بهترین isp پینگ پایین کدام شرکت است؟

sharki123

کاربر سایت
Feb 20, 2012
81
شاهین جان تو سایت آسیاتک تو
قسمت تعرفه نگفته چه سرعتی فقط زده اشتراک ۱ به ۴ و ۱ به ۲ و ۱ به ۱
شما در مورد اکانت خودت یه توضیح بده لطفآ

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
شاهین جان تو سایت آسیاتک تو
قسمت تعرفه نگفته چه سرعتی فقط زده اشتراک ۱ به ۴ و ۱ به ۲ و ۱ به ۱
شما در مورد اکانت خودت یه توضیح بده لطفآ

باید از این آدرس بری crm.asiatech.ir
البته سرعت 4Mb برای اعضایی که بالای 1 سال از آسیاتک اشتراک دارند. بالاترین سرعت برای اعضای عمومی 2Mbه.
فقط برای سرویس ها اسم گذاشتند.
تندر=4 مگ (مخصوص کاربران با سابقه ی 1 سال عضویت)
کیمیا= 2مگ
چابک= 1مگ
چلچله= 512 کیلو
چالاک= 256 کیلو
حامی= 128

---------- نوشته در 10:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:34 PM ارسال شده بود ----------

خیلی خوبه چقدر حجم دانلود داری؟
چند ماهه ؟میشه کاملا توضیح بدی

من ماهیانه می گیرم حجم دانلودم 5 گیگه و ماهیانه49000 تومن. سرعت دانلود 800 کیلوبایت در ثانیه

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
دوست عزیز که می خوای اینترنت بگیری و پینگ برات مهمه
توجه کن که سرعت اصلا ربطی به پینگ نداره و پول اضافی الکی خرج نکن.
هرچه قدر هم سرعتت بره بالا و پهنای باندت بیشتر بشه نویز روی خططت بیشتر میشه و رو پینگت تاثیر میزاره و میبره پینگ رو بالا
الان مخابرات یکی از بهترین شرکت هاست که با قیمت پایین اینترنت خوب با پینگ عالی میده
من الان 256 دارم از مخابرات پینگم هم همیشه زیر 250 هست. تو بهترین حالت 130 و بدترین حالت 220 هست با 4.2.2.4
من از شرکت های شاتل،پارس انلاین،لایزر،فن آوا هم اینترت داشتم ولی بهترینشون مخابراته

alirahati

کاربر سایت
Apr 19, 2006
345
نام
Danial
منم از مخابرات گرفتم حرف نداره
پینگم همیشه ثابته
هروقت mw3 بازی میکنیم من هاست میشم
پینگم هم تو mw3 با خارجیا همیشه 3خطه
512 از مخابراته
خیلی راضیم
ترافیک دانلود هم نداره،نامحدوده

sharki123

کاربر سایت
Feb 20, 2012
81
بچه ها ممنون از راهنمایی هاتون ولی مرکز مخابراتی تو پینگ خیلی مهمه من که شلوغ باشه یا نه ولی تا الان آسیاتک از همه بهتر بوده چون پینگش با امریکا ۱۸۹ ولی خوب هزینه بالا

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
دوستان عزیز کرجی کسی هست بگه کدوم شرکت پینگش پایینه ؟ مردیم اینقدر سرویس عوض کردیم.

همشهری کجای کرجی؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 11:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:14 AM ارسال شده بود ----------

دوستان مثل اینکه مخابرات تهران 512 رو فقط به کسایی که عضو هیت علمی دانشگاه باشن میده درسته ؟

128 k آزاد برای عموم
256 k برای دانشجویان و شرکت ها
512 و 1024 k برای خبرنگاران و هیئت علمی ها
برا شما ها هم راه داره 512 بگیرید اگه شرایط بالا رو ندارید و کمی نامه بازی می طلبه.

---------- نوشته در 11:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:16 AM ارسال شده بود ----------

مخابرات همه شه رها اینطوره؟ مثلا گرگان چی ؟ با 512
آره همه جا همین طور هست
مخصوصا شهر شما که مردم کمتر از اینترنت استفاده می کنند و تعداد پورت های خالی بیشتر هست

---------- نوشته در 11:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:18 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها ممنون از راهنمایی هاتون ولی مرکز مخابراتی تو پینگ خیلی مهمه من که شلوغ باشه یا نه ولی تا الان آسیاتک از همه بهتر بوده چون پینگش با امریکا ۱۸۹ ولی خوب هزینه بالا

دوست عزیز با امریکا پینگ x هست و ... رو ول کن مهم ان هست که با 4.2.2.4 پینگ بهت چند میده، اگر شرکتی زیر 250 داد برو بگیر چون زیر 250 دیگه لک نداری و سعی کن سرعت پایین انتخاب کنی

---------- نوشته در 11:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:20 AM ارسال شده بود ----------

منم از مخابرات گرفتم حرف نداره
پینگم همیشه ثابته
هروقت mw3 بازی میکنیم من هاست میشم
پینگم هم تو mw3 با خارجیا همیشه 3خطه
512 از مخابراته
خیلی راضیم
ترافیک دانلود هم نداره،نامحدوده

افرین این جمله خیلی مهمه که پینگ ثابت هست مثل بقیه شرکت ها بالا پایین نمیشه، منم تو فیفا همیشه 3 خط هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر