Naruto - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

بهترین مبارزه انیمه

• مجموع رای دهنده‌ها
    43

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
در مورد ساروتروبی هیروزن فقط یه جمله می شه گفت (طبق خود انیمه ومانگا)

ساروتوربی تنها نینجایی در دنیای شینوبی بود که از نظر سطح دانش جوتسوها بهش پروفسور گفتند.
با یک بار نگاه کردن شیکی فوئین اونرو یاد گرفت. و تا زمان مبارزه با اروچیمارو هم اون رو حفظ بود.
در مورد خاندان ساروتروبی (آسوما، کونوهامارو و خود هیروزن) گفته شده خواندگی نخبه اند در یادگیری جوتسو ها.
به همین کونوهامارو نگاه کنید با چندبار دیدن راسنگان ناروتو الان یادگرفته این فن رو.

پ.ن: میناتو فقط نخبه بود و خیلی سریع یاد ی گرفت.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
موافقم میتونه فراموش کردن جزئیات باشه. کلا چیزی که من برداشت کردم هاشیراما و هیروزن هر دو با اختلاف زیادی با بقیه قویترین بودن و ظاهرا هیروزن بخاطر تسلط به تمامی تکنیکها از هاشیراما هم قویتر بوده ولی هاشیراما چون اولا هوکاگه اول و بنیانگزار بوده و ثانیا مشهورترین جنگ رو انجام داده و به پیروزی رسیده یعنی در مقابل مادارا همه فکر میکنن قویترینه و مادارا هم بر این تاکید میکنه و ضمنا مادارا هاشیراما رو در اوجش دیده ولی هیروزن رو ندیده بنابر این فکر میکنه هیروزن تنها کسیه که از پسش برمیاد. اتفاقا حوادث مانگا هم دلیل خوبی بر قدرت هیروزنه
مادارا به تنهایی از 5 کاگه سرتر بود ولی هیروزن پیر و ضعیف به تنهایی در مقابل اروچیمارو و توبیراما و از همه مهمتر هاشیراما کسی که مادارا رو شکست داد ایستاد. هرچند شاید تکنیک احضار کمی ضعیف بوده ولی باز طرف هاشیراماست و وقتی حریفش اونطرف با 5 کاگه درگیره خیلی راحت میشه اینطرف قدرت هیروزن پیر رو تصور کرد.

کورش اگه نظر من رو بخوای میگم اون موقعی که اوروچیمارو 2 هوکاگه رو با ادوتنسه زنده کرد اون 2 نفر واقعا قدرت کاملشون بود. یعنی من حاضرم سر این موضوع شرط ببندم. اگه مبارزه هیروزن با 2 تا هوکاگه رو به یاد داشته باشی قشنگ اونجا مشخصه که اینا قدرتشون بهم نزدیکه. حتی هیروزن چند تا ضربه ازشون میخوره. خلاصه اینکه این هاشیراما بعدا بزرگ شد. هاشیراما از چند تا عنصر استفاده میکرده؟ هیروزن از چند تا جلوی اوروچیمارو استفاده کرد؟

ای بابا اینا رو گفتم یه چیزی یادم افتاد. یادت میاد تو همون مبارزه اوروچیمارو اومد ادوتنسه رو اجرا کنه؟ 3 تا تابوت احضار کرد. هیروزن سومی رو نذاشت. الان میگن اون سومی (که میشد میناتو) اصلا امکان نداشت بیاد بیرون. چون توسط شینیگامی اسیر شده بود. در صورتی که ساروتوبی قشنگ با تکنیک خودش مانع شد. اون فشاری که واسه این کار متحمل شد رو من همچنان یادمه. اصلا اینارو بذاریم کنار ... یعنی اوروچیمارو هم اینو نمیدونسته؟ یعنی نمیدونسته که میناتو اسیر شینیگامی هست؟ اینو مطرح کردم تا دلیلی دیگه باشه به فراموش کاری نویسنده :D

در ضمن برخی از دوستان بر این باور هستن که سن بالای هیروزن دلیل نمیتونه باشه. من اینو توی فروم‌های ایرانی دیدم. خب این جدول که خود نویسنده اون رو نوشته قشنگ ثابت میکنه که نقاط ضعف این شخصیت چیا هستن.

Databook Ninjutsu Taijutsu Genjutsu Intelligence Strength Speed Stamina Hand seals Total
First5555333534
Second5555333534

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
کورش اگه نظر من رو بخوای میگم اون موقعی که اوروچیمارو 2 هوکاگه رو با ادوتنسه زنده کرد اون 2 نفر واقعا قدرت کاملشون بود. یعنی من حاضرم سر این موضوع شرط ببندم. اگه مبارزه هیروزن با 2 تا هوکاگه رو به یاد داشته باشی قشنگ اونجا مشخصه که اینا قدرتشون بهم نزدیکه. حتی هیروزن چند تا ضربه ازشون میخوره. خلاصه اینکه این هاشیراما بعدا بزرگ شد. هاشیراما از چند تا عنصر استفاده میکرده؟ هیروزن از چند تا جلوی اوروچیمارو استفاده کرد؟

ای بابا اینا رو گفتم یه چیزی یادم افتاد. یادت میاد تو همون مبارزه اوروچیمارو اومد ادوتنسه رو اجرا کنه؟ 3 تا تابوت احضار کرد. هیروزن سومی رو نذاشت. الان میگن اون سومی (که میشد میناتو) اصلا امکان نداشت بیاد بیرون. چون توسط شینیگامی اسیر شده بود. در صورتی که ساروتوبی قشنگ با تکنیک خودش مانع شد. اون فشاری که واسه این کار متحمل شد رو من همچنان یادمه. اصلا اینارو بذاریم کنار ... یعنی اوروچیمارو هم اینو نمیدونسته؟ یعنی نمیدونسته که میناتو اسیر شینیگامی هست؟ اینو مطرح کردم تا دلیلی دیگه باشه به فراموش کاری نویسنده :D

در ضمن برخی از دوستان بر این باور هستن که سن بالای هیروزن دلیل نمیتونه باشه. من اینو توی فروم‌های ایرانی دیدم. خب این جدول که خود نویسنده اون رو نوشته قشنگ ثابت میکنه که نقاط ضعف این شخصیت چیا هستن.

Databook Ninjutsu Taijutsu Genjutsu Intelligence Strength Speed Stamina Hand seals Total
First5555333534
Second5555333534

اتفاقا من جای دیگه هم دیدم که نوشته بود هاشیراما و توبیراما با قدرت کامل احضا شدن پس این دیگه قضیه رو بدتر میکنه یعنی هیچ کس در حد هیروزن نبوده و نیست و باید در لیست بیاد به مقام دوم.این رو من اوانس داده بودم چون سری اول و مخصوصا درگیری هیروزن با این 3 تا رو ندیدم یعنی اینطور حساب میکردم که شاید با قدرت ناقص احضار شدن. حالا که قدرت کامل بوده دیگه شکی نمیمونه که هیروزن قویترین بوده و هاشیراما قویترین در دوران خودش بوده بخاطر درگیری با مادارا مشهور شده و میناتو که دیگه اصلا قابل مقایسه نیست. حالا ملت هی برن به قیافه کاراکتر ها رای بدن چیزی که در فرومهای انیمه ای فراوان دیده میشه.
درگیری اینها در کدوم ایپزوده؟ برم دانلودش کنم.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اتفاقا من جای دیگه هم دیدم که نوشته بود هاشیراما و توبیراما با قدرت کامل احضا شدن پس این دیگه قضیه رو بدتر میکنه یعنی هیچ کس در حد هیروزن نبوده و نیست و باید در لیست بیاد به مقام دوم.این رو من اوانس داده بودم چون سری اول و مخصوصا درگیری هیروزن با این 3 تا رو ندیدم یعنی اینطور حساب میکردم که شاید با قدرت ناقص احضار شدن. حالا که قدرت کامل بوده دیگه شکی نمیمونه که هیروزن قویترین بوده و هاشیراما قویترین در دوران خودش بوده بخاطر درگیری با مادارا مشهور شده و میناتو که دیگه اصلا قابل مقایسه نیست. حالا ملت هی برن به قیافه کاراکتر ها رای بدن چیزی که در فرومهای انیمه ای فراوان دیده میشه.
درگیری اینها در کدوم ایپزوده؟ برم دانلودش کنم.

قسمت 69 درگیری شروع میشه و اوروچیمارو 2 تا هوکاگه رو احضار میکنه. قسمت 70 چیزی نشون نمیده. بقیه داستان از قسمت 71 شروع میشه. به عبارتی توی قسمت 71 هست که درگیری هیروزن با هواشیراما و توبیراما شروع میشه.
72 درگیری ادامه داره و توی قسمت هیروزن 73 موفق میشه هر 2 تا هوکاگه رو مهر کنه. از 73 به بعد اتفاق خاصی نمیوفته و هی یه صحنه رو مکررا نشون میده.
قسمت 79 هم هیروزن میمیره و اون لحظه مرگش یکی از بهترین صحنه‌های کل داستان رخ میده. (جایی که پلک‌های هیروزن بسته میشه)

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
من یک مصاحبه از نویسنده پیدا کردم که قویترین رو مشخص کرده ولی بجای اینکه قضیه حل بشه بدتر شده. بنظرم واقعا جزئیات رو فراموش میکنه.
ازش پرسیدن ایا میشه گفت میناتو قویترین شینوبی تاریخ بوده. جواب داده اگه در موردمرده ها بگیم بله میناتو در کنار هیروزن مشترکا قویترین ها بودن.
لینک مصاحبه

چند نکته تو مصاحبه وجود داره اولا اون همه تعریف و تمجید از هاشیراما چی شد پس؟
ثانیا بنظر میرسه جواب در صورت سوال القا شده یعنی سوال کننده میناتو رو پرسیده درحالی که نویسنده همیشه هیروزن رو به عنوان قویترین در ذهن داشته ( از تعاریف و تمجیدها هم که مشخصه) بنابر این هم خواسته دل فن های میناتو رو بدست بیاره و هم هیروزن قویترین بمونه بنابر این جفتشون رو مشترکا به عنوان قویترین اعلام میکنه. چون نمیشه که هی در طول داستان انواع تعریف ها رو از یکی بکنی بعد یهو یکی دیگه رو قویترین اعلام کنی. من یکجور ملاحظه کاری در جوابش حس میکنم.
هاشیراما هم که دیگه هیچی و در نتیجه مادارا هم در مقابل این 2 تا عددی نبوده.

ادیت: جالب تر اینکه چطور هاشیرامایی که با یک دست با مادارا و با دست دیگه با کیوبی میجنگید ضعیفتر از میناتوییه که هیچ شانسی در برابر همون کیوبی نداشت. اصلا منطق نویسنده رو نمیفهمم.

نکته دیگه که سواله
از یک طرف نشون میده احضار شده ها حس انسانیشون رو دارن و این کابوتوست که اونها رو بر خلاف اراده شون کنترل میکنه یعنی وجود کابوتو برای کنترل اونها لازمه وگرنه میرن طرف افراد خودشون . از طرف دیگه چند بار تاکید میکنه که اگه کابوتو بمیره ادو تنسه متوقف نمیشه. خب اینجا نتیجه میگیریم که اگه کابوتو بمیره که بهتره چون احضار شده ها ازاد میشن و چون تعداد منفی ها مثل مادارا کمه در نتیجه بهتره که کابوتو بمیره و مرده ها هم زنده بمونن.
در مورد توبی ممکنه برادر مادارا باشه که بعد از مرگ بوسیله توبی راما ( به هر دلیلی احضار شده) و شاید بهمین دلیل اسمش رو گذاشته توبی و ضمنا چون تحت تاثیر ادوتنسه هست پیر نمیشه و همینطور باقی مونده.

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
کورش متاسفانه مصاحبه مال سال 2008 هست. هاشیراما تقریبا 1.5 سال هست که بزرگ شده. من موارد زیادی از اشکالات داستانی دارم که به مرور زمان میگم.
نکته دیگه که سواله
از یک طرف نشون میده احضار شده ها حس انسانیشون رو دارن و این کابوتوست که اونها رو بر خلاف اراده شون کنترل میکنه یعنی وجود کابوتو برای کنترل اونها لازمه وگرنه میرن طرف افراد خودشون . از طرف دیگه چند بار تاکید میکنه که اگه کابوتو بمیره ادو تنسه متوقف نمیشه. خب اینجا نتیجه میگیریم که اگه کابوتو بمیره که بهتره چون احضار شده ها ازاد میشن و چون تعداد منفی ها مثل مادارا کمه در نتیجه بهتره که کابوتو بمیره و مرده ها هم زنده بمونن.
در مورد توبی ممکنه برادر مادارا باشه که بعد از مرگ بوسیله توبی راما ( به هر دلیلی احضار شده) و شاید بهمین دلیل اسمش رو گذاشته توبی و ضمنا چون تحت تاثیر ادوتنسه هست پیر نمیشه و همینطور باقی مونده.
این فرضیه قابل بحث هست.

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
ای بابا اینا رو گفتم یه چیزی یادم افتاد. یادت میاد تو همون مبارزه اوروچیمارو اومد ادوتنسه رو اجرا کنه؟ 3 تا تابوت احضار کرد. هیروزن سومی رو نذاشت. الان میگن اون سومی (که میشد میناتو) اصلا امکان نداشت بیاد بیرون. چون توسط شینیگامی اسیر شده بود.
اتفاقا هیچ ربطی به هیروزن نداشت . چون اگه اینطوری فرض کنیم پس چرا الان کابوتو نمی تونه احضارش کنه؟؟ الان که هیروزن نیست جلوشو بگیره....
بعد من خودم هیروزن و میناتو رو قوی ترین می دونم . اما یه ذره میناتو رو بالاتر... چرا؟
چون ما می بینیم که هیروزن با افرادش نمی تونن از پس کیوبی بر بیان (اونجا که مادارا ازادش کرد و به شهر حمله کرد) . اما میناتو میاد و خیلی راحت بدون کمی استفاده از چاکرا بمب چاکرای کیوبی رو رد میکنه و بعدش کیوبی رو انتقال میده انگار نه انگار......
یکی دیگه هم اینکه میناتو کلا جنگش با توبی(مادارا) 30 ثانیه هم نشد و خیلی راحت کسی رو له کرد که حالا کل دنیا باهاش در افتادن و ازش میترسن
دیگه اینکه میناتو راسنگان رو ساخت. و حالا که ناروتو باهاش یه بمب چاکرا درست کرد "بی" گرخید که این دیگه چیه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

در مورد هاشیراما هم باید بگم که اگه تونست با مادارا و کیوبی بجنگه به خاطر چاکراش بود. یه جا تو انیمه هست که مادارا میگه هاشیراما با چاکراش کیوبی رو رام میکرد...

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
اتفاقا هیچ ربطی به هیروزن نداشت . چون اگه اینطوری فرض کنیم پس چرا الان کابوتو نمی تونه احضارش کنه؟؟ الان که هیروزن نیست جلوشو بگیره....
بعد من خودم هیروزن و میناتو رو قوی ترین می دونم . اما یه ذره میناتو رو بالاتر... چرا؟
چون ما می بینیم که هیروزن با افرادش نمی تونن از پس کیوبی بر بیان (اونجا که مادارا ازادش کرد و به شهر حمله کرد) . اما میناتو میاد و خیلی راحت بدون کمی استفاده از چاکرا بمب چاکرای کیوبی رو رد میکنه و بعدش کیوبی رو انتقال میده انگار نه انگار......
یکی دیگه هم اینکه میناتو کلا جنگش با توبی(مادارا) 30 ثانیه هم نشد و خیلی راحت کسی رو له کرد که حالا کل دنیا باهاش در افتادن و ازش میترسن
دیگه اینکه میناتو راسنگان رو ساخت. و حالا که ناروتو باهاش یه بمب چاکرا درست کرد "بی" گرخید که این دیگه چیه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

در مورد هاشیراما هم باید بگم که اگه تونست با مادارا و کیوبی بجنگه به خاطر چاکراش بود. یه جا تو انیمه هست که مادارا میگه هاشیراما با چاکراش کیوبی رو رام میکرد...

کلا وقتی بحث قدرته منظور دوران اوجشه . وقتی هم هیروزن رو قویترین معرفی میکنن تاکید دارن که در prime time اینطوری بود. زمانی که کیوبی حمله کرد هیروزن در اوجش نبود. همونطور که در این متن زیر قدرتش در دوران اوج رو چنان زیاد توصیف میکنه که وقتی تونست جلوی اروچیمارو و هاشیراما و توبیراما در پیری بایسته در مقایسه با دوران اوجش از لغت miserable استفاده کرده.
Enma commented on his battle with Orochimaru, saying that it was "miserable" compared to his prime, even though he had clearly been able to hold his own against Orochimaru and two former Hokage without losing his composure. Even in his old age, his chakra was noted for being very strong, causing a dense effect on the atmosphere when released
یعنی وقتی با وجود پیری جلوی این 3 تا رو گرفت باز در مقایسه با دوران اوجش هیچی نبود. پس من نمیتونم مقابله با کیوبی و مقایسه اش با مقابله میناتو با کیوبی رو دلیلی بر برتری میناتو بدونم چون میناتو در قویترین زمانش بود ولی هیروزن حتی با وجود پیری کیوبی رو از دهکده به بیرون پرتاب کرد.
ضمنا توبی که 30 ثانیه طول کشید شکست بخوره چرا در اوج هیروزن اصلا جرات حمله رو پیدا نکرد و قایم شده بود؟ غیر از اینه که هیچ شانسی براش وجود نداشت؟ چون بالاخره اون موقع هم جینچوریکی وجود داشت و توبی میتونست به اهداف خودش برسه.
من برداشتم اینه که هیروزن از اول تو ذهن نویسنده بوده ولی یا بدلیل فراموشی یا جبر حاصل از جلو رفتن داستان و رسیدن ایده های جدید به ذهنش مجبور شده هاشیراما و میناتو رو قوی نشون بده.

در مود توبی حدس میزنم که همون ایزوناست که به وسیله ادو تنسه توبی راما احضار شده و اصلا به همین دلیل اسمش رو از توبی راما گرفته و چون احضار شده پیر نمیشه و صد دفعه هم تاکید شد که با از بین رفتن احضار کننده ادو تنسه باطل نمیشه یعنی با مردن توبیراما توبی باقی مونده و دلیل ماسک زدنش هم مخفی کردن اثار ادو تنسه هست چون بوضوح بر روی صورت ایتاچی و بقیه اثار احضار دیده میشد.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من خیلی روی قدرت کارکترها فکر کردم و خیلی هم با احد بحث کردم ولی به دلیل ضعف کیشی در شخصیت پردازی هیچوقت به جوابی نرسیدم

کارکتری که توی یه صحنه فقط نشون داده میشه که میاد با هیروزن ساروتوبی میجنگه و بهش میگن اولی و هیروزن با اون میزان کم چاکراش متوقفش میکنه، چه طور یهو میشه هاشیراما سنجو قویترین شینوبی؟ فقط چون کیشی هی از زبون این و اون گفته
مثل اینه که من هی تم تمام صفحه ها بگم " کاربر X یک هکر فوق العادست، تاحالا 10 بار فیس ب را هک کرده" و همه باور کنن و همه باور میکنن چون من هی تکرار کردم، در صورتی که ممکنه این کاربر هنوز فق مک را با ویندوز 7 تشخیص نده !!!
تابوت سوم احضارشد و اومد بالا ولی هیروزن کوچیوسه معکوس زد (یاحالا هر تکنیکی ) و اون را برگردوند، چطور کیشی روش میشه بیاد بگه نه اون اصلا چون روحش مهر بوده نمیتونسته احضار شه !!! آخه مرد این چه دلیلیه که میخوای خواننده را خر کنی؟ احضار اسمش روشه، اگه به اون قدرت برسی که بتونی احضارش کنی که میشه در غیر این صورت امکن نداره. حتی توی همون چپتر ها چون ناروتو چاکرای کمی داره نمیتونه اون قورباغه بزرگه را احضار کنه و بجاش گاماکیچی ( بچه قورباغه) احضار میشه ...
یا حتی خود جیرایا وقتی تسوناده مسمومش میکنه نمیتونه اون غورباقه هایی که میخواد را احضار کنه !!!
کلا شخصیت پردازی کیشی به شدت مشکل داره .... میاد به جای اینکه ناروتو را اموزش بده توی دو سال ( که هنوز نمیتونه راسنگان بزنه) هی از زبون 1000 نفر میگه جیراییا قویه، بعد توی مبارزه با پین شکست میخوره و چون ناروتو هم پن را شکست میده این یعنی ناروتو از جیرایا هم قویتره ...
خو این مسخره ترین نوع شخصیت پردازیه ...

یه سوال هم دارم
هیروزن بازنشسته شده، میناتو میمیره ...
چرا دوباره ساروتوبی برمیگرده؟ یعنی کونوها اینقدر کمبود نینجای قوی داره؟ پس چطوری کونوها توی تمام دهکده ها به داشتن نینجاهای حرفه ای معروفه؟

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
کلا وقتی بحث قدرته منظور دوران اوجشه . وقتی هم هیروزن رو قویترین معرفی میکنن تاکید دارن که در prime time اینطوری بود. زمانی که کیوبی حمله کرد هیروزن در اوجش نبود. همونطور که در این متن زیر قدرتش در دوران اوج رو چنان زیاد توصیف میکنه که وقتی تونست جلوی اروچیمارو و هاشیراما و توبیراما در پیری بایسته در مقایسه با دوران اوجش از لغت miserable استفاده کرده.
Enma commented on his battle with Orochimaru, saying that it was "miserable" compared to his prime, even though he had clearly been able to hold his own against Orochimaru and two former Hokage without losing his composure. Even in his old age, his chakra was noted for being very strong, causing a dense effect on the atmosphere when released
یعنی وقتی با وجود پیری جلوی این 3 تا رو گرفت باز در مقایسه با دوران اوجش هیچی نبود. پس من نمیتونم مقابله با کیوبی و مقایسه اش با مقابله میناتو با کیوبی رو دلیلی بر برتری میناتو بدونم چون میناتو در قویترین زمانش بود ولی هیروزن حتی با وجود پیری کیوبی رو از دهکده به بیرون پرتاب کرد.
ضمنا توبی که 30 ثانیه طول کشید شکست بخوره چرا در اوج هیروزن اصلا جرات حمله رو پیدا نکرد و قایم شده بود؟ غیر از اینه که هیچ شانسی براش وجود نداشت؟ چون بالاخره اون موقع هم جینچوریکی وجود داشت و توبی میتونست به اهداف خودش برسه.
من برداشتم اینه که هیروزن از اول تو ذهن نویسنده بوده ولی یا بدلیل فراموشی یا جبر حاصل از جلو رفتن داستان و رسیدن ایده های جدید به ذهنش مجبور شده هاشیراما و میناتو رو قوی نشون بده.

در مود توبی حدس میزنم که همون ایزوناست که به وسیله ادو تنسه توبی راما احضار شده و اصلا به همین دلیل اسمش رو از توبی راما گرفته و چون احضار شده پیر نمیشه و صد دفعه هم تاکید شد که با از بین رفتن احضار کننده ادو تنسه باطل نمیشه یعنی با مردن توبیراما توبی باقی مونده و دلیل ماسک زدنش هم مخفی کردن اثار ادو تنسه هست چون بوضوح بر روی صورت ایتاچی و بقیه اثار احضار دیده میشد.

اگه يادت باشه گفته شد كه توبي اون زمان حمله كرد چون قرار بود مادر ناروتو زايمان بكنه و در ضعيف ترين حالت قرار داشت و توبي ميتونست كيوبي رو از شكمش خارج بكنه كه تونست.پس نميشه گفت كه به خاطر ترس از ساروتوبي فلنگو بسته بود و حمله نميكرد.

در مورد مياماتو هم باهات موافقم.چون هم قوي هستش و هم خوشتيب طبيعتا تعداد طرفداراش زياد ميشن به خصوص كه پدر نارتو شخصيت اصلي داستان هم هست.مثلا همين دانته توي اين فروم كم طرفدار نداره كه يكي از اصلي ترين دلايلش تيپ و قيافه كاراكتر هستش.اين مورد در مورد ساسكه و ايتاچي هم صادقه.خوب همين افزايش تعداد طرفدارهاي يك كاراكتر نويسنده رو مجاب ميكنه كه قدرت كاراكتر رو در داستان بيشتر نشون بده تا به مذاق خواننده ها هم خوش بياد.چيزي كه شايد اولش قصدشو نداشته.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
اگه يادت باشه گفته شد كه توبي اون زمان حمله كرد چون قرار بود مادر ناروتو زايمان بكنه و در ضعيف ترين حالت قرار داشت و توبي ميتونست كيوبي رو از شكمش خارج بكنه كه تونست.پس نميشه گفت كه به خاطر ترس از ساروتوبي فلنگو بسته بود و حمله نميكرد.

در مورد مياماتو هم باهات موافقم.چون هم قوي هستش و هم خوشتيب طبيعتا تعداد طرفداراش زياد ميشن به خصوص كه پدر نارتو شخصيت اصلي داستان هم هست.مثلا همين دانته توي اين فروم كم طرفدار نداره كه يكي از اصلي ترين دلايلش تيپ و قيافه كاراكتر هستش.اين مورد در مورد ساسكه و ايتاچي هم صادقه.خوب همين افزايش تعداد طرفدارهاي يك كاراكتر نويسنده رو مجاب ميكنه كه قدرت كاراكتر رو در داستان بيشتر نشون بده تا به مذاق خواننده ها هم خوش بياد.چيزي كه شايد اولش قصدشو نداشته.

در زمان بچگی مادر ناروتو یا در زمان جینچوریکی قبل از اون هم حتما حالت ضعف میتونسته وجود داشته باشه ضمن اینکه این هم یک جور بهونه جدید از طرف نویسنده است چون در قبلی ها نیازی به ضعف وجود نداشت و فقط کافی بود دست اکاتسوکی بهشون برسه. بهرحال بنظر میرسه نویسنده بمرور از قدرت هیروزن کم کرده تا به هاشیراما و میناتو اضافه کنه .

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
در زمان بچگی مادر ناروتو یا در زمان جینچوریکی قبل از اون هم حتما حالت ضعف میتونسته وجود داشته باشه ضمن اینکه این هم یک جور بهونه جدید از طرف نویسنده است چون در قبلی ها نیازی به ضعف وجود نداشت و فقط کافی بود دست اکاتسوکی بهشون برسه. بهرحال بنظر میرسه نویسنده بمرور از قدرت هیروزن کم کرده تا به هاشیراما و میناتو اضافه کنه .

حالا من دقيق يادم نيست كه به اين مورد در سري اول هم اشاره شده بود يا به قول شما بامبول جديد نويسنده است.

اينهارو بي خيال بيان ليست TOP 10 خودتون رو بدين ببينيم چجورياست نظرات دوستان.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
حالا من دقيق يادم نيست كه به اين مورد در سري اول هم اشاره شده بود يا به قول شما بامبول جديد نويسنده است.

اينهارو بي خيال بيان ليست TOP 10 خودتون رو بدين ببينيم چجورياست نظرات دوستان.

من قبلا هم گفتم دوستان top 10 خودشون رو بنویسن ببینیم تصورشون از کاراکتر ها تابحال چطوریه ولی بنظر میرسه طبق معمول کسی حال نداره.

بهتره خود شما top 10 مورد نظر خودتون رو بنویسی ببینیم چطوره.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تاپ تن من منتها روش فکر نکردم خیلی:
1 Sage of Six Path
2 Hashimara Senju
3 Madara Uchiha
4 Pain
5 Minato Namikaze
6 Hiruzen Sarutobi
7 Jiraiya
8 Itachi Uchiha
9 Forth Raikage A
10 Naruto Uzumaki Sage Mode

اینا با توجه به چیزایی هست که دیدیم. یعنی من نمیدونم سوچیکاگه دوم یا رایکاگه سوم چقدر خفن بودن واسه همین تو این لیست نیستن.
ناروتو هم فقط در حالت سیج چون در غیر این حالت جزو 20 تا هم نیست.

ممکنه بگید چرا پین بالاتر از ناروتو ـه. فکر کنم اکثرا بدونن که کیشی یه جورایی خواست دور بزنه همرو و به هر نحوی شد ناروتو رو پیروز کرد وگرنه پین قدرتش چندین برابر بالاتر از همشون بود به نظرم.
میناتو به دلیل هوش فوق العاده بالاش توی این لیسته که کلا یکی از 3 تا بهترین شینوبی بوده که وجود داشته.
A هم در حد شوخی دهن ساسکه با سوسانوش رو سرویس کرد.

کسایی که میتونستن توی لیست باشن:
Gaara
Killer B بخاطر چاکراش که کلا تمومی نداره.
Might Guy شخصا میگم گای بخاطر تایجوتسوش از کاکاشی قوی تره. کاکاشی به نظر من هوش فوق العاده ای داره ولی از نظر قدرتی ضعیفه تا حالا هم خیلی دیدیم که چوبش رو خورده مثل مبارزه با ساسکه.
سوچیکاگه هم توی انیمه چیز زیادی نبوده. و الی میتونست از A بالاتر باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر