اخبار و حواشي مرتبط با Wii U و نينتندو

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,519
efkfji0vlo3y3e3jp217.jpg
عکس خودته؟

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
جدیدترین اپدیت Wii U عرضه خواهد شد.
Wii U Receives First Software Update in Years
پ.ن:
Wii U :
View attachment 196954

مثل این که آپدیت برای پچ کردن homebrew ها نبوده :D صرفا SSL مرورگر کنسول رو به روز کرده.
باز همینم جای شکر داره. من خیلی دلم میخواست MiiVerse برم پست بذارم اون دوران، به خاطر مشغله نتونستم و آخر هم بستن کامیونیتی رو... حیف :D دمشون گرم حداقل آرشیو کردن پست اون همه پلیر رو... :

Archiverse

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
زده به سرم یه دستگاه از نینتندو برای اولین بار بگیرم. با پیشنهاد دوستان تو تلگرام wii u بهترین انتخاب برای بنده است. اما این دستگاه خیلی سخت گیر میاد اگر گیر بیاد اشل قیمتیش چند هست؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,387
زده به سرم یه دستگاه از نینتندو برای اولین بار بگیرم. با پیشنهاد دوستان تو تلگرام wii u بهترین انتخاب برای بنده است. اما این دستگاه خیلی سخت گیر میاد اگر گیر بیاد اشل قیمتیش چند هست؟
اونا دوست نبودن دشمن بودن.

• Smile
  • Like
Reactions: Mahdi_01 and x23are

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
240
:D :D
دلیل؟؟

چون من قصد تهیه wii داشتم گفتند اگر wii u بگیری بهتره
Wii u یه سری بازیای جدیدتر داره و از وی قوی تر هست و بازیای وی و گیم کیوب رو هم اجرا میکنه در کل اره از وی بهتر هست ولی خوب اگه تا ۴ تومن پیدا کردی ارزش داره ارزش که یعنی ۴ تومنم زیادیشه ولی چون کمیابه تا ۴ تومن توجیح پیدا میکنه ولی قیمت بالاتر نه چون بالای ۴ تومن یه چیزی هم بزار روش سوئیچ لایت بگیر یا سوئیچ معمولی

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,387
:D :D
دلیل؟؟

چون من قصد تهیه wii داشتم گفتند اگر wii u بگیری بهتره
مگه اینکه قیمتشون خیلی کم باشه یا اینکه علاقه به عتیقه جمع کردن داشته باشی.

وگرنه تنها گزینه سوییچ هست که مدل های مختلفش هم گیر میاد بسته به بودجه.

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
مگه اینکه قیمتشون خیلی کم باشه یا اینکه علاقه به عتیقه جمع کردن داشته باشی.

وگرنه تنها گزینه سوییچ هست که مدل های مختلفش هم گیر میاد بسته به بودجه.
Wii u یه سری بازیای جدیدتر داره و از وی قوی تر هست و بازیای وی و گیم کیوب رو هم اجرا میکنه در کل اره از وی بهتر هست ولی خوب اگه تا ۴ تومن پیدا کردی ارزش داره ارزش که یعنی ۴ تومنم زیادیشه ولی چون کمیابه تا ۴ تومن توجیح پیدا میکنه ولی قیمت بالاتر نه چون بالای ۴ تومن یه چیزی هم بزار روش سوئیچ لایت بگیر یا سوئیچ معمولی
نه من سوییچ رو ک میدونم خوب هست اما اینارو بخاطر نانچاک و ویژگی های خاص خودشون میخواستم بگیرم.

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
240
نه من سوییچ رو ک میدونم خوب هست اما اینارو بخاطر نانچاک و ویژگی های خاص خودشون میخواستم بگیرم.
با قیمت مناسب بگیر ارزش داره مخصوصا با خانواده و دوستان کلی بازی خفن داره که اصن تایم رو موقع باری کردن متوجه نمیشی

• Like
Reactions: x23are

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر