راهنماي كامل بازي ها

iran_11

کاربر سایت
Jul 12, 2006
6
splinter cell 3

من در مرحله ی 6 آن که در اردوگاهی مخفی در یکی از جنگل های japon است گیر کرده ام همان جایی که یک چیزی شبیه حوض داره وما می رویم در آن مخفی می شویم و سربازی که از کنار آن رد میشود را می گیریم و در آن خفه می کنیم.:((

HMSG-POST

کاربر سایت
Jul 14, 2006
6
بابا اینقدر شلوغش نکنید
حداقل نصف اینترنت تکرار مطالب قبلیه و نکته مهم اینجاست که دسترسی به سوژه مورد نظر آسون بشه
و از راه انداز این تاپیک میخوام که به کارشون ادامه بدن در ضمن باید یاد آور بشم که این تاپیک متعلق به راهنمای بازیهاست نه نقد وتحلیل دزدی اینترنتی و ...

با تشکر

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
sسلام

با عضر خواهی از همگی من دیگه در سایت بازیسنتر فعالیتم خیلی خیلی کم شده و شاید یه مدت دیگه قطعش کنم در این تاپیک هم که دیگه اصلا فعالیت ندارم و نمیتونم راهنمای هیچ بازی ای رو بزارم شرمنده
موفق باشیم

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
باسلام

خیلی خیلی ممنون میشم اگردرموردبازیquake4 منوراهنمایی کنید.به مرحله ای رسیدم که دریک سالن دربسته هیولاهای پرنده ازشکافهای نزدیک به سقف بیرون می آن واصلا"نمی تونم اونهاروبکشم واونها منومیکشن.لطفا"راهنمایی کنید.باتشکر.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط m_nikakhtar:
خیلی خیلی ممنون میشم اگردرموردبازیquake4 منوراهنمایی کنید.به مرحله ای رسیدم که دریک سالن دربسته هیولاهای پرنده ازشکافهای نزدیک به سقف بیرون می آن واصلا"نمی تونم اونهاروبکشم واونها منومیکشن.لطفا"راهنمایی کنید.باتشکر.
لطف میکنی یه عکس بزاری!!!
کلا این طور بازیها (doom - prey - quake - ... ) محیط هاشون خیلی شبیه به همه!! و ادم فراموش میکنه;)
ولی کلا quake 4 زیاد هم سخت نیست راحت میشه بازیش کرد من که مشکلی نداشتم!!

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اگه توي كشتن موجودات گير ميكني تنها كاري كه ميتوني بكني استفاده از چيته كه من يكي ازش خوشم نمياد
crt+alt+كنسول رو بزن بعد اونجا بنويس god

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط m_unknown_r:
اگه توي كشتن موجودات گير ميكني تنها كاري كه ميتوني بكني استفاده از چيته كه من يكي ازش خوشم نمياد
crt+alt+كنسول رو بزن بعد اونجا بنويس god
:eek::eek:
محمد رضا تو دیگه چرا درسته یکم سخت میشه ولی غیرقابل بازی کردن هم نیست;)

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من كه نگفتم از رمز استفاده كردم واسه ي اون دوستمون نوشتم
m_nikakhtar
اين رمزم از دوم 3 يادمه.مثلا من fps بازما اونوقت از رمرز استفاده كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
خدایا شورش رو در اوردن مدیر ها
مگه این مبحث ، مبحث راهنمای بازیها نیست؟
مگه برای مشکل تاپیک ایجاد نمی کنن؟
پس چرا تاپیک منو زرتی پاک کردن:mad:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر