اخبار و حواشي مرتبط با Wii U و نينتندو

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
nintendo-mobile-app-recovery-3ds-7.jpg

این چیه؟ برای اجرای بازی های ۳ دی اس روی Wii U هستش؟

• Like
Reactions: xbox*360

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
دیدم کسی در مورد این باندل چیزی نگفته بود :| :d

Humble Nindie Bundle

باندل این هفته هامبل باندل مربوط میشه به کنسول های نینتندو.(فقط اینکه بازی های باندل ریجن لاک هستن :| فقط برای دستگاه های آمریکایی فعال میشن ، خود هامبل باندل گفته بود کهخیلی سعی کردن باندل جهانی و کلا ریجن فری باشه ولی امکانش نبوده،بخاطر سیاست های فعلی نینتندو در مورد ریجن لاک)

$1 :

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition - Wii U
Woah Dave! - 3DS
Mighty Switch Force! - 3DS

BTA - $9.22 :

The Fall - Wii U
OlliOlli - Wii U and 3DS
Moon chronicles Episode 1 - 3DS

$10 :

Stealth Inc 2 - Wii U
SteamWorld Dig - Wii U and 3DS

*در مورد قیمت BTA و اینکه چرا انقدر اختلافش با آخرین tier کمه :d توی هامبل باندل ها BTA با یه فیمت پایی نشروع میشه و همینطور که مردم باندل های بیشتر میخرن قیمت BTA میره بالا،قیمت اولیه bta برای این باندل 3-4 دلار بود فکر کنم)

در مورد خود HumbleBundle،یه گروه هستن بصورت هفته ای باندل های مختلف (1 باندل اصلی که 2 هفته یک بار عوض میشه و چند تا باندل هفته ای،اکثرا باندل بازی های استیم و pc،باندل کتاب و بازی های موبایل) روی سایتشون با قیمت های پایین میزارن،هدف این سایت و گروه کمک به خیریه های مختلف هست.

• Like

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
HiddenTriforce.com

A fan of our site, only identified as an employee of GameStop, has provided The Hidden Triforce with information, albeit still a rumor at this time, that is sure to get any Legend of Zelda fan excited for the upcoming conference.To reiterate, the following information is in no way confirmed and should only be treated as a rumor until we can validate the facts. These details were allegedly discussed within a casual conversation between the GameStop employees and the store’s Nintendo representative

یکسری اطلاعات (در واقع شایعه هست به نظرم) از یکی از طرفدارهای سایت hiddentriforce.com که کارمند gamestop هم هست بدست آمده است , که بدین شرح می باشد :

این یکسری اطلاعات از Legend Of Zelda ی Wii U

• [*=left]Zelda Wii U, while previously pushed from the E3 event list will still make some kind of an appearance. Official art and a trailer will be shown. Nintendo changed their mind as in attempt to sustain momentum for their Wii U console
    [*=left].
    [*=left]Zelda Wii U will work with several different Amiibo models. Using an Amiibo will provide Link with a daily item that he can use. For instance, Link can be given a fairy or a potion-like power-up. This ability can only be used once a day
    [*=left].
    [*=left]Zelda Wii U will support both the GamePad and the Wii U Pro Controller
    [*=left].
    [*=left]There will be a form of fast travel within the game. The overworld is so large that riding a horse or walking simply is not feasible later in the game. While Epona has been shown to avoid obstacles on her own, fans would quickly grow weary of sitting around waiting. Nintendo wants to avoid complaints similar to the sailing in The Wind Waker
    [*=left].
    [*=left]Ganondorf/Ganon will not be the main villain. Similar to Skyward Sword, there will be some kind of connection to the game’s main lore, but a new foe will appear
    [*=left].
    [*=left]The Wii U GamePad controller will allow gamers to scan the environment and to take notes to be referenced later
    [*=left].
    [*=left]The game will feature a lot of “darker” themes, similar to what we saw in Majora’s Mask. NPC will have a more icons role than some of the recent titles. There will be more of an emotional connection
    [*=left].
    [*=left]While not surprising, the game will have different sets of overworld enemies for night and day times
    [*=left].
    [*=left]Zelda Wii U will feature Gorons. Zoras have not been seen yet, but there will be at least 2 new “races”.

یکسری اطلاعات دیگر از رابطه با بازیهای دیگری که در E3 نینتندو معرفی میشودند

• [*=left]Nintendo will reveal a new Mario title. There have been some murmurings revolving around a return to Isle Delfino for a Mario Sunshine 2.
    [*=left]
    [*=left]A new Metroid game will be revealed for the Wii U.
    [*=left]
    [*=left]The already confirmed Star Fox game will include both space and land sequences. It will also have online multiplayer, in a game style similar to Star Fox 64 battle mode.

Zelda Wii U and Nintendo E3 2015 Rumors

آخرین ویرایش:

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
حضور زلدای جدید برای Wii U به هر نحوی که باشه فوق العادست حتی اگه در حد یه تیزر کوتاه باشه.
الان خیلی شایعه از شرایط زلدای جدید بیرون اومده امیدوارم نینتندو بیاد و نشون بده که همچنان بازی برای Wii U در حال آماده سازیه.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
حضور زلدای جدید برای Wii U به هر نحوی که باشه فوق العادست حتی اگه در حد یه تیزر کوتاه باشه.
الان خیلی شایعه از شرایط زلدای جدید بیرون اومده امیدوارم نینتندو بیاد و نشون بده که همچنان بازی برای Wii U در حال آماده سازیه.

nintendo-wii-u-review-16.jpg

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,221
دیدم کسی در مورد این باندل چیزی نگفته بود :| :d

Humble Nindie Bundle

باندل این هفته هامبل باندل مربوط میشه به کنسول های نینتندو.(فقط اینکه بازی های باندل ریجن لاک هستن :| فقط برای دستگاه های آمریکایی فعال میشن ، خود هامبل باندل گفته بود کهخیلی سعی کردن باندل جهانی و کلا ریجن فری باشه ولی امکانش نبوده،بخاطر سیاست های فعلی نینتندو در مورد ریجن لاک)

$1 :

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition - Wii U
Woah Dave! - 3DS
Mighty Switch Force! - 3DS

BTA - $9.22 :

The Fall - Wii U
OlliOlli - Wii U and 3DS
Moon chronicles Episode 1 - 3DS

$10 :

Stealth Inc 2 - Wii U
SteamWorld Dig - Wii U and 3DS

*در مورد قیمت BTA و اینکه چرا انقدر اختلافش با آخرین tier کمه :d توی هامبل باندل ها BTA با یه فیمت پایی نشروع میشه و همینطور که مردم باندل های بیشتر میخرن قیمت BTA میره بالا،قیمت اولیه bta برای این باندل 3-4 دلار بود فکر کنم)

در مورد خود HumbleBundle،یه گروه هستن بصورت هفته ای باندل های مختلف (1 باندل اصلی که 2 هفته یک بار عوض میشه و چند تا باندل هفته ای،اکثرا باندل بازی های استیم و pc،باندل کتاب و بازی های موبایل) روی سایتشون با قیمت های پایین میزارن،هدف این سایت و گروه کمک به خیریه های مختلف هست.
ماشالله علی همه جا فعالی ها :D
تازه این باندل رو دیدم اومدم اینجا بزارمش دیدم گذاشتیی... ماشالله :D

• Like

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
سلام
از همه دوستان این قسمت عذرخواهی میکنم
یه راهنمایی میخوام
کسی میدونه تنظیمات اینترنت wii u باید چی باشه؟
من الان مدت هاست نمیتونم به eShop وصل شم
مرورگر کار میکنه و بازی ها هم آپدیت میشن و آنلاین
ولی شاپ بالا نمیاد
خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه
ممنون

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلاماز همه دوستان این قسمت عذرخواهی میکنمیه راهنمایی میخوامکسی میدونه تنظیمات اینترنت wii u باید چی باشه؟من الان مدت هاست نمیتونم به eShop وصل شممرورگر کار میکنه و بازی ها هم آپدیت میشن و آنلاینولی شاپ بالا نمیادخواهش میکنم یکی راهنمایی کنهممنون
سلامبهتر بود در بخش مربوط به پرسش و پاسخ میپرسیدطبق آموزش زیر شاید بهتر بشه براتونHow to Manually Enter DNS Settings | Nintendo Support

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

كاش احسان بود الان يه تاپيك ختم ميگرفت

مرد بزرگی بود

وقتی خبر شنیدم خیلی خیلی خلی ناراحت شدم :(

دلم شکست - پژمرده شدم - احساس تنهایی کردم :((

واقعا حیف شد

عمرشو . سلامتیشو - وقتشو - حقوقشو و ..... پا نینتندو گذاشت سر WII U خیلی آزار دید و تحت فشار بود حتی با اینکه مریض بود عمل کرده بود اما بخاطر وجدان کاریش بخاطر ما فن ها نینتندو سپا وایساد و درد کشید و سر کار فوت شد

ازش بخاطر همه چی ممنونم

خیلی دوستش داشتم و دارم

WII و ..... کار این مرد بود

کارکترا مورد علاقم دست ایواتا بود

چی میتونم بگم؟؟!!! فقط غیر از اینکه جونشو عمرشو برای ما گذاشت و رفت :(

iwata6.jpg

لینک

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر