تا چقدر حاضرید برای wii u پول دهید

تا چقدر حاضرید برای wii u پول دهید

• بالای 500 هزارتومان

رای‌ها: 84 27.1%
  • کمتر 500 هزارتومان

رای‌ها: 122 39.4%
  • ارزش خرید ندارد

رای‌ها: 104 33.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    310

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
2 تومن . :)) آخه در آستانه ی عرضه ی کنسول های نسل بعد ، این چیه؟؟!!! اینو باید زمان وی می داد بیرون .
باز یکی اومد ترول کرد شما می دونی اصلا قدرتش چقدره الکی حرف می زنید دستگاه باید خیلی قدرتمند باشه که داره می تونه یک تصویر رو به گیم پد و یکی رو به تلویزیون بفرسته اون تصویر 3d
تازه باز هم باید تصویر بگیره نسل بعدتون هم که معلوم شد چی هست

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
دوستان فقط بازی کردن رو تو گرافیک می بینند . گیم پلی و نو آوری براشون مطرح نیست یه نگاه به بازیهای : 3ds - ds lite - wii و .... بندازید ببینید که نوآوری و گیم پلی چیکار میکنه

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
2 تومن . :)) آخه در آستانه ی عرضه ی کنسول های نسل بعد ، این چیه؟؟!!! اینو باید زمان وی می داد بیرون .
خب اونوقت وی رو زمان چی میداد بیرون؟:))

دوستان فقط بازی کردن رو تو گرافیک می بینند . گیم پلی و نو آوری براشون مطرح نیست یه نگاه به بازیهای : 3ds - ds lite - wii و .... بندازید ببینید که نوآوری و گیم پلی چیکار میکنه
الان 90 درصد عزیزان ترولی که مطمئنم یکبار هم تجربه بازی با کنسول های اخیر نینتندو رو نداشتن ذهنیتشون اینه که کنسول های نینتندو چون از لحاظ صفحه لمسی و شکل تبلت مانند دسته با اسمارت فون ها و تبلتها شباهت دارن پس بازی هاشونم یکیه! فکر میکنن مثل بازی های آیفون و آیپد چرت و کاژوال محضه! در حالی که همه میدونیم هنر نینتندو همین عجین کردن تکنولوژی های جدید با بازی های اصیل و هاردکور خودش و سایر بازیسازهاست (حالا در کنارش به بخش کاژوال هم بها میده)
ولی در کنار این نوآوری های نینتندو که خودم خیلی باهاش حال میکنم، هیچوقت تجربه کنترلر های سنتی (دسته ها!) رو نمیتونم کنار بذارم که جاشون همیشه محفوظه

آخرین ویرایش:

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
خب اونوقت وی رو زمان چی میداد بیرون؟:))

الان 90 درصد عزیزان ترولی که مطمئنم یکبار هم تجربه بازی با کنسول های اخیر نینتندو رو نداشتن ذهنیتشون اینه که کنسول های نینتندو چون از لحاظ صفحه لمسی و شکل تبلت مانند دسته با اسمارت فون ها و تبلتها شباهت دارن پس بازی هاشونم یکیه! فکر میکنن مثل بازی های آیفون و آیپد چرت و کاژوال محضه! در حالی که همه میدونیم هنر نینتندو همین عجین کردن تکنولوژی های جدید با بازی های اصیل و هاردکور خودش و سایر بازیسازهاست (حالا در کنارش به بخش کاژوال هم بها میده)
ولی در کنار این نوآوری های نینتندو که خودم خیلی باهاش حال میکنم، هیچوقت تجربه کنترلر های سنتی (دسته ها!) رو نمیتونم کنار بذارم که جاشون همیشه محفوظه
پسر داییم 3ds داره و با 3ds اون خیلی بازی میکنم
اما به هیچ وجه قابل مقایسه با کنسول های دستی سونی نیست

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,165
نام
Matthew
این کنسول خیلی تبلیغ شده ولی چرا همه ی بازی هایی که براش اومده انقدر بد سایت ها بهش نمره می دند ؟

آدم نا امید میشه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
نداریه:((
500-600 بیشتر ندارم که مطمئنم قیمتش 2 برابر اینه:(

ولی دوس دارم بخرم 8->

---------- نوشته در 07:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:50 PM ارسال شده بود ----------

این کنسول خیلی تبلیغ شده ولی چرا همه ی بازی هایی که براش اومده انقدر بد سایت ها بهش نمره می دند ؟

آدم نا امید میشه

Ninja Gaiden 3 اینجوری شده
که اون هم آشغاله خو:D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
قیمت نسخه عادی 300دلاره؟

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
بله 300 دلار هست

---------- نوشته در 07:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:56 PM ارسال شده بود ----------

آدم نا امید میشه

هنوز خودش نیومده چطوری بازی هاش اومده

---------- نوشته در 07:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:56 PM ارسال شده بود ----------

پسر داییم 3ds داره و با 3ds اون خیلی بازی میکنم
اما به هیچ وجه قابل مقایسه با کنسول های دستی سونی نیست
الان همه ی کسایی که ویتا دارن می نالن از این که چرا بازی ها درست و حسابی نداره ولی 3ds بازی های درست و حسابی زیاد داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر