Dead Space 3 | PC

images

Developer: Visceral Games
Publisher: Electronic Arts
Genre: Third Person Shooter - Survival Horror
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: February 2013

ترس را حس كنيد ترسي خفته كه در فضا جريان دارد
باري ديگر Visceral Games دست بكار شده تا ترس در فضا را براي سومين بار به بازيكنان نشان دهد.
در سياره اي يخ زده و ايزاك و همراه جديدش درگير ماجرايي جديد شده اند ماجرايي كه بعد از اتفاقات نسخه قبل بوقوع ميپيوندد
در بازي حالت Co-Op وجود دارد و ترس را به صورت 2 نفره تجربه خواهيد كرد
سيستم كاورگيري رد بازي تاييد شده است
و عامل اصلي بازي يعني ترس كمرنگ تر شده است

1- نام كاركتر جديد جنيفر است 2-انها احتمالا تنها بازمانده هاي طوفان برف هستند 3-جنيفر قصد دارد به نوك كوه برسد. 4-هوش مصنوعي دشمنان بسيار شبيه به Resident Evil 5 و F.3.A.R. است . 5- Ellie Langford بازگشتش به بازي تاييد شده. 6- بازي الهام زياد از سري Lost Planet به خصوص Lost Planet 2 گرفته است.7- نام همراه جديد ايزاك John Carver است.8- نام سياره يخ زده هم Tau Volantis است 9-نيمه تاريك ايزاك مثل بازي POP: TT دنبالش خواهد بود 'Dark Isaac'

سيستم مورد نياز بازي :

Minimum System Requirements:

Processor: Intel : Pentium D 840 3.2GHz, AMD : Athlon 64 X2 Dual Core BE-2300
Graphics Card / GPU: Nvidia GeForce 6800 XT, AMD Radeon X1600 Pro 512MB
RAM:1GB XP/2GB Seven,Vista
Operating System (OS): Windows XP 32 bit, Windows 7 32 bit
Hard Disk Space: 10 GB
Direct X 9

Recommended System:
Processor: Intel Core 2 Quad Q6400 2.13GHz, AMD Phenom II X3 720
Graphics Card / GPU: Nvidia GeForce GTX 260, AMD Radeon HD 4870
RAM: 4 GB
Operating System (OS): Windows XP 32 bit, Windows 7 32 bit
Hard Disk Space: 10 GB
Direct X 11

• INTERNET CONNECTION, ONLINE AUTHENTICATION

تاپیک مشکلات بازی
تاپيك تصاوير بازي

Update Soon

آخرین ویرایش:

ashna_bmw

کاربر سایت
Dec 3, 2012
21
باید وارد Bench بشی بعد در قسمت خرید اسلحه ها یه اسلحه تک تیر باز شده که باید اونو بخری و برداریش.بعد هم باید بری پیش همون 2 تا رفیقت.

میشه بگید دقیقا اسم اسلحه چی هست ؟
چون من همه اسلحه هام باز شده...نمیدونم دقیقا کدوم رو میگی...

Sina Arsenal

کاربر سایت
Oct 18, 2012
75
میشه بگید دقیقا اسم اسلحه چی هست ؟
چون من همه اسلحه هام باز شده...نمیدونم دقیقا کدوم رو میگی...

probe gun یا یه همچین چیزی اسم اسلحه اینه
سه تا قطعه می خواد اول باید اون سه تا قطعه رو پیدا کنی بعد اسلحه رو بسازی

میگم استفاده از این روباتای scavenger قاعده خاصی داره؟ من هر جا برسه ولشون می کنم اون راداری که دارن مهمه؟ چون من هر جا به رادارشون نگاه کردم یه مدله و هیچ وقت تغییر نمی کنه فقط یه بار قرمز شد:-/

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
probe gun یا یه همچین چیزی اسم اسلحه اینه
سه تا قطعه می خواد اول باید اون سه تا قطعه رو پیدا کنی بعد اسلحه رو بسازی

میگم استفاده از این روباتای scavenger قاعده خاصی داره؟ من هر جا برسه ولشون می کنم اون راداری که دارن مهمه؟ چون من هر جا به رادارشون نگاه کردم یه مدله و هیچ وقت تغییر نمی کنه فقط یه بار قرمز شد:-/
معمولا هر جا ول کنین مهمات خوبی‌ میارن، ولی‌ اگه اون رادار رو ادامه بدین و به مرکزش برسین مهمات حتا بیشتری هم میارن :D

Sina Arsenal

کاربر سایت
Oct 18, 2012
75
یه مرحله هست که باید با راپل از صخره بریم بالا، صخره هم داخل یه غاره بعد وسط صخره یه شکاف عمودی داره که عملا دو نصفه ش کرده! دو تا شکاف افقی هم هستن رو هر نصف صخره
گیر کردم اینجا نمیتونم از شکافای افقی رد بشم

چکار باید کرد؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یه مرحله هست که باید با راپل از صخره بریم بالا، صخره هم داخل یه غاره بعد وسط صخره یه شکاف عمودی داره که عملا دو نصفه ش کرده! دو تا شکاف افقی هم هستن رو هر نصف صخره

چکار باید کرد؟
تا جایی‌ که یادم میاد همه صخره نوردی (:D)‌های بازی یه راه مستقیم دارن به بالا. شایدم یادم رفته، اگه امکانش هست یه عکسی‌ بدین :D

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش

چکار باید کرد؟
آره منم گیر کرده بودم!
تنها راهش اینه که اگر مثلا از دستگاه سمت راست استفاده کردی رسیدی به حفره با شیف بود با Space یادم نیست بازی کن بپر به سمت چپ و بلعکس.رسیدی به حفره به طرف دیگه صخره پرش کن در یک کلام!اون راه مستقیم دیگه جوابگو نیست!!

Sina Arsenal

کاربر سایت
Oct 18, 2012
75
تا جایی‌ که یادم میاد همه صخره نوردی (:D)‌های بازی یه راه مستقیم دارن به بالا. شایدم یادم رفته، اگه امکانش هست یه عکسی‌ بدین :D

آره منم گیر کرده بودم!
تنها راهش اینه که اگر مثلا از دستگاه سمت راست استفاده کردی رسیدی به حفره با شیف بود با Space یادم نیست بازی کن بپر به سمت چپ و بلعکس.رسیدی به حفره به طرف دیگه صخره پرش کن در یک کلام!اون راه مستقیم دیگه جوابگو نیست!!

ممنون دوستان

با همون شیفته! رفتم که عکس بگیرم یه ذره خودم سیخ زدم بهش کشفش کردم:d

Sina Arsenal

کاربر سایت
Oct 18, 2012
75
یه جای هست که اون زن سیاه پوسته (سانتوس) تو آسانسور گیر میکنه کارور هم زنجیر آسانسورو پاره میکنه بعد آیزاک سقوط میکنه ته دره

اونجا که هیولاهه بهم حمله می کنه هر چقدر قسمتای زرد رنگشو میزنم فایده نداره شاید نزدیک به نیم ساعت داشتم میزدمش اما انگار نه انگار!!! چه کنم؟

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
617
یه جای هست که اون زن سیاه پوسته (سانتوس) تو آسانسور گیر میکنه کارور هم زنجیر آسانسورو پاره میکنه بعد آیزاک سقوط میکنه ته دره

اونجا که هیولاهه بهم حمله می کنه هر چقدر قسمتای زرد رنگشو میزنم فایده نداره شاید نزدیک به نیم ساعت داشتم میزدمش اما انگار نه انگار!!! چه کنم؟

V
V
V

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

دوستمون قبل اون رو گفتن البته :D، اینجا باید بکشیش عقب، یجایی هست که دو تا از اون دستگاه‌های تیر انداز هستن طرفین، وقتی‌ به طرف اونا کشیده بشه دستگاه‌ها بهش تیر میندازن و یه‌جا می‌مونه واسه یه مدت، وقتی‌ تیر‌ها خوردن بهش اونجا یه ژنراتور هست، برین طرف ژنراتور و اکتیو اش کنین تا Fatality شه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر