راهنماي كامل بازي ها

omegax

کاربر سایت
Sep 24, 2006
21
هر جایی از بازی گیر کردی بیا اینجا بگو یا خودم یا یکی از بچه برات میگه چیکار کن

من تو اسپلينتر 3 ژاپن گير كردم همه كارهارو كردم ميكروفونها و همه را كشتم ابجكت بغل ماشينها مونده ميدونم بايد پلاكهارواسكن كنم ولي هر چي پشت و بغل ماشين ميرم ودوربينامو عوض ميكنم نميشه
:( :confused: :-"
ديگه ميخوام قيدشو بزنم اگه ميتونيد راهنمايي كنيد دستگاهمم ps2

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
من تو اسپلينتر 3 ژاپن گير كردم همه كارهارو كردم ميكروفونها و همه را كشتم ابجكت بغل ماشينها مونده ميدونم بايد پلاكهارواسكن كنم ولي هر چي پشت و بغل ماشين ميرم ودوربينامو عوض ميكنم نميشه
شما یکبار مرحله رو از اول برو ;) کامل و مو به مو همه جا رو بگرد اصلا به فکر درصدر اخر بازی نباش:) مطمئن باش بازی رو بدون مشکل رد میکنی چون اون مرحلش اصلا سخت نیست!!

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام

اول مرحله وقتي ماشينها رو ديدي دكمه ي f1 رو ميزني و ميري روي پلاك پشت اولين ماشين خودش به طور خودكار اسكن مي كنه

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
يك سوال كوچولو

سلام
آقا راهنماي راز داوينچي فارسي چي شد؟
آخه يكي گفته بود رهيافت كامل بازي به طور كامل روي سايت قرار ميگيره
البته الان من مرحله 5 ام. فعلا مشكلي ندارم فقط مي خواستم سوال كنم

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام من راهنمای کامل شاهزاده فارس2 wariror within رو می خوام لطفا فارسی باشه
متشکرم

شما کجا بازی گیر کردید بگید تا مشکاتون حل بشه !
در مورد THE DAVINCE CODE هم هر جای بازی مشکل داشتید مشکل ور بگید تا کمکتون کنم !

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام من در شاهزاده فارس 2 در اون قسمت گیر کردم که باید با اون غولی که کلاغ هست مبارزه کنم
لطفا کاملا بفرمایید که چگونه اون رو از بین ببرم
متشکرم

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام من در شاهزاده فارس 2 در اون قسمت گیر کردم که باید با اون غولی که کلاغ هست مبارزه کنم
لطفا کاملا بفرمایید که چگونه اون رو از بین ببرم
متشکرم
اونجا که اسونه ولی باید کمی سریع باشی شما باید با استفاده از دکمه E و چپ کلیک بهش ضربه بزنی و در موقع لازم هم باراست کلیک گارد بگیری و دفاع کنی در کل باید سریع باشی !
بعد از اینکه چند ضربه بشه زدی فرار میکنه و میره بالا سرت و جاشو عوض میکنه حالا شما باید برید دنبالش !
از همون جائی که وارد میدون جنگ شدی دقیقا سمت راستت یه سکو هست با استفاده از راست کلیک روی دیوار راه برو و بپر روی سکو .بالای سکو که رسیدی دوباره روی دیوار راه برو و در همون لحظه space رو بزن تا روی سکو بلای سرت بپری و بعد هم روی دیوار راه میری و میپری ستون رو میگیری و ...;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر