راهنماي كامل بازي ها

dotsis

کاربر سایت
Apr 19, 2013
67
سلام.این بازی MaxPayn3 اون قسمت که قایق خراب شده وعدی تیر اندازی می کنند هر چه قدر اون ها رو میکشم به یک باره قایق منفجر میشه الان ۵ ماه که این جا گیر کرده ام تو رو خدا کمک کنید چند تا عکس از بازی گرفته ام
دانلود Max Payne3 2014 jpg

تو رو به خدا یکی ما رو کمک کنه

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
شما باید بگید کدوم قسمتش دقیقا برادر
اگه احتمالا قسمت رودخونه اس یکم بد قلقه اما حوصله به خرج بدید میاد دستتون
اگرم جای دیگه ایه یا توضیح بدید یا عکسشو بذارید
سپاس

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
شما باید بگید کدوم قسمتش دقیقا برادر
اگه احتمالا قسمت رودخونه اس یکم بد قلقه اما حوصله به خرج بدید میاد دستتون
اگرم جای دیگه ایه یا توضیح بدید یا عکسشو بذارید
سپاس
یه باغه که در میله ای داره و دوتا تله رو زمینه که برق میگیرن و بعد تله ها پل شکسته و روبرو پل یه جا کلیدی بزرگه...
فکر کنم هرچی اونجا بود گفتم.نمیدونمم چطوری عکس بزارم؟

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
یه باغه که در میله ای داره و دوتا تله رو زمینه که برق میگیرن و بعد تله ها پل شکسته و روبرو پل یه جا کلیدی بزرگه...
فکر کنم هرچی اونجا بود گفتم.نمیدونمم چطوری عکس بزارم؟

آها متوجه شدم کجا رو میگید
اونجا صبر کنید تا تله برقش قطع شه بعد سریع برید تا لبه پل
اگه دقت کنید دور تا دور سوراخ کلید چراغ وجود داره فک کنم 6 تا
سریع batrange پرت کنید سمتشون
عجله نکنید دو تا دوتا بزنید و برید عقب تا باز برق نگیردتون با تله ها
3 بار که اینکارو انجام بدید پله میافته پائین و رد میشید
ببخشید که دیر ج دادم برادر

mojtaba76

کاربر سایت
Jun 2, 2014
13
نام
mojtaba
بازی football manager 2014 رو دانلود کردم.2 تا پارت بود ولی تو هر کدومش یه ایکون بود که از هر کدوم میرم توش اجرا میشه! بعد وسطای بازی میاد بیرون!! (ارور میده work close. بازی رو میبنده!!)

کسی میدونه چجوری این 2 تا پارت رو یکی کنم و بازی درست اجرا شه!؟؟

mojtaba76

کاربر سایت
Jun 2, 2014
13
نام
mojtaba
سلام دوستان..ممنون میشم کمک کنید..در قسمت 20 مرحله ای بازی Stronghold Crusader Extreme چرا بعد از ساخت دیوار و قلعه هرکاری میکنم نیروهام اجازه بالارفتن از قلعه رو پیدا نمیکنن و وقتی میخوام اونارو بفرستم روی قلعه علامت ضربدر ممانعت نشون داده میشه؟؟ روی همه نوع از انواع قلعه ها هم امتحان کردم ولی روی هیچ کدومشون اجازه داده نمیشه و علامت ضربدر میاد!!! لطفا کمک کنید

باید واسش پله بزاری تا راهش باز شه!!

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
بازی football manager 2014 رو دانلود کردم.2 تا پارت بود ولی تو هر کدومش یه ایکون بود که از هر کدوم میرم توش اجرا میشه! بعد وسطای بازی میاد بیرون!! (ارور میده work close. بازی رو میبنده!!)

کسی میدونه چجوری این 2 تا پارت رو یکی کنم و بازی درست اجرا شه!؟؟

اگه بازی اجرا شده که خوب پارت ها کامل اکسترکت شدند چون معمولا از سایت ها که چند پارت رو دانلود می کنی روی یه فایل که اکسترکت فایل می زنی همه فایل ها اکسترکت می شند و فرقی نداره بازی بصورت setup باشه یا از پیش نصب شده این مشکل که گفتی یا مربوط به سیستمته یا فایلی دانلود کردی خراب بوده یا کرک مشکل داشته درایور های کارت گرافیکتو چک کن بروز باشند و اون تول هایی که بازی ها نیاز دارند نصب شده باشند اگه دیدی مشکل حل نشد مربوط به بازیه و باید از جای معتبر دانلود کنی

mojtaba76

کاربر سایت
Jun 2, 2014
13
نام
mojtaba
اگه بازی اجرا شده که خوب پارت ها کامل اکسترکت شدند چون معمولا از سایت ها که چند پارت رو دانلود می کنی روی یه فایل که اکسترکت فایل می زنی همه فایل ها اکسترکت می شند و فرقی نداره بازی بصورت setup باشه یا از پیش نصب شده این مشکل که گفتی یا مربوط به سیستمته یا فایلی دانلود کردی خراب بوده یا کرک مشکل داشته درایور های کارت گرافیکتو چک کن بروز باشند و اون تول هایی که بازی ها نیاز دارند نصب شده باشند اگه دیدی مشکل حل نشد مربوط به بازیه و باید از جای معتبر دانلود کنی

مرسی ولی درست نشد اگه یه football manager دیگه خوب سراغ دارید بگید اگه فارسی شد که دیگه بهتر!!! ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر