آیا Ps2 های Pal میتوانند بازی های Ntsc رو اجرا کنن

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
آیا PS2 های PAL میتوانند بازی های NTSC رو اجرا کنن؟؟؟تلویزیون ماهم فقط pal و c داره یعنی p/c اما دستگاه تبدیل دارم جای نگرانی نیست و میدونم از کیفیت رنگ کم میکند تو رو خدا سوال منو جواب دهید:love: اگر هم میشه امکانات تمام مدل های پلی2 رو هم بگین مخصوصا سری 77000 ;)

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
آیا PS2 های PAL میتوانند بازی های NTSC رو اجرا کنن؟؟؟تلویزیون ماهم فقط pal و c داره یعنی p/c اما دستگاه تبدیل دارم جای نگرانی نیست و میدونم از کیفیت رنگ کم میکند تو رو خدا سوال منو جواب دهید:love: اگر هم میشه امکانات تمام مدل های پلی2 رو هم بگین مخصوصا سری 77000 ;)
بله میتونن!اکثر تلویزیون ها هم pal و هم ntsc رو پشتیبانی میکنن اگه برای شما فقط یکی از اینها رو پشتیبانی میکنه تبدیل کارتو راه میندازه!
کاری به امکانات بقیه مدلها نداشته باش این مدلی که گفتی از همه بهتره براحتی هم میتونی تو میدان امام خمینی (توپخونه!) پیداش کنی!
در کل ps2 از این کوچیکا بگیر همشون کپیخور هستن pal هم باشه و حتما از سری 70000 باشه

xxx46491

کاربر سایت
Sep 4, 2007
14
؟

اقا قیمت این تبدیل ها چنده

Mehran.Tabeshi

کاربر سایت
Sep 7, 2007
260
نام
Mehran
کسی میدونه تلویزیون پلانو سامسونگ 21 اینچ NTSC رو پشتیبانی میکنه یا نه ؟ !
یا تلویزیون پارس 29 اینچ ؟! اگه میشه بگین کدومشون پشتیبانی میکنن یا اصلآ پشتیبانی میکنن یا نه / در ضمن چرا همه میگن از این ps2 های کوچیک بگیرین . مگه بزرگا بده . ؟ !.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
مهران عزیز پلی2 های بزرگ بسیار قدیمی هستند.مدل پی اس 2 ات رو هم از سری 70000 به بالا بگیر.در مورد تلویزیون ها چیزی نمیدونم اما اگه از فروشنده بپرسی بت میگه

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
کسی میدونه تلویزیون پلانو سامسونگ 21 اینچ NTSC رو پشتیبانی میکنه یا نه ؟ !
یا تلویزیون پارس 29 اینچ ؟! اگه میشه بگین کدومشون پشتیبانی میکنن یا اصلآ پشتیبانی میکنن یا نه / در ضمن چرا همه میگن از این ps2 های کوچیک بگیرین . مگه بزرگا بده . ؟ !.

ببین تلویزیونت باید حداقل 21 اینچ باشه و رنگی تا از بازی با ps2 لذت ببری!!!:love:
اگه ورودی dvd داشته باشه که چه بهتر!!!;)
ps2 کوچیکا از بزرگا بهتره ولی اینطور که من شنیدم ps2 بزرگا رو هر 12-10 ساعت باید 1 ساعت خاموش کنی و کوچیکا رو هر 6-5 ساعت باید 1 ساعت خاموش کنی!!!
برو ps2 از این کوچیکا بگیر 170-160 تومن هست مدلشم SCPH-77000 باشه pal هم باشه همه ps2 های تو بازار کپیخور هستن و همه بازیها رو اجرا میکنن ps2 من هم همین مدل هست در حال حاضر بهترین ps2 که تو بازار هست همین مدله از میدان امام خمینی(توپخونه!)هم ps2 رو بگیر
یک نکنه هم بهت بگم ps2 رو با گارانتی یک ساله بگیر اگه تو بسته ps2 دو تا دسته بود که هیچی وگرنه اگه یک دسته بود و اگه خواستی یک دسته دیگه بگیری قیمتش 15 تومن هست حواستو جمع کن که بهت نندازن امکان داره یکی بهت بگه دسته ps2 رو 5 تومن میفروشم شک نکن که تقلبیه!البته امکان هم داره که همون دسته رو به اسم دسته اصل بهت 15 تومن بفروشه!

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
مدل خوبی است چون جزو سری قدرتمند 77000 هست اما مال من 77006 هستش و من مال تو رو ندیدم ما عکسش رو تو گوگل دیدم دقیقا مثل مال من بود فکر کنم مدل خوبیه.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
اینو هم اضافه کنم که اگه میخوای کنسول نصل جدید بخری دست نگه دارو ساله دیگه بخر آخه قیمت ها به شدت میان پایین یعنی الان اگه یه کنسول نصل جدید بگیری سال دیگه با همان پول 2 تاشو میگیری;)

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
ممنون . با شتکر فراوان از asheghangta عزیز و jack sparrows به خاطر راهنمایی هاشون . دم همتون گرم . . فقط یه سوال من رفتم ps2 این مدل گیرم اومد / میشه بگین خوبه یا بده ؟؟؟؟! 77004CB - PAL

همین عالیه فقط قیمتشو بگو و بگو که چه رنگیه و گارانتی یک ساله هم باید داشته باشه

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
آقا من نمیدونم منظور از PAL/... چیه؟آقا کمک کنید می خوام بخرم نمیدونم به تلویزیونمون می خوره یا نه:(

تو برو بگو من ps2 ریجن pal میخوام و کپی خور شده!:)
تو باید تلویزیونت بالای 21 اینچ باشه و رنگی همین کافیه!:biggrin1:
در کل اگه تاپیکهای مربوطه رو در بخش ps2 بخونی همه چی دستت میاد!;)

Mehran.Tabeshi

کاربر سایت
Sep 7, 2007
260
نام
Mehran
همین عالیه فقط قیمتشو بگو و بگو که چه رنگیه و گارانتی یک ساله هم باید داشته باشه

والا قیمتش 155.000 تومان بود رنگشم مشکی / اما از مغازه دار نخریدم از شرکت رایان صبا گرفتم نوشته که فوق تست شده است و گارانتی ندارد ؟! / یعنی به نظر شما این تا یه سال خراب میشه ؟ ! . خیلی ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر