PlayStation All-Stars Battle Royale

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
PlayStation All-Stars Battle Royale​

ناشر : Sony Computer Entertainment
سبک : Fighting
تاریخ انتشار: Q4 2012
پلتفرم : Playstation Vita - Playstation 3

بازی All-Stars Battle Royale همونطور که از نامش میشه حدس زد قرار هست هم شخصیتهای محبوب بازیهای Sony رو گرد هم بیاره تا برای یک مبارزه اماده کنه. فرار هست این بازی به صورت همزمان برای دو کنسول PS3 - PS VITA عرضه یشه و قابلیت های مهمی از جمله Cross Play نیز وجود خواهد داشت که به شما اجازه میده با ویتای خود به مبارزه در مقابل دارندگان نسخه PS3 بپردازید.
تا به حال شخصیتهای at Princess, Parappa the Rapper and Sly Cooper join the likes of Twisted Metal's Sweet Tooth, Killzone's Colonel Radec and God of War's Kratos برای بازی تایید شده بودند و اینبار نیز در e3 سال 2012 در یک تریلر ما شاهد حضور Big Daddy آز سری Bioshock بودیم که خودش سوپرایزه بسیار جالبی بود.
سونی قول داده تجربه بسیار خاصی از Fighting رو در این بازی به شما بده.

عکسهای رسمی از نسخه ویتا
n88a8ptqem4gvs1mbskp.jpg

run3rqrwtd3o5r0qp5y.jpg

qay8eiotm9vt3chf9hev.jpg

3622l2om77n61m8ggpv9.jpg

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
کسل کننده به نظر میرسه...
جذاب برای 10 تا فایت و دیدن قابلیتهای کاراکترها نه بیشتر(البته یه نظر کاملا شخصیه):d

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
اتفاقا بنظرمن میتونه خیلی فان باشه اگه محیط ها، کاراکتر ها و مدهای متنوع تری بهش اضافه شه! مخصوصا اگه Team mode online داشته باشه بتونیم گروهی همدیگه رو بترکونیم :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بچه ها من برای بتای این بازی ثبت نام کرده بودم و کدش اومد امشب برام. از هفته دیگه هم برای همه در دسترس هست. اگه کسی الان داره بیاد باهم بازی کنیم. حجم دمو هم زیاد نیست و برای ویتا رو الان زدم دانلود بشه و 323مگ هست. هم میشه روی PS3 بازی کرد و هم روی ویتا. امیدوارم که Cross Platformـش هم فعال باشه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب من دیشب چند دستی بازی کردم و با کریتوس و رادک رفتم.

اول از همه بگم کیفیت سرورها عالی بودش:D البته ممکنه چون تعداد کمی توش بودن این طوری بوده باشه اما امشب از ساعت 8 یک برنامه تست گنجایش سرور دارن که از همه خواستن بیان و بازی کنند.

در مورد گرافیک روی ویتا که عالی بودش و Stage مرحله هم همونی بود که Hades توش هست. سرعت گیم پلی خیلی بالا هست و متاسفانه تنها مشکلی که بنظر من وجود داشت این بود که بعضی وقت ها کارکتر خودتون رو گم می کردید که کجا هست و کدومه که البته فکر کنم بعد از چند دست این مشکل برطرف بشه. دلیل این اتفاق هم بنظرم دوربین نسبتا دور بازی هست.

مراحل هم چون کمی کوتاه بود من یک بار بیشتر نتونستم level 3 کارکترم رو بزنم و در بقیه موارد level 1 , 2 رو میزدم که حرکات جالبی هم بودش و خوشمان آمد:D

اگه کسی سوالی چیزی داره بگه من در خدمتم.

روز همگی خوش

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مثل تیکن یا کمبت کممبو و اریال داره؟
فینیشر هم داره؟
کرش و رایدن هم بودند تو بتا ؟
نه اونا نبودن. بالاتر گفتم کدوم کارکترها هستند و البته fat princess هم بودش.

در مورد فینیشر هم فکر کنم شما کلا با این سبک آشنایی ندارید. این بازی اصلا شبیه به تیکن یا کمبت نیستش و چهار کارکتر تو یک stage با هم مبارزه می کنند و هر کی بیشتر امتیاز جمع کنه برنده هست.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اصلا این سبکو تاحالا بازی نکردم که اشنایی داشته باشم :D
یک توضیح جامع و کوتاه ترم بدید ممنون میشم:D
توضیحش واقعا همونی بود که بالا گفتم:D بهترین راه اینه که بری تریلر ببینی ازش تا متوجه بشی. super smash bros هم بازی نکردی که برای نینتندو هست؟ مثل اونه اگه بازی کردی

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
اینجور که بچه ها توضیح دادن فکر کنم یکم گیم پلی اش خشک باشه یا مثلا یکم سنگینه!!نمیدونم چطور منظورمو بگم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر