راهنمایی پله به پله بازی Fahrenheit

mered_22

کاربر سایت
Mar 14, 2006
78
نام
مهدي
فارنهايت

(سؤال) در اوايل بازي جايي كه با پليس زن در زيرزمين اداره دنبال پرونده هستيم و كامپيوتر را روشن مي كنيم بايد چه قفسه اي را بگرديم:confused:

THE ONE

کاربر سایت
Aug 9, 2006
247
نام
محمدرضا
نوشته شده توسط mered_22:
(سؤال) در اوايل بازي جايي كه با پليس زن در زيرزمين اداره دنبال پرونده هستيم و كامپيوتر را روشن مي كنيم بايد چه قفسه اي را بگرديم:confused:

javab soalet ro agr az " x dante x " beporsi behet mige

aoon in bazi farenhit ro tamoom karde

:yes: :yes:

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
من یادم نیست عزیز اونجا خیلی قفسه بود اما برای اینکه ضرر نکنی بهتره با کارلا وارد نشی چون پیدا کردنش وقت میبره و اگه قرار باشه با اون وارد شی نمیتونی نفس کشیدنشو کنترل کنی و اونوقته که دچار استرس میشه بهتره همون اول با تایلر بری.

THE ONE

کاربر سایت
Aug 9, 2006
247
نام
محمدرضا
نوشته شده توسط xdantex:
من یادم نیست عزیز اونجا خیلی قفسه بود اما برای اینکه ضرر نکنی بهتره با کارلا وارد نشی چون پیدا کردنش وقت میبره و اگه قرار باشه با اون وارد شی نمیتونی نفس کشیدنشو کنترل کنی و اونوقته که دچار استرس میشه بهتره همون اول با تایلر بری.
:thumbup: :thumbup:
dasted dar na koneh rooye maroo zamin nandakhty
:kiss:

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط mered_22:
روی قفسه ها نوشته مربوط به چه سالی میشن. ساله اتفاق اون پرونده رو هم اون پلیسه بهت میگه که الان یادم نیست. پیدا کردنش کاری نداره;)

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
باسلام خدمت همه دوستان عزیز.درمراحل اولیه بازی جایی که کارلاوتایلربرای تجسس به رستوران میآن توی دستشویی چیزی پیدانمیشه وکارلاازرستوران بیرون میره ولی تایلربیرون نمیره وهرکاری میکنم بازی جلوترنمیره.لطفا"راهنمایی کنید

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اقا من میخوام دوباره فارنهیتو بازی کنم ولی ویندوز 7 دارم.daemon tools نصب کردم و وقتی میام نصب دومشو انجام بدم هیچی نصب نمیکنه و میزنه finish و میگه سیستمتون مشکل داره . چه کنم ؟؟؟؟

T_REX

کاربر سایت
Jan 12, 2012
5
نام
علی پوردیان
کمک

آقا من توی اونجاش که لوکاس تو ادارست و کارلا تو خونش هست گیر کردم کاغذ رو فاکس می کنیم بعد چی میشه؟ باید چی کار کنم

OMID1379

کاربر سایت
Jan 31, 2012
11
نام
سید امید نبوی
این تاپیک هنوز فعاله؟

سلام،
اونجایی که تایلر باید توی پلیس استیشن از زن خدمتکار باز جویی کنه بالا نمیاد
یعنی وقتی میخواد بازی رو لود کنه اون دایره دو دور میچرخه و گیر میکنه
به نظرتون باید چی کار کنم؟؟
لطفا یکی جواب بده

آخرین ویرایش:

lazy

کاربر سایت
Mar 15, 2013
1
سلام دوستان این مرحله رو چجوری رد کنم؟
لطفا جواب بدین
cklc341eizape144kcg4.jpg

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
سلام دوستان این مرحله رو چجوری رد کنم؟ لطفا جواب بدین
cklc341eizape144kcg4.jpg

داداش اول خونسردی تو حفظ کن.بعد که چراغا خاموش میشه باید به مسیر مستقیم حرکت کنی بعد می پیچی سمت راست و دوباره مستقیم ادامه میدی تا اینکه یه دونا از اون پرستارا با لباس سفید ببینی.وقتی دیدیش کنارش وایسا .خودش در رو باز میکنه.فقط حواست باشه نزدیک این دیوونه ها نریچون باید اون علامت سفید رو نقطه ابی باشه تا کارلا دنگ و دیوونه نشه.تمام.

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
اقا این تاپیک چه قدر باحاله یه نفر سال 2007 سوال میکنه یکی دیگه سال 2010 میاد جوابشو میده :d.الان سازنده بازی heavy rain رو داده تا چند وقت دیگه beyond هم میده اون وقت هنوز این تاپیک پابرجاست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر