رونمایی از Ratchet And Clank: Full Frontal Assault

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
p5o3tftt9ubm8ycoyte.jpg

Insomniac Games از بازی Ratchet and Clank: Full Frontal Assault رونمایی کرد . این بازی برای عرضه در پائیز امسال در نظر گرفته شده و قابل دانلود از PSN خواهد بود .
بر طبق گفته های Insomniac Games این بازی نسخه ای سرگرم کننده از ماجراجویی های Ratchet خواهد بود که فضای کلاسیک و کنترل , دوربین و سلاحهای بازی های سابق رو با خود بهمراه خواهد اورد . همچنین اضافه کرده اند " در حالیکه نواوری های جدید به شما فضایی کاملا جدید برای بازی رو خواهد داد شما قادر خواهید بود که این بازی رو با دوستانتان به انجام برسانید " که مساله اشاره به حالتco-op بازی دارد .
تصویر بازی اولین ارت از این بازی هست که منتشر شده .
منبع

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ای بابا گفتیم insomniac رفت و پشت سرش رو هم نگاه نمی کنه ! دستش درد نکنه ! از جک که خبری نشد (خبری هم نمیشه !) حداقل رچت کماکان زنده ـس (شکلک خنده)

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اين Full Frontal اَسالت ايهام خيلي خوبه داره معنيش. :d
فك نميكنم تو بازي هاي معروف از اين ايهاما استفاده شده باشه. هميشه از طنز اينجوري تو بازي ها لذت ميبردم.

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
یه جوری گفتن قابل دانلود از PSN میباشد انگار قراره صلواتی بذارن و ملت مفتی دان کنن ....
فیزیکی بدید بیرون آقا ........
البته اونقدر هم ارزش نداره که فیزیکی بگیره من این رو :D

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
ببین توروخدا هی خرج تراشی میکنن واسه آدم...:D

---------- نوشته در 11:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:55 AM ارسال شده بود ----------

ای بابا گفتیم insomniac رفت و پشت سرش رو هم نگاه نمی کنه ! دستش درد نکنه ! از جک که خبری نشد (خبری هم نمیشه !) حداقل رچت کماکان زنده ـس (شکلک خنده)
آره خوبه که هست ولی احسان جدی شورشو در اوردن 4تا نسخه اومد این نسل یه HD هم قراره بیاد که خودش 3تا نسخه داره! نسخه ی All 4 one ام به شدت پسرفت کرده بود

---------- نوشته در 11:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:57 AM ارسال شده بود ----------

فك نميكنم تو بازي هاي معروف از اين ايهاما استفاده شده باشه. هميشه از طنز اينجوري تو بازي ها لذت ميبردم.
آره از لحاظ طنز کلا چیز جالبیه
معنیش چی میشه؟

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
یه جوری گفتن قابل دانلود از PSN میباشد انگار قراره صلواتی بذارن و ملت مفتی دان کنن ....
فیزیکی بدید بیرون آقا ........
البته اونقدر هم ارزش نداره که فیزیکی بگیره من این رو :D

حتما واسه خودشونم فيزيکى سود نداره که نميدن.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آره خوبه که هست ولی احسان جدی شورشو در اوردن 4تا نسخه اومد این نسل یه HD هم قراره بیاد که خودش 3تا نسخه داره! نسخه ی All 4 one ام به شدت پسرفت کرده بود

در متون تاریخی اومده :
لذتی که در بازیهای پلتفرمر ناتی گاد نهفته ـس در بازیهای هیچ شرکت دیگری یافت نخواهد شد - قال احسان کلودیان
از طرف دیگه یه ضرب المثل دیگه هم هست که میگه :
در نبود ننه باید با زن بابا ساخت (شکلک خنده)
تا خبری از کراش و جک نیست باید با رچت ساخت دیگه پسرم دی
چی ساخته این Sucker Punch عزیز
biggrin1.gif
!
احسان جان تجویز الکی نکن
biggrin1.gif
!
حاضرم روی دست راستم شرط ببندم اگه همین الان کراش 1 تا 5 رو ریمیک واسه این نسل بدن تمام پلتفرمر های این نسل نفله میشن و شاید ریمن و ماریو تا حدودی اونم تا حدودی بتونن باهاش رقابت کنن ! پاشو همین الان برو دوباره بازیشون کن تا ببینی عین یه بازی تازه ساخت می مونه ! اونم بعد از این همه سال !
حالا وای به حال اینکه سونی ip رو پس می گرفت و ناتی می تونست با سخت افزار این نسل محیط های وسیع تر و پر آبجکت تر و ... با ایده های جدید توی بازی پیاده کنه !
این پایین رو بگیر (توصیه میکنم همه برای تجدید خاطره بگیرن) همین صدای منو برای به خاک و خون کشیدن کافیه دی :
http://www.4shared.com/mp3/6jhRMvYd/01-crash-bandicoot-warped-titl.html
نگو احسان ، نگو ...
yahoo_20.gif
این جمله زد کل وجودم رو نابود کرد!
yahoo_20.gif
من الان خودمم نابودم از دوری این بندیکوت !

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
توی اروپا به صورت فیزیکی هم عرضه میشه! ولی آمریکا فقط روی PSN !
توی اروپا هم به دلایل زبان و این چیزا (خودشون نوشته بودن به من چه خو :-" ) اسمش Ratchet & Clank: Q-Force میباشد!
همینطور گفتن بازی تقریبا اندازه ی Q4B هست! (کمه! :-s ) ولی ارزش تکرار بازی بالاست! (کی حوصله داره بره ؟ :d البته اگر واقعا ارزش داشته باشه عالیه! )
در مورد داشتن تروفی پلات هم هنوز چیزی مشخص نیست! ولی گفتن تروفی زیاد داره! :d

رچت که سلاح خفنی دستشه! خدا کنه سلاح های جدید زیاد داشته باشه! توی Q4B که همش سلاح های نسخه ی اول PS3 بودش! :d

آها این یارو زورک یا یه چی تو همین مایه ها هم حتما تو بازی باشه! حیلی ربات باحالیه! از کلنک هم از نظر طراحی باحال تره هم مفید تره :d

در کل من که استقبال میکنم!

حاضرم روی دست راستم شرط ببندم اگه همین الان کراش 1 تا 5 رو ریمیک واسه این نسل بدن تمام پلتفرمر های این نسل نفله میشن و شاید ریمن و ماریو تا حدودی اونم تا حدودی بتونن باهاش رقابت کنن ! پاشو همین الان برو دوباره بازیشون کن تا ببینی عین یه بازی تازه ساخت می مونه ! اونم بعد از این همه سال !
حالا وای به حال اینکه سونی ip رو پس می گرفت و ناتی می تونست با سخت افزار این نسل محیط های وسیع تر و پر آبجکت تر و ... با ایده های جدید توی بازی پیاده کنه !
این پایین رو بگیر (توصیه میکنم همه برای تجدید خاطره بگیرن) همین صدای منو برای به خاک و خون کشیدن کافیه دی :
http://www.4shared.com/mp3/6jhRMvYd/...rped-titl.html
نگو احسان ، نگو ...:(( این جمله زد کل وجودم رو نابود کرد! :((

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
تا خبری از کراش و جک نیست باید با رچت ساخت دیگه پسرم :D

یعنی اگه این بازی ، بازی خوبی از آب در بیاد (که احتمالش خیلی کمه:D!) نفرین من پشت اینسامنیاک خواهد بود :D !
تمام نسخه های قبلیش که رو دیسک اومد رو گرفتم بازی کردم ، یدونشون هم حال نداد :D ! (اصلا مگه تو این نسل پلتفرمینک بدربخور هم داشتیم بجز ریشه های ریمن؟!:D) حالا این که رو دیسک نمیخواد بیاد و امکان تهیش برای من وجود نداره بخواد بازی خوبی بشه نامردیه :D !
پیشنهاد من اینه که بجای R&C بشینین نسخه HD شده Sly Collection رو بازی کنید که هم فوق العاده ریمستر شده ، هم گیم پلی معکره ای داره ، هم از همه این آت آشغالا بهتره :D !
چی ساخته این Sucker Punch عزیز :D !
احسان جان تجویز الکی نکن :D !
Edit : مثکه بازی رو بلو-ری هم عرضه میشه :hug: !

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
تمام بازی های این سری اسماشون این مدلی هستن :)

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
تمام نسخه های قبلیش که رو دیسک اومد رو گرفتم بازی کردم ، یدونشون هم حال نداد :biggrin1: !

فحش دادی الان ؟ :D شماره اول این نسل R&C عالی بود رسما موقعی که اومد ، شماره سوم هم خیلی خوب بود ولی تا اون حد پیشرفت خاصی نداشت که شماره اول همه چی رچت و کلنک های نسل قبل رو مخلوط کرد و با یه گرافیک عالی تو زمان خودش بیرون داد :D!

پ.ن : ND به زمین گرم بخوری که انقدر نیت میدی بیرون و آخرین ما رو میسازی اونوقت Jak ... :|!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
@ کیوان
لول ! :D آت آشغال رو با سری R&C بودی؟ اگر این نسل R&C نداشتیم که فاتحه ژانر پلتفرمر خونده شده بود !
از مینی ادونچرهای جدیدشون هم استقبال میکنیم :D Quest for Booty که عالی بود .

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
تمام نسخه های قبلیش که رو دیسک اومد رو گرفتم بازی کردم ، یدونشون هم حال نداد
کیوان جان شما دیگه خیلی سخت گیری:D اولیش عالی بود دومی که DLC بود هیچ نسخه ی 3 هم جالب بود ولی قبول دارم نسخه ی 4 واقعا بد بود!

---------- نوشته در 05:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:46 PM ارسال شده بود ----------

همینطور گفتن بازی تقریبا اندازه ی Q4B هست!
واقعا؟!!؟ چرا نقدر کم؟!
آنلاین داره؟

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
آره از لحاظ طنز کلا چیز جالبیه
معنیش چی میشه؟
در آن سوي آب (بيشتر آمريكا البته) مديا هايي كه فول فرانتال نوديتي دارند مثبت 18 حساب ميشه كلا يعني تهش. حالا اين از اين دو كلمه استفاده كرده و يه حمله گذاشته جلوش معنيش ميشه حمله كامل از جلو :d.
تو بازي ها فقط و فقط GTA : Lost and damned در حد 3-4 ثانيه فول فرانتال نوديتي داشت.(اطلاعات عمومي) :d

--
تمام بازی های این سری اسماشون این مدلی هستن
yahoo_1.gif
اين يكي خيلي ريسكيه.
اينا اون چندتا نسخه اي اند كه ايهام دارن بقيه معمولي ان :
[h=4]Ratchet & Clank: Going Command[/h][h=4]Ratchet & Clank: Up Your Arsenal[/h][h=4][/h][h=4]Ratchet & Clank Future: Quest for Booty[/h]
[h=4]Ratchet & Clank: Size Matters[/h]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر