Among The Sleep | PC

Developer: Krillbite Studio
Genre: FPS Horror
Release Date: 29 May 2014
پنجشنبه - هشتم خرداد
Platforms: PC - Mac - PS4

Among_the_Sleep_cover_artwork.jpg

در Among The Sleep شما در نقش یک کودک 2 ساله ! و از دید او آن هم بصورت اول شخص بازی خواهید کرد. شما در تصورات نامحدود این کودک وارد می‌شوید. این دید برای خیلی از شماها خیلی نا آشنا به نظر می‌رسد ولی ممکن است بعضی‌ها بطور واضح آنرا بیاد بیاورند.

یک روز صبح که شما را در تخت خوابتان می گذارند, اتفاقات اسرار آمیزی به وقوع می پیوندند. در مرز بین رؤیا و واقعیت, با موجودات عجیب و غریب و محیطی متفاوت رو به رو می‌شوید که با ایجاد کردن موانع فیزیکی و روانی, خلاقیت شما را به چالش می کشند.

پ.ن: بازی از دید و نقش یک کودک 2 ساله, چیزیست که می‌تواند تجربه‌ای جدید و خلاقانه برامون به ارمغان بیاره...

به قول معروف: خلاقیت نزد بازیهای Indie است و بس :d

جوایز:

awards.png

وبسایت سازنده

وبسایت رسمی

تریلر
Among the Sleep Gameplay Teaser - YouTube

لینک نیمه مستقیم تریلر (6 مگ)

تصاویر:

PC System Requirements

• Minimum:
    • Processor: Dual core 2.4GHz
    • Memory: 2048 MB RAM
    • Graphics: Video card with 512MB of VRAM
    • DirectX: Version 9.0
    • Hard Drive: 2 GB available space
    • Sound Card: Yes
    • Additional Notes: Best enjoyed with a headset!

• Recommended:
    • Processor: Quadcore 2.5GHz
    • Memory: 4096 MB RAM
    • Graphics: Video card with 1024MB of VRAM
    • DirectX: Version 9.0c
    • Hard Drive: 2 GB available space
    • Sound Card: Yes
    • Additional Notes: Best enjoyed with a great headset!

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب, بازی دیگه انحصار PC نیست و برای PS4 هم میاد و دوستان کنسولی هم میتونن این بازی نوآورانه و ترسناک رو تجربه کنن. ولی از اونجایی که بازی اول شخصه, فقط PC
;)

Among the Sleep Coming to PS4 – PlayStation.Blog

وبلاگ بازی هم با یک اسکرین شات جدید آپدیت شده و سازنده ها گفتن که در مراحل پایانی آماده سازی بازی هستن و بازی زودتر از اونچه که فکرشو بکنید, منتشر میشه. و جدیدا هم بازی در مسابقات بازیهای احساسی! ایندی نامزد شده:

Copenhagen Game Collective – an experimental games collective - NGIN 2014 Finalists

این هم آخرین اسکرین شات :d

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
خب, بازی دیگه انحصار PC نیست و برای PS4 هم میاد و دوستان کنسولی هم میتونن این بازی نوآورانه و ترسناک رو تجربه کنن. ولی از اونجایی که بازی اول شخصه, فقط PC
;)

Among the Sleep Coming to PS4 ***8211; PlayStation.Blog

وبلاگ بازی هم با یک اسکرین شات جدید آپدیت شده و سازنده ها گفتن که در مراحل پایانی آماده سازی بازی هستن و بازی زودتر از اونچه که فکرشو بکنید, منتشر میشه. و جدیدا هم بازی در مسابقات بازیهای احساسی! ایندی نامزد شده:

Copenhagen Game Collective ***8211; an experimental games collective - NGIN 2014 Finalists

این هم آخرین اسکرین شات :d

مرسی برای خبر:x
واقعا بی صبرانه منتظرشم.:praying:
طوری که به فکره این شاهکارم به فکر امتحانام نیستم:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
تاریخ عرضه ی PC تایید شد! یک هفته ی دیگه،یعنی 29 می منتشر میگردد! :d
تاریخی برای عرضه ی PS4 هنوز گفته نشده! (تازه تایید شده! فعلا باید صبر کرد:-" )

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
نمرات بازی زیاد خوب نیس دورو بره 6 7 حالا باید بازی کنیم ببینیم چجوریه:)
کلن من معتقدم ( :d ) اگه منتقدا از بازی خوشش بیاد ما هم %100 از اون بازی خوشمون می یاد ولی اگه منتقدا از بازی خوششون نیاد احتمال اینکه ما از اون بازی خوشمون نیاد با احتمال اینکه خشمون بیاد برابره :d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب, من بازی رو تا آخر مرحله ی 4 رفتم و متاسفانه بازی باگ داره و وقتی داره لودینگ مرحله ی 5 به نمایش در میاد, از بازی میپره بیرون. جالب اینجاست که خواستم از چک پوینت آخر مرحله ی 4 برم ولی چون بازی باگ داره, آیتم مورد نیازش همراهش نبود. بنابراین یک بار دیگه از ابتدای مرحله ی 4 رفتم ولی باز هم بعد از اتمام مرحله, میپره بیرون. من موندم بعد از این همه نسخه ی آلفا و بتا و ... چجوری این همه باگ داره. تازه همون مرحله ی 4 به علت باگهای فراوان, بعضی جاها, اجسام بصورت ناگهانی میرن و میان!

باید منتظر آپدیتی چیزی بمونم...

از باگ که بگذریم, بازی نسبتا خوش ساختی هست. گرافیک فنی بازی چندان حرفی برای گفتن نداره با توجه به اینکه ازموتور یونیتی استفاده شده ولی گرافیک هنری بازی حرف نداره. انیمیشن حرکتی شخصیت کودک بازی بنظر من عالیه و نمیدونم چرا بعضی متنقدا گفتن بده. آیا بازی دیگه ای هم داریم در نقش یک کودک دو ساله که مثلا بگیم انیمیشنش نسبت به اون بده؟! داستان بازی هم تا اینجای کار جذاب به نظر میرسه, باید دید در ادامه چی میشه. بازی قسمتهای ترسناک و ناگهانی خوبی داره ولی این لحظات بسیار کم هستن ولی در مقابل پازلها و قسمت ماجراجویی بازی خیلی خوبه و مکان های اسرار آمیز زیادی تو بازی میشه دید. امکان تعامل با بسیاری از اشیای موجود در بازی وجود داره. از میز و کمد و صندلی بگیر تا میوه و بشقاب و توپ و اسباب بازی!

این هم تعدادی عکس که خودم گرفتم:

1- سواری با اسب چوبی!

2- خرس مخملی

3- گودال

4- سر خوردن قسمتی از بازیه

5- پل رنگارنگ که وقتی از روش رد میشی میتونی آهنگ بزنی!

6- درختهایی که کشو دارن!

7- تو این قسمت مانند یک میدون مین, باید از بین جعبه ها به آرومی عبور کنی و مراقب باشی که بهشون نخری. اگه بخوری شیشه ها می افتن و میشکنن و اونوقته که ... میاد دنبالتون!

8- تو کمتر بازی ای همچین چیزی میبینید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر