Watch Dogs | PC

watch-dogs-2.jpg

خوب چند ساعت قبل ubاز ipجدیدش به اسم Watch Dogs پرده برداری کرد

اطلاعات جدید به پست اول اضافه می شود !

تاریخ عرضه بازی هم برای 2013 مشخص شده

تصاویر :

.

WATCH DOGS
HD
SD

...............................................

برای مشاهده تصویر اصلی (652x247) روی این نوار کلیک کنید.
156_2222222222222222.jpg

اولین نمایش از بازی Watch Dogs برای ps4
HD H.264 MP4 244.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 103.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 25.7MB Download

Ubisoft امروز رسما تایید کرد که بازی Open-World آینده اش یعنی Watch Dogs در تاریخ 19 نوامبر 2013 عرضه خواهد شد. این باری 3 روز بعد یعنی 22 ماه نوامبر در اروپا نیز عرضه خواهد شد.

همچنین UbiSoft تایید کرده که این بازی برای کنسول های X360، PS3 و PC عرضه خواهد شد. اخیرا نیز اعلام شده بود این نسخه از بازی برای کنسول PS4 (در زمان عرضه کنسول) نیز منتشر خواهد شد. این در حالی است که شرکـت Sony اعلام نموده کنسول PS4 در سال 2013 روانه بازار خواهد شد.

از سوی دیگر، طبق اعلام UBI که این بازی برای کلیه کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد؛ باید تا 21 می منتظر نسل بعدی کنسول Microsoft نیز باشیم.

قابل ذکر است شرکت UbiSoft، نسخه های متعددی از این بازی را زمان عرضه، روانه بازار خواهد کرد که اطلاعاتی از این نسخه ها اعلام نموده است. این پک ها با نام های: ،Dedsec Edition Vigilante Edition، Uplay Exclusive Edition و Special Edition عرضه خواهد شد.

zfdw05jumkwsl3gj2w.jpg

the Dedsec Edition شامل:

• فیگور 23 سانتی Aiden Pearce
  • Steelbook
  • DedSec Collector box
  • Artbook های Watch_Dogs
  • OST های بازی
  • نقشه Chicago بازی
  • 4 عدد collectible cards
  • 3 عدد مدال انحصاری

+ سه مرحله Single Player که با نام های “Palace Pack” و “Signature Shot” و “Breakthrough Pack” نامیده می شود. هر ماموریت شامل Reward های مخصوص خودش نیز می باشد.

The Vigilante Edition:

• Vigilante Collector box
  • کلاه مخصوص Aiden Pearce
  • ماسک مخصوص Aiden Pearce
  • OST های بازی

+ مراحل و ماموریت هایی که در بالا به آن اشاره شد.

همچنین پک Uplay Exclusive Edition نیز فقط از طریق سایت Uplay قابل خرید است و شامل کلیه محتویات اضافی بازی بعلاوه steelbook می باشد. در نهایت آخرین پک با نام Special Edition عرضه خواهد شد. اگر قصد خرید محتویات اضافی برای بازی را ندارید این پک بهترین نسخه

Last edited by a moderator:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
سلام اینو تست کن پسوردش هم اسم فایله.

دادا خیلی مردی :d یه دو سه هفته پیش پست گزاشتم دیگه بیخیالش شده بودم که امروز زحمتشو کشیدی

- - -ویرایش - - -

یادم میاد یه dlc برا بازی بود که کراحل اصلی اضافه ای داشت. اسمش چی بود؟

اگه اشتبا نکنم bad blood تو همین مایه ها اتفاقا سرگم کننده هم بود

haf110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
12
نام
Heydar ali
سلام دوستان من نسخه اورجینال توی UPLAY چند ماه پیش خریدم تو خود بازی مشکلی نداره اما موقعی که دنباله Match یا Player برای هک کردن میگرده بعد 10 دقیقه میگه هیچ پلیری یافت نشد ، اما من تو خود سایت Uplay گفتم ، گفتند که پلیر های زیادی داره و خالی نیست میخواستم بدونم کسی میتونه حل کنه این موضوع رو ؟ سرور هاش ***** شده ؟ ممنون میشم جواب بدید

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
ubisoft بمدت یک هفته, Watch Dogs 1 رو مجانی کرده. بگیرید:

Pastelink.net - Publish Hyperlinks
من این کدمو گم کردم راهی هست بشه بازیابی کرد؟

2-STEP VERIFICATION
You have activated 2-Step Verification on your account to improve its security. Please enter a verification code from Google Authenticator.

سوال دوم :
الان اکانت دوستمو گرفتم براش watch dogs اضافه کنم و البته اضافه شد ولی نوشته coming soon?

دوم اینکه توی همین اکانت بازی The Division هست.ازش پ=رسیدم گفت نمیدونه بازی اصلیه یا نه .
از کجا بفهمم این بازی اصلیه و کامله یا فقط نسخه های رایگانه ک بدرد نمیخوره؟

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
من این کدمو گم کردم راهی هست بشه بازیابی کرد؟

2-STEP VERIFICATION
You have activated 2-Step Verification on your account to improve its security. Please enter a verification code from Google Authenticator.
سوالتون مربوط به تاپیک یوپلی میشه
موقع فعال کردنش کد بک آپ بهتون میدن با داشتن اون میتونید به پشتیبانی بگید حلش کنه. اگه ندارید باید با پشتیبانی صحبت کنید ببینید چه راه حلی بهتون میدن و چه اطلاعاتی ازتون میخوان. اگه نام و نام خانوادگی که موقع ساخت اکانت وارد کردید مال خودتون باشه با شناسنامه/پاسپورت هم احتمالا میتونید ریستورش کنید.

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
سوالتون مربوط به تاپیک یوپلی میشه
موقع فعال کردنش کد بک آپ بهتون میدن با داشتن اون میتونید به پشتیبانی بگید حلش کنه. اگه ندارید باید با پشتیبانی صحبت کنید ببینید چه راه حلی بهتون میدن و چه اطلاعاتی ازتون میخوان. اگه نام و نام خانوادگی که موقع ساخت اکانت وارد کردید مال خودتون باشه با شناسنامه/پاسپورت هم احتمالا میتونید ریستورش کنید.
اصلا هیچکدومش یادم نیس.کلا یه بازی خریده بودم دو سه تاشم بازی رایگان بود پس ولش
ی اکانت جدید میسازم ب صرفه تره

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سوال دوم :
الان اکانت دوستمو گرفتم براش watch dogs اضافه کنم و البته اضافه شد ولی نوشته coming soon?

برای منم نوشته coming soon.
چون مدت زمان free شدن بازی از فردا شروع میشه, احتمالا از فردا در دسترس میشه.

دوم اینکه توی همین اکانت بازی The Division هست.ازش پ=رسیدم گفت نمیدونه بازی اصلیه یا نه .
از کجا بفهمم این بازی اصلیه و کامله یا فقط نسخه های رایگانه ک بدرد نمیخوره؟

اگه ننوشته demo یا trial , پس اصله.

• Like
Reactions: hitman68

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر