Naruto - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

بهترین مبارزه انیمه

• مجموع رای دهنده‌ها
    43

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
گرفتم منظورت چیه. منتها قفس با موجود زنده فرق داره. یعنی ببین اگه اون بیجو که بلفرض خیلی هارو به خاک سیاه نشونده باشه، اون نفرت انسان ها ازش به جینچوریکی منتقل میشه با وجود اینکه مثلا الان اون جینچوریکی بیچاره تقصیری نداره و قربانیه به قول خودت.
البته من نمیخوام چیزی رو نقص کنم فقط نظرم رو گفتم که من شخصا مشکلی از این بابت نداشتم با این مسئله :D! این انیمه انقدری مشکل در کنار خوبی هاش داره که این به چشمم نمیاد :D!
شهاب کلا همه‌ی جینچوریکی‌ها رو به یادت بیار. توی کدومشون نفرت دیدی؟ ناروتو؟ گارا؟ کوشینا؟ و ...؟ :D توجه داشته باشیم که گارا خودش بعد اون بی توجهی ها شخصیتش عوض شد. پس جینچوریکی حتی توی فرم جینچوریکی بودنش اون نفرت رو نشون نمیده. حداقل داستان که همینو میگه. تازه ...
مانگا
اون جینچوریکی‌هایی که با ناروتو صحبت کردن خداییش کدوماشون کینه‌ورز بودن؟‌:D

میدونی منظور من چیه؟ من میگم اگه به فرض محال همچین چیزی هم باشه (که خیلی خیلی غیر منطقیه) اصلا توی داستان، مشابهش دیده نشده. مثلا نداریم که فلان جینچوریکی کینه‌ورزی میکرده و با همه مشکل داشته. همشون خوب بودن و اتفاقا خود مردم روشون تاثیر بد میذاشتن. مثل همون گارا که توی بچگیش مهربون بود ولی بعد‌ها به خاطر رفتار نامناسب مردم و اطرافیانش اون طوری شد. وقتی میگن نفرت منتقل میشه باید مثالی باشه که این حرف رو تایید کنه. تا همین الان مثال ها این جمله رو نقض کردن :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شهاب کلا همه‌ی جینچوریکی‌ها رو به یادت بیار. توی کدومشون نفرت دیدی؟ ناروتو؟ گارا؟ کوشینا؟ و ...؟ :D توجه داشته باشیم که گارا خودش بعد اون بی توجهی ها شخصیتش عوض شد. پس جینچوریکی حتی توی فرم جینچوریکی بودنش اون نفرت رو نشون نمیده. حداقل داستان که همینو میگه. تازه ...
مانگا
اون جینچوریکی‌هایی که با ناروتو صحبت کردن خداییش کدوماشون کینه‌ورز بودن؟‌:D

میدونی منظور من چیه؟ من میگم اگه به فرض محال همچین چیزی هم باشه (که خیلی خیلی غیر منطقیه) اصلا توی داستان، مشابهش دیده نشده. مثلا نداریم که فلان جینچوریکی کینه‌ورزی میکرده و با همه مشکل داشته. همشون خوب بودن و اتفاقا خود مردم روشون تاثیر بد میذاشتن. مثل همون گارا که توی بچگیش مهربون بود ولی بعد‌ها به خاطر رفتار نامناسب مردم و اطرافیانش اون طوری شد. وقتی میگن نفرت منتقل میشه باید مثالی باشه که این حرف رو تایید کنه. تا همین الان مثال ها این جمله رو نقض کردن :D
منکه نمیگم جینچوریکی ها مقصرن یا مثلا آدم بدی بودن قبلش. کلا اونا بیگناه بودن تک تکشون. من میگم اینکه نفرت آدما از اینکه یه هیولا یه زمانی دهشون رو سرویس کرده، منتقل شده با میزبان اون هیولا که بیگناهه در این مورد. کلا حرف من اینه که طبیعت انسان هاست که نمیتونن جلوی این قضیه و رفتارشون رو بگیرن. من این رو شخصا منطقی میدونم تا اینکه غیرواقعی و اینا. شما اگه رفرنس یه کابوس جلو چشتون رژه بره هرچقدرم که بیگناه باشه بازم نمیتونید حس خوبی بهش داشته باشید.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
از یه دید شهاب درست میگه از دید دیگه احد

مسلما بیجو ها، وقتی که به هر دلیلی آزاد میشدن تعدادی کشته میشدن و مسلما ملت نباید از بیجو و جینجوریکیش خوشش بیاد ...

اما کیشی هم زیاد اغراق کرده، این که مدام بچگی اینها را نشون میده که وقتی دارن از تو دهکدشون رد میشن ملت با چوب و سنگ و تخم مرغ میزننشون و کسی محلشون نمیذاره و هیچکسی باهاشون بازی نمیکنه و ... زیادی حال آدم را به هم میزنه
البته کلا کیشی خیلی به فلاش بک علاقه داره ( مخصوصا دو صحنه را بیشتر، یکی بچگی جینجوریکی که هر وقت گارا میاد یا ناروتو و جدیدا بی، مدام بچگیشون را نشون میده، یا اینکه حرف ساسکه میشه، سریع غذا دادنش به ناروتو را نشون مشده :|)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
البته کلا کیشی خیلی به فلاش بک علاقه داره ( مخصوصا دو صحنه را بیشتر، یکی بچگی جینجوریکی که هر وقت گارا میاد یا ناروتو و جدیدا بی، مدام بچگیشون را نشون میده، یا اینکه حرف ساسکه میشه، سریع غذا دادنش به ناروتو را نشون مشده :|)
با فلش بک شروع میشه، با فلش بک پیش میره و با فلش بک هم تموم خواهد شد!
حتی ادوتنسه هم نوعی فلش بک متحرکه!

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
چیزی که ناروتو رو به نظرم لوس کرده کمی اینه که کابتو این همه نینجا خفن رو برو گردوند بعد این همه نینجا خفن هم مثل باقالی هی میمیرن دوباره :d میان سریع هم میرن حالا برگشتن اصلا هیچ ابهتی ندارن انگاری چدتا سوسک امدن اینام میزن له میکننشون:d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یه ایراد دیگه، به نظرم قدرت هاشیراماس.
یه چیزی این وسط هست. این مادارا اگه انقدر خفن بود، چرا از پس هاشیراما بر نیومد؟ انقدر یعنی تفاوت قدرت بین کاگه ها هست؟ نمیدونم ولی من در این باره توجیه نمیشم که چطور هاشیراما انقدر قوی بود و یا مادارا الان انقدر قوی بوده و شکست خورده.

Last edited by a moderator:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
یه ایراد دیگه، به نظرم قدرت هاشیراماس.
یه چیزی این وسط هست. این مادارا اگه انقدر خفن بود، چرا از پس هاشیراما بر نیومد؟ انقدر یعنی تفاوت قدرت بین کاگه ها هست؟ نمیدونم ولی من در این باره توجیه نمیشم که چطور هاشیراما انقدر قوی بود و یا مادارا الان انقدر قوی بوده و شکست خورده.

از اسپویلر استفاده میکنم چون نمیدونم انیمه و مانگا به کجا رسیدن. اسپویلر در مورد هاشیراماست.
مگه هاشیراما ضعیفه؟ درسته من بطور چندان دقیق پیگیر ناروتو نیستم ولی فکر میکنم هاشیراما قویترینه و جاهای دیگه هم اینو دیدم البته منهای فرومهای ایرانی که همیشه از روی احساس رای میدن. برای مثال این لیست رو ببینید بنظرم منتقی ترین topten ممکنه. هاشیراما ظاهرا یک استثنا در تاریخ کونوها بوده و بنوعی بنظر میرسه تکرار نشدنی و دست نیافتنیه حتی برای خود ناروتو.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
از اسپویلر استفاده میکنم چون نمیدونم انیمه و مانگا به کجا رسیدن. اسپویلر در مورد هاشیراماست.
مگه هاشیراما ضعیفه؟ درسته من بطور چندان دقیق پیگیر ناروتو نیستم ولی فکر میکنم هاشیراما قویترینه و جاهای دیگه هم اینو دیدم البته منهای فرومهای ایرانی که همیشه از روی احساس رای میدن. برای مثال این لیست رو ببینید بنظرم منتقی ترین topten ممکنه. هاشیراما ظاهرا یک استثنا در تاریخ کونوها بوده و بنوعی بنظر میرسه تکرار نشدنی و دست نیافتنیه حتی برای خود ناروتو.

هاشیراما از اون افرادی هست که در داستان بازی یگانه هست. این لیستی که قرار دادین هم من تا شماره‌ی سوم قبول دارم. از اون به بعد کار مشکلی هست که بیایم نفرات بعدی رو پیدا کنیم.
ممکنه یرای یک عده از دوستان این سوال پیش بیاد که اگه هاشیراما قوی هست چرا ساروتوبی تونست مهرشون کنه؟
جواب سادست ... تکنیک اوروچیمارو اون زمان کامل نشده بود و کابوتو اون رو کامل کرده.

اسپویل از مانگا
مادارا خیلی تاکید میکنه که حتی شما پنج کاگه هم مجموعا در سطح هاشیراما نیستین. خیلی سعی شده تا مادارا او قدرتمند جلوه بشه. حتی توی یکی از صحنه‌ها مادارا رایکاگه رو توی گنجتسو میندازه. تو فروم‌ها که قبلا بحث می‌شد خیلی‌ها معتقد بودن رایکاگه توی گنجتسو گیر نمیوفته. این خودش یکی از دلایل خفن بودن مادارا بود. بعد که مادارا رو واسه ما در این حد بزرگ میکنن، خود مادارا میگه که فقط من رو هاشیراما (به تنهایی) میتونه شکست میده و شماها (5 کاگه) در برابر اون چیزی نیستین.
اسپویل از آخرین قسمت مانگا
توی قسمت آخری که اومد، ادوتنسی توسط ایتاچی باطل شد. ظاهرا کسانی که از طریق این تکنیک احضار شده بودن همه دارن محو میشن. فعلا نشون نداد که مادارا هم محو میشه. ممکنه مادارا به هر طریقی از کنترل این تکنیک در بیاد. بعدش ناروتو بیاد کلکش رو بکنه و نامش رو از هاشیراما هم جلوتر بزنه. در واقع میخوام بگم که اگه هاشیراما افسانه‌ای واسه خوش هست، توی چند چپتر بعدی مشخص میشه آیا این قانون همچنان پاربجا هست یا نه.
فرضیه من
من حدس میزنم ساسکه در آینده میتونه قدرتی ماورای مادارا بدست بیاره و چون ناروتو موفق میشه ساسکه رو شکست بده، اسمش از هاشیراما جلوتر بزنه.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
هاشیراما کیه دیگه :-/

هاشیراما سنجو نینجای افسانه ای و هوکاگه اول و کسی که تونست مادارا رو شکست بده
Hashirama-Senju.jpg

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من مانگا نخوندم ها :|:|:|

شما اگه سری اول انیمه رو اگه حتی تا قسمت 69 دیده باشی هاشیراما رو دیدی. هاشیراما انقدری معروف هست که هر حتی طرفداران نصف و نیمه ناروتو هم میشناسنش.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
در مورد لیست تاپ 10، منم تا شماره سوم موافقم. از اون به بعد... نه خداییش! یعنی الان ناروتو فراتر از یوندایمس؟ و اینکه ساسکه؟!؟!؟! ساسکه یعنی قوی تر از پین یا Ai ـه؟ همون Ai دهن ساسکه رو راحت سرویس کردش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر