Naruto - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

بهترین مبارزه انیمه

• مجموع رای دهنده‌ها
    43

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
اينم نظر من(بر اساس مانگا) :

1 Sage of Six Path
2 Hashimara Senju
3 Madara Uchiha
4 Tobi
5
Naruto Uzumaki
6
Kabuto Yakushi
7 Minato Namikaze
8 Pain
9 Hiruzen Sarutobi
10 Itachi Uchiha

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
این تاپ تن منه بر اساس مانگا تا همین چپتر اخیر:

1 Sage of Six Path

2 Hashimara Senju

3 Madara Uchiha

4 Tobi

5
Naruto Uzumaki
(در حالت فقط چند ثانیه ای همکاری مشترک با کیوبی.)

6 Minato Namikaze

7 Itachi Uchiha

8 Kabuto Yakushi

9 Hiruzen Sarutobi

10 Pain

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
بر اساس مانگا :

1. Sage of Six Path - Rikodou

2. Hashimara Senju

3. Madara Uchiha

4. Itachi Uchiha

5. Tobi

6. Tobirama Senju

7. Minato Namikaze

8. Hiruzen Sarutobi

9. Nagato

10. Kabuto Yakushi

[h=4][/h]

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
کورش بخشی از نظریت داره محقق میشه. بخشی هم از نظریه من هم داره شکل میگیره. (البته در مورد ناروتو)
مادارا ناپدید نشد.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
کورش بخشی از نظریت داره محقق میشه. بخشی هم از نظریه من هم داره شکل میگیره. (البته در مورد ناروتو)
مادارا ناپدید نشد.

چی چی میشه؟ قضیه چیه؟ من شماره اخری رو هنوز نخوندم.

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
چی چی میشه؟ قضیه چیه؟ من شماره اخری رو هنوز نخوندم.
مانگا 591 :
هیچی مادارا جان گفتن این ادو تنسی یه ریسک داره !
اگه کسی با ادو تنسی به دنیا برگشته باشه اگه یه جوتسو رو بلد باشه می تونه از زیر دست کاربر ادو تنسی بیاد بیرون و دیگر فناناپذیر !
حالا نمی دونم چرا برا ایتاچی اینطوری نشد با این که با امده بود بیرون با روش دیگه !!!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
مانگا:
بدن نابود نشدنی و چاکرا تموم نشدنی. هیچی دیگه فهمیدیم مادارا رو آخر seal میکنن. ختم قصه :D

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
اصلا با قسمت قبلی حال نکردم. 590 چپتر منتظر بودیم ببینیم که این قسمت تیره داستان ایتاچی در اون شب چیه که با دنزو سر و تهش تو چهار صفحه سر اومد. خیلی میتونست بهتر بشه و داستانو تکون بده. نه اینکه بره همه رو بکشه و بگن دستت درد نکنه.
بمیری کیشی یه نقشه ماهی :dیه چیزهای خف خفنی راه بنداز عمو:d....
اما با این پایان قصه ایتاچی کلا داستان افت بیشتری کرد. فقط صفحه احساساتی آخرش خوب بود!
مانگا 591 :
هیچی مادارا جان گفتن این ادو تنسی یه ریسک داره !
اگه کسی با ادو تنسی به دنیا برگشته باشه اگه یه جوتسو رو بلد باشه می تونه از زیر دست کاربر ادو تنسی بیاد بیرون و دیگر فناناپذیر !
حالا نمی دونم چرا برا ایتاچی اینطوری نشد با این که با امده بود بیرون با روش دیگه !!!
ایتاچی تکنیکی رو بطور اتفاقی زد و از ادو اومد بیرون.مادارا خیلی خر زوره و با تکنیکی که نمیدونم چیه و حتی کی زد! پودر نمیشه! وگرنه بد سوتیه باید دید اون چیزی که سوگیتو و جوگو پیدا کردن و مهم بود دخلی به ادو پیدا میکنه یا نه

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,519
اصلا حواسم نبود دیروز مانگا های جامپ ریلیز شدن
دیگه باید فردا ببینم
///////////////////////////////////
تا چند وقت دیگه باید بگیم خداحافظ ناروتو

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
یه احساسی به من میگه ناروتو بعد شکست توبی علاوه بر اینکه 10دم میشه و همه بیجوها کمکش میکنن قدرت چشمی بدست میاره ( به خاطر اوزوماکی بودن احتمال زیاد رینگان) و بعد میره سراغ مادارا

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
یه احساسی به من میگه ناروتو بعد شکست توبی علاوه بر اینکه 10دم میشه و همه بیجوها کمکش میکنن قدرت چشمی بدست میاره ( به خاطر اوزوماکی بودن احتمال زیاد رینگان) و بعد میره سراغ مادارا

رینگان احتمالش خیلی زیاده یعنی اصلا برای اینکه sage of the six path بشه بنظرم باید رینگان داشته باشه ولی 10 دم رو بعید میدونم چون ظاهرا ده دم موجود شریری بوده.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
رینگان احتمالش خیلی زیاده یعنی اصلا برای اینکه sage of the six path بشه بنظرم باید رینگان داشته باشه ولی 10 دم رو بعید میدونم چون ظاهرا ده دم موجود شریری بوده.
به نظر من هر شخصیت بزرگی یه ضعفی داشته. ناروتوبا غلبه بر اون ضعف از اون شخصیت جلو میزنه. ریکدو سنین یه ضعفی داشت، اون هم این بود که نمیتونست 10 دم رو کنترل کنه, واسه همینم توی خودش مهرش کرد و شد اولین جینچوریکی. در نهایت هم تقسیمش کرد. به نظر من ناروتو با کنترل اون 10 دم, ریکدو سنین رو هم جلو میزنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر