1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

WORLD OF TANKS [ پست اول خوانده شود ]

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط Poorya_2, ‏Jun 21, 2012.

1. کاربر سایت

امروز بازی آپدیت شد تا ساعت 10:30 سرور ها خاموش بودن

ANAMORPH این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

نام:
    مرتضی
    آپدیت جدید حجمش چقدره ؟

3. کاربر سایت

268+136+(184clinet-HD)

4. کاربر سایت

چند سال پیش که راحت میشد maus رو با مهمات معمولی پن کنی کلا خیلی تانک مزخرفی بود ولی الان که بازی میکنم maus خودشو و کلشو یکم زاویه میده لامصب حتی با مهمات گلدی هم پن نمیشه
    اونجوری که فایده نداره چند سال وقت میزاری یک IS7 میگیری بعد یکهو مشخصات تانک ها عوض میشه.

5. کاربر سایت

شما هر چند سال یک لاین رو تموم میکنید ؟
    عجب اسطوره هایی تو نازی سنتر پیدا میشه

Tiger1939 این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

البته قبول دارم
    البته قبول دارم که این بازی موقعی که بدون پرمیوم بازی کنی مخصوصا از تیر 8 به بالا صبر ایوب می خواد ولی دیگه به سال هم نباید بکشه چه برسه به چند سال:) البته باهات موافقم که آدم زمان میزاره میرسه به یه تانکی و بعد نرفش میکنن ناراحت میشه ولی چه میشه کرد ، کلا اگه تو این بازی نخواین پول خرج کنین هرچقدرم که عاشق بازی باشین بالاخره از یه جا ول میدین:D

برای اینکه بازی هم براتون خسته کننده نشه نباید فقط توی یک لاین حرکت کنین ، باید چند لاین رو همزمان برین جلو ، مثلا من الان آرتی امریکا ، هوی انگلیس ، هوی آمریکا ، مدیوم چک ، تی دی انگلیس و به تازگی لاین هوی های آلمان رو دارم با هم میرم جلو و الان توی لول 7 و 8 شون هستم ، ولی خوب همونطور که گفتم برای اینکه نهایت لذت رو از بازی ببرین باید سر کیسه رو شل کرد:-s

mahyarxbox این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

دقیقا همینطوره،من الان خودم حدودای 3یا4 سال هست که بازی میکنم(البته الان دگ خیلی کم)هر تانکی که خوشم بیاد چه تیر 1 باشه چه 10 میرم بگیرمش و واقعا میگم اینجوری بازی لذت بخشه،بخواید سریع به تیر 10 برسید آدم دل زده میشه از بازی.بخاطر همین هست که من با حدود 9K بتل هنوز تیر 10 نگرفتم چون سعی میکنم همه لاین هارو امتحان کنم

8. کاربر سایت

سلام
    آقا یه سوال! جریان این رنک بتل چیه که 5 ام فعال میشه؟ یه جوانمرد توضیح بده.

9. کاربر سایت

من دو سه سال طول کشید یک خط رو تا اخرش رفتیم، مگه هفته ای چند ساعت بازی میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    احتمالا شما یا اکانت پریمیوم دارید یا تانک های پریمیوم دارید اخه تیر 9 و 10 کلی هزینه داره و نمیتونی با هاشون 6 میلیون پول جمع کنی و همین پول جمع کردن تو این بازی خودش یک مکافاتیه

10. کاربر سایت

من 3تا تیر 4 دارم اضافه
    با اونا پول جمع میکنم
    سخته اما صبر می خواد

11. کاربر سایت

بهترین تانک از نظر من KV-85 با اون گان قوی که داره هر بتل 5-10 ک سود خالص بدست میارم البته نظر من به KV-85 بعضی دیگه با تانک های دیگه پول در میارن

12. کاربر سایت

تانک t34 تیر5روسیه مدیوم فرزی هست
    ی گان داره هر 1 ثانیه حدود 90تا میزد فک کنم
    هر دست 15ک حداقل سود میاره
    البته اگه بعد اپدیت تغییری کرده اطلاع ندارم

13. کاربر سایت

نام:
    بابک
    سلام دو تا مطلب یکی تانک پیشنهادیتون بعد از t34 آمریکا چیه ؟
    دوم یه چند تا فحش که خارجی ها روش حساسا تو پی وی برام بفرستید . چون در مورد فحش های خانوادگی که بهشون میدم خیلی منطقی برخورد می کنن . نه انگار که اصلا چیزی بهشون گفته باشم.

14. کاربر سایت

سلام
    آقا این رنک بتل امروز فعال شده انگار ، دوستان کسی ازش سر در نیاورده ما رو هم روشن کنه؟

15. کاربر سایت

شروع نشده تموم شد که(wtf) ؟؟؟؟؟
    نوشته season ended

این صفحه را به اشتراک بگذارید