم.اگر علاقمند به لیگی دیگر (فیفا 13 ) با کیفیت بهتر و مناسب تر بودید دوست دارید روند بازیها چگونه باشد؟از مدیران لیگ راضی بودید؟کلا هر گونه نظری در این مورد دارید خوشحال میشم در تایپک بگید تا مسئول بعدی مسابقات هر کی که باشد بازیها را با کیفیت بهتری برگذار کند.

ارادتمند همگی
:x

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود .................... Champion HOSEIN2011

کسب مقام قهرمانی رو به محمد رضا جان تبریک میگم که واقعا لایق بود.

به فرشاد عزیز هم باید خسته نباشید بگم که واقعا با این همه دردسر این دوره رو به پایان رسوند.

و در پایان باید بگم مرگ بر Manchester City :-&

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
از همینجا نه جای دیگه به همه دوستان خسته نباشید میگم علی الخصوص (اگه درست نوشته باشم) خسته نباشید و تشکر گرمی به مدیران عزیز
ضمنا تبریک میگم به اقا محمد رضا برنده جام
موفق سربلند باشید

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
با عرض سلام و درود و خسته نباشی خدمت تمام دوستان
این لیگ نیز به پایان رسید و جدول را تنظیم کردم و خدمت فرشاد خان فرستادم تا قرار دهد.
جا داره از همه اگر کمی و کاستی در بخش گرافیک و لوگو مسابقات و جدول بود عذر خواهی کنم و بنده رو عفو بفرمایید و نظرات و پیشنهاد های خود را در مورد لوگو بفرمایید تا آن ها را با هم رفع کنیم که در لیگ جدید FIFA13 بهترین لوگو قرار داده شود.نظرات خود را پ.خ بفرمایید که در تاپیک اسپم نشود.
همچنین از دوستان تشکر میشود که من را تحمل کردند و مشکلاتم را به بزرگی خودشان بخشیدند.
بنده در حال ساخت ویدئو نمیدونم اسمش چیه پس نمایش یا هر چیز دیگری در مورد لیگ هستم که چیز جالبی از آب در خواهد آمد ولی قول نمیدم که حتما ولی بزودی روی سایت قرار میگیرد انشا... .(ایده جالبیست)
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه بگم فقط برد و باخت مهم نیست,مهم اینست که شاد باشی و از بازی لذت ببری چون بازی میکنی که سرگرم شوی

خیلی سپاسگزارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر